Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Baka View Post
    Dodje Xavi jednom godisnje na Kamp Nou u vidu Lukijana Modrica, kakav majstor.

    Za pare koje su potrosili na Gomesa kojeg jos ne odbacujem i Turana mogli su doves Veratija vala i mirni bit.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk
    Do Veratija bogami nisu bas nikako mogli.

    Arda treba striktno da igra jednu od dvije pozicije u veznom redu ispred zadnjeg veznog jer tu moze da da najveci doprinos, ono sa krinim pozicijama je totalni promasaj.

    Gomes je mlad i imao je u Valensiji odlicnih partija prosle sezone a i nekako je jos tokom prosle sezone za njega pominjana cijena bila oko 60 miliona tako da se ja iznenadih pomalo kada sam vidio da je on za onu svotu dosao u Barsu. A njemu svakako treba vremena ocigledno da se privikne na ovu sredinu, ja ga nikako ne bih otpisivao, cak ga necu ni ocjenjivati kao promasaj ili pogodak pojacanje, vec cu to tek od naredne sezone ocjenjivati.

    U onoj tabeli koja je ovde postavljena ima pogresnih iznosa transfera ali hajd' bolje ovako, vise odgovara trenutnoj situaciji.

    Comment


    • Hteli su oni Veratija, cak su i radili one njihove kampanje tipa "dodji macko, rado bi te videli sa nama u klubu" ali su se seici iznervirali i zapretili da ce aktivirati Mesijevu klauzulu. I to bi bilo to.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Ognjen View Post
        Do Veratija bogami nisu bas nikako mogli.

        Arda treba striktno da igra jednu od dvije pozicije u veznom redu ispred zadnjeg veznog jer tu moze da da najveci doprinos, ono sa krinim pozicijama je totalni promasaj.

        Gomes je mlad i imao je u Valensiji odlicnih partija prosle sezone a i nekako je jos tokom prosle sezone za njega pominjana cijena bila oko 60 miliona tako da se ja iznenadih pomalo kada sam vidio da je on za onu svotu dosao u Barsu. A njemu svakako treba vremena ocigledno da se privikne na ovu sredinu, ja ga nikako ne bih otpisivao, cak ga necu ni ocjenjivati kao promasaj ili pogodak pojacanje, vec cu to tek od naredne sezone ocjenjivati.

        U onoj tabeli koja je ovde postavljena ima pogresnih iznosa transfera ali hajd' bolje ovako, vise odgovara trenutnoj situaciji.
        Znam znam, al opet te pare da su ulozili u njega mozda cak i seici ne bi odolili, siguran sam da bi rado i zamijenio PSZ za Barsu.

        Arda treba da ode u Kinu ili nedje... Usao je on da igra veznog i tu ga bas ne volim jer je defanzivno neodgovaran, pa kakav on glup faul pravi kod gola i plus onamo napravi momak prekid sa Ramosom i potpuno je razbio markiranje... Imate sliku na tviter dje kod gola Maskerano(!!!) cuva Ramosa a Pike, Buskets i Suarez skroz na drugu stranu cuvaju Lukasa Vaskeza ej...

        Za Gomesa potpis. On je doveden za 35m plus 35. E sad sam zaboravio za sta su tacno bonusi, ali 20m sigurno nece isplatit jer se to vodi oko zlatne lopte i tako to koliko mi se cini. Sad ovih preostali 15m mislim da su za titule.



        E sad Lucho je dosta usrao izmjenama, meni je najvise krivo sto nije ubacio Umtitija jer se jednostavno znalo da ce da bombarduju sesnaesterac centarsutevima do zadnje sekunde i ubacanje raspalog Turana. Nejmar i Mesi su morali rijesit utakmicu, simple as that.

        Injesta doktor, sta raditi posle njega ne znam... nadam se da ce Denis dobijat vise prilika i zaduzit mjesto startera, mislim da ce im to najbolje bit jer ima odlican work-rate a i plus je fleksibilan i moze ponuditi na krilu kad Mesi dodje na sredinu.


        Ne moze Mesija niko dovest, mada se mozda i zajebavas sta znam.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Ovaj El Klasiko je nekada bio spektakl, jedva sam čekao te mečeve, igralo se prsa u prsa, pa ko iskoristi više šansi pobedi.

          Prošli i ovaj danas od kada je Zidan tu su za zaborav, kad sam više gledao Čarton-MK Dons nego klasiko. Jbt. uspeo je da mi ogadi ovaj spektakl za samo pola godine i dve utakmice koje ih vodi.

          Ajde da je danas izvukao remi nekom igrom, nego opet mu štoper donosi bod u poslednjem minutu zbog glupog Arde Turana koji pravi prekid, a igrač 30 m od gola okrenut dupetom.

          I navijati za Real, ja ne vidim nikakvu draž u tome. Monopolisti, daju za igrače 100 miliona evra. Ej živote i onda neko treba za njih da navija, ja kapiram ove ljude iz Madrida što idu na stadion, jbg. klub iz njihovog grada, nije oduvek ovako bilo sa tom lovom i transferima, ali ove što navijaju za njih preko TV nikako ne kontam. Sve titule su kupili novcem, ni jednog igrača svoga nemaju.

          Ne volim ni Barsu nešto ekstra, ali oni bar kupuju samo ono što im fali, a ovi bukvalno sve. Od četvrtog golmana od 30. igrača.
          Odavno bolji komentar nisam procitao sto se El Clasica tice, svaka ti cast! Slazem se od reci do reci.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Aspas.. 0:1 Za Seltu,a obrana Betisa kao u bioskopu,samo da nemaju stolice..Stoje i gledaju..
            A sudija izgleda kao da će svakog trenutka da izvadi pištolj a ne karton
            Last edited by DžonDon; 04-12-16, 11:25.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Kakav glup penal,i naravno Ruben Kastro lagano za 1:1
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Smešan penal. Mogao je i da ne svira, 50-50% situacija...zavisi od sudije.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Lepo dodavanje Kastra,i Sanabria za preokret 2:1..
                  I opet odbrana Betisa samo stoji i posmatra kako Aspas daje gol 2:2..
                  Last edited by DžonDon; 04-12-16, 12:31.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • i 3:2 za Betis.. Kakav meč.. Čekamo sledeći kiks odbrane Betisa
                    Last edited by DžonDon; 04-12-16, 12:42.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • I evo ga 3:3,kakva ludnica 6 golova..
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Totalno luda tekma. Kakva utakmica za početak dana...

                        24 šuta, 6 golova i nije još kraj...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Utakmica koja je zasjenila El Clasico.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Kakav pace Injakija...


                            I naravno top slobodni od Benjata u prvo.

                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                            Comment


                            • Očekujem zanimljiv meč,sa dosta šansi,obično pada dosta golova na mečevima izmedju Valensije i Malage,mada je bilo i bez golova
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Fornals Kako je sela..
                                Opravdana očekivanja za sada već na startu..
                                1:1 Rodrigo. Biće ovo luda utakmica.
                                Last edited by DžonDon; 04-12-16, 19:53.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X