Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da i on shvata da mu je ovo prilika da oživi ponovo karijeru. Nije da je bio u usponu. A baš se vidi želja kod njega. I prija mu ova rola kod Sampaolija. Nadam se da će što duže potrajati.

    Što se tiče Čola, sećam se klipa kad je mali Vietto imao prvi trening. Koliko je mučenik samo povraćao. Nije mogao sebi da dođe. Kod njega ili si ratnik ili te nema.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Mozda ga je malo u CIty-u pojela konkurencija, ali sad djeluje kao drugi fudbaler.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Kastiljeho u samom finisu za pobjedu Viljareala. Kosta je jedan od najboljih lijevih bekova u Spaniji.

        Comment


        • Kako igra Viljareal odbranu, prešišali su i Čolov Atletiko. Da su malo bolji u napadu, mogli su da se bore za LŠ.

          Generalno slaba tekma danas. Sosijedad dominirao skoro celu utakmicu ali su bili previše neprecizni. Viljareal čvrst pozadi, čekao svoju šansu i na kraju dočekao.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Evo Zaza pogodio nakon bruku vremena, možda je ovo znak da se napijem večeras.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Kakav majstor je Aspas.

              Comment


              • Samo što nije ni trebao da završi tekmu. Udario kolenom u nos namerno protivnika dok je bio na zemlji. Nije bio nešto jak udarac ali opet mnogo prljavo. Mrzim takve igrače...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Nisam taj udarac vidio, taman sam prebacio u trenutku kada zabija za 3-0.

                  Comment


                  • Nije mu trebalo ono. Ne znam da li u Španiji ima ono kao u Engleskoj da može naknadno da dobije neku suspenziju.

                    Što se tiče gola, stvarno majstorija.

                    Očajno odigrala Osasuna. Možda i najslabija partija od kako ih je preuzeo Vasiljević. Deluje kao da se igrači polako i predaju, iako ima još mnogo da se igra.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Tek sad vidim da oni nakon 23. kola nemaju jos domacu pobjedu. Nije ni cudo sto su zakucani na tabeli.
                      Last edited by Rossonero; 19-02-17, 19:51.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Nije mu trebalo ono. Ne znam da li u Španiji ima ono kao u Engleskoj da može naknadno da dobije neku suspenziju.

                        Što se tiče gola, stvarno majstorija.

                        Očajno odigrala Osasuna. Možda i najslabija partija od kako ih je preuzeo Vasiljević. Deluje kao da se igrači polako i predaju, iako ima još mnogo da se igra.
                        Koliko znam, komisija moze da razmatra samo ono sto sudija unese u izvjestaj poslije utakmice, tako da ako je prosao bez kartona onda vjerovatno nece biti nista od eventualnie naknadne kazne.

                        Comment


                        • Kakva simulacija Nejmara ali nekako prođe kod sudije....

                          2-1 iz penala, 89. minut, izvuče se Barsa. Ali baš su slabi ove sezone.
                          Last edited by BorisUnited99; 19-02-17, 21:33.

                          Comment


                          • Ovo nije smijesno,vise zalosno...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • A dzaba, nista ne igraju, ne bi me cudilo da bojkotuju Enrikea. Ako ovako nastave PSZ ce ih poniziti i na Nou Kampu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Neymaru treba dati Oscara za ovu glumu.

                                Sudac svega par metara od dogadjaja kao da je jedva docekao da svira nepostojeci penal.

                                Comment

                                Working...
                                X