Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj ga u neki od 5-6 najjacih klubova, da se covjek sali . Kakav kralj

    NZONZI 200 MILIONA !
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Nisam se ni kladio Vlajko, trudim se biti objektivan. A Ronalda sam psovo jer pokušava simulirati.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Ako Sampaoli uzme titulu sa Seviljom, Arsenal mora dati sve sto ima i moze da on zamjeni Wengera, nenormalna menadzer, sa nenormalnom filozofijom fudbala i jos nenormalnijim metalitetom.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ronaldo i benezma nisu pomagali u odbrani a i napadu nista bolji... Trebalo je neko mlad i brz uci, vaskez, diaz sigurno bi trcali i vrsili pritisak za razliku od ova dvojca...
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Fali im Bale dosta. Njegovi prodori, razigravanje Ronalda, šutevi s distance. Večeras formacija katastrofa.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Ako Sampaoli uzme titulu sa Seviljom, Arsenal mora dati sve sto ima i moze da on zamjeni Wengera, nenormalna menadzer, sa nenormalnom filozofijom fudbala i jos nenormalnijim metalitetom.
              I ako ne uzme, definitivno menadzercina.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ako Sampaoli uzme titulu sa Seviljom, Arsenal mora dati sve sto ima i moze da on zamjeni Wengera, nenormalna menadzer, sa nenormalnom filozofijom fudbala i jos nenormalnijim metalitetom.
                Kad sam ja to pricao Aki, jos prosle godine
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  Daj ga u neki od 5-6 najjacih klubova, da se covjek sali . Kakav kralj

                  NZONZI 200 MILIONA !
                  Ako Enrike ne bude htio produziti ugovor, Sampaoliju su vrata sirom otvorena. Maskerano i Mesi bi bili presrecni.

                  Jax, slazem se, neka osvoji Sevilja ove sezone titulu.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ako Sampaoli uzme titulu sa Seviljom, Arsenal mora dati sve sto ima i moze da on zamjeni Wengera, nenormalna menadzer, sa nenormalnom filozofijom fudbala i jos nenormalnijim metalitetom.
                    Arsenal imace drugi trener samo kad bi wenger umreo ili se penzionise a da ga klub protera to se nikad nece dogoditi
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Kad sam ja to pricao Aki, jos prosle godine
                      Oduvijek sam ja njega smatrao genijalcem, jer je Cile igrao nenormalan fudbal, ali nisam bio siguran da li bi bio dobar izbor nakon repke. Ista sumnja postoji i za Leva.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ako Sampaoli uzme titulu sa Seviljom, Arsenal mora dati sve sto ima i moze da on zamjeni Wengera, nenormalna menadzer, sa nenormalnom filozofijom fudbala i jos nenormalnijim metalitetom.
                        Što me radiš blizanac.....kakva crna Sevilja, dobili Real i odma hajp.

                        Comment


                        • Rekoh ako, covjek ima nevjerovatan sistem fudbala, a nije bas sad da ima klasu nad klasom u ekipi.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sve u svmu ovaj poraz je dosao na vreme da ohladi malo napete glave igraca i doneo vise uzbudzejne za nastavam sezone
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Ako Enrike ne bude htio produziti ugovor, Sampaoliju su vrata sirom otvorena. Maskerano i Mesi bi bili presrecni.

                              Jax, slazem se, neka osvoji Sevilja ove sezone titulu.
                              100%, nek sam gospodin napise koliko para hoce, mada mi ne djeluje kao neko kome su pare krucijalne

                              Samo zalim sto Banega nije ostao ( pogotovo jer ga Pioli u Interu ne mirise nesto pretjerano ), eto samo to znaci
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Odlican pocetak Jovetica. Navas se ocajno postavio, stao skoro ispred desne stative. Ima jos dosta da se igra tek smo na pola puta sledece nedelje. Madrid ne sme da se opusti iako im raspored u drugom delu sezone ide na ruku (docekuju kod kuce sve konkurente Barsu, Sevilju, Atletiko)

                                Comment

                                Working...
                                X