Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kojom logikom se to Zidan plasi da napadne Barsu? Samo idiot bi u gostima napao direktnog rivala za titulu na plus 6
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Kako ostavise onako samog najopasnijeg igraca u skoku? Kako jbt, i to sami kraj utakmice.

      Comment


      • Originally posted by stewanoskipp View Post
        Nista bolje nije uradio ni messi a bogami i neymar!! tako da zacepi
        Neka admin regiliše ovaj bezobrazluk, u suprotnom biću prinuđen sam to da uradim na svoj način.

        I Di Mateo je uzeo Ligu Šampiona za tri meseca, digao potpuno mrtvu ekipu, a gde je sada? Ne vidim da se Di Mateo nešto hvalio kao Zidan sada. Zašto dvostruki aršini?

        Dostignuće Zidana i Di Matea je neuporedivo jer je Zidan imao daleko bolju startnu poziciju i daleko bolje igrače. Di Mateo pobedio Bajern u finalu na njihovom stadionu bez cele odbrane. Preuzeo ekipu u osmini finala posle poraza od Napolija 3:1 u prvom meču. Izbacio i Barsu u polu finalu.

        Zidan imao protivnike kao Ligu Evrope da je igrao: Roma, Volfsburg, Siti koji se raspadao pod Pelegrinom i u finalu na penale Čola. Jbt. koje dostignuće

        Zidanova titula nije trenerska titula, ono što je Murinjo uradio sa Interom ili Hajnkes sa Bajernom tu se vidi pečat trenera, ja ga kod ovog Raela ne vidim, deluju potpuno bezlično. U redu je kad imaš slabije igrače igrati na taj način, ali Real ne sme tako da igra, kod Reala nije bitan samo rezultat, oni moraju i da zabavljaju masu isto kao i Barsa jer su pokupili sve najbolje igrače na svetu što postoje.

        Comment


        • Dostignuce Zidanea je da dodje i najbolju odbranu na svijetu na njihovom terenu samom igrom unisti,ali nisi se tad javljao

          Sto se tice ovoga zacepi sa stewanoskipp-om u pravu si i ovaj put ce ostati na upozorenju,a svaki naredni ce biti kaznjavan banom
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Dostignuce Zidanea je da dodje i najbolju odbranu na svijetu na njihovom terenu samom igrom unisti,ali nisi se tad javljao

            Sto se tice ovoga zacepi sa stewanoskipp-om u pravu si i ovaj put ce ostati na upozorenju,a svaki naredni ce biti kaznjavan banom
            U redu ispricavam se
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Nikad nisam gotivio ni Real ni Barsu, zapravo jesam onaj Murinjov Real jedino, ali nikad veći smor i besmisao od lige šampiona nije bio nego prošle sezone. I Van Galov Junajted bi imao kakve-takve šanse da stigne do finala da je onakve protivnike imao. Ali Zidan nastavlja sa istim rezultatima i ove sezone, ako osvoji titulu onda je osvojio za godinu dana sve bitne trofeje.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Dostignuce Zidanea je da dodje i najbolju odbranu na svijetu na njihovom terenu samom igrom unisti,ali nisi se tad javljao

                Sto se tice ovoga zacepi sa stewanoskipp-om u pravu si i ovaj put ce ostati na upozorenju,a svaki naredni ce biti kaznjavan banom
                Ovaj El Klasiko je nekada bio spektakl, jedva sam čekao te mečeve, igralo se prsa u prsa, pa ko iskoristi više šansi pobedi.

                Prošli i ovaj danas od kada je Zidan tu su za zaborav, kad sam više gledao Čarton-MK Dons nego klasiko. Jbt. uspeo je da mi ogadi ovaj spektakl za samo pola godine i dve utakmice koje ih vodi.

                Ajde da je danas izvukao remi nekom igrom, nego opet mu štoper donosi bod u poslednjem minutu zbog glupog Arde Turana koji pravi prekid, a igrač 30 m od gola okrenut dupetom.

                I navijati za Real, ja ne vidim nikakvu draž u tome. Monopolisti, daju za igrače 100 miliona evra. Ej živote i onda neko treba za njih da navija, ja kapiram ove ljude iz Madrida što idu na stadion, jbg. klub iz njihovog grada, nije oduvek ovako bilo sa tom lovom i transferima, ali ove što navijaju za njih preko TV nikako ne kontam. Sve titule su kupili novcem, ni jednog igrača svoga nemaju.

                Ne volim ni Barsu nešto ekstra, ali oni bar kupuju samo ono što im fali, a ovi bukvalno sve. Od četvrtog golmana od 30. igrača.

                Comment


                • I jos kad se setim kada su ih dobili dva put u nedelju dana i to so essien, cajlehon, morata, coentrao, kaka, adebayor i pepe u veznom redu jos mi je draze sto navijam za njih
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Originally posted by goku View Post
                    I navijati za Real, ja ne vidim nikakvu draž u tome. Monopolisti, daju za igrače 100 miliona evra. Sve titule su kupili novcem, ni jednog igrača svoga nemaju.


                    Originally posted by goku View Post
                    Ne vidim da se Di Mateo nešto hvalio kao Zidan sada. Zašto dvostruki aršini?
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Zato sto je Di Mateo sledecu sezonu poceo katastrofalno.

                      Zato sto je najteze voditi Real, igracki jeste lako ali idi spremi psihicki one sve silne zvezde da igraju kao jedan, a vidimo to je Zidan uspeo, svi ga hvale. Zato sto je Zidan fudbalski BOG.

                      Comment


                      • Neki postovi su obrisani. Ako neko smatra da mu je post nepravedno uklonjen neka mi se putem privatne poruke obrati za obrazlozenje.

                        Comment


                        • Zamislite sredinu Modric - Buskec, kakva bi to perverzija bila
                          sigpic

                          Comment


                          • I na tome dodas Inijestu. Ili umesto Busketsa Xabija Alonsa

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zamislite sredinu Modric - Buskec, kakva bi to perverzija bila
                              Dodje Xavi jednom godisnje na Kamp Nou u vidu Lukijana Modrica, kakav majstor.

                              Za pare koje su potrosili na Gomesa kojeg jos ne odbacujem i Turana mogli su doves Veratija vala i mirni bit.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                              Comment


                              • Да ми је знати ко ради трансфере у Барселони. Андре Гомес 35 милиона, Арда Туран 35 милиона, Пако Алкасер 30 милиона, Алекс Видал 15 милиона, Матје 20 милиона..Притом имаш дебила на клупи.

                                Comment

                                Working...
                                X