Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde be nemogu pobjediti kod kuce a sta ce biti kad igraju u gostima
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Uh,kakav bi' ovo autogol Bilba-a bio..
      Ali Morata,kako se samo nesrećno odbi' lopta..Pitam se zašto uvek ovako kasno ulazi Morata..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Dobar poklon za rodjdndan
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Joj Varane šta radiš u 85 - oj. Izbijaj to.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Real u zadnje vreme se vise se muci i nezna privjediti utakmicu u lagan kraj bez problema
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Da l' je Gojko pomislio od ovog usporenog snimka gola, da je nova šansa
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Sada jos natcho da udje i da se branimo
                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                Comment


                • Eh sto mi je krivo sta morata igra epizodnu ulogu i nikada nece zaigrati ispred benzema a bas zasluzuje momak....
                  Znamo da je imao sansu na pocetku sezone nekoliko utakmica dok nije bio francuz dostupan al momak je izgorio od preveliku zelju koju je imao i je bio i dosta nervozan i nije zabijajo....
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Ronaldova forma je najgora u karijeri.

                    Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Baš se obrukao Inaki Williams danas, dva zicera.. morao je bar jedan da pospremi

                      Comment


                      • Realov problem je BBC, loša forma njih trojice.Trenutno Benzema izgleda najbolje od njih za razliku od samog pocetka sezone.Bale je bio dobar na samom pocetku sad je vec malo pao...
                        Ronaldo se od pocetka muci ali ocekivano s obzirom na povredu. Realu je potrebno da njih trojica proigraju, a proigrace igranjem, a ne klupom.Dragi su mi i Morata i Vasqez i Asensio ali jos ce vode Miljackom proteć dok oni budu ispred BBC-a.Oni trebaju da rade to sto rade, ponekad počnu tekmu i rade ove stvari koje rade kada udju sa klupe.Mladi su i itekako ce biti šanse za njih ali Realu trebaju BBC + Modric u formi više nego Morata i Vasqez u formi.


                        Što se Ronalda tiče, jest u lošoj formi i sve to ali njegoc ucinak u LP je sasvim dobar, za repku isto tako.Liga je najveci problem.Još više to sve dolazi do izrazaja zato sto Messi igra odlično ali sve sto Ronaldu treba je par golova protiv par laksih protivnika da vrati samopouzdanje i to je to.
                        - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                        - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                        - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                        - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                        - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                        - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                        - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                        - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                        Comment


                        • Treba istaći da je Real derbi rešio lišen pomoći dva itekako važna "šrafa" Luke Modrića i Serhia Ramosa. Kako se odvijala tekma i kakve zicere je omašio crnče Williams i kakav srećan gol je postigao Zi-Zuov džoker Morata pobeda i tri boda Kraljevskog kluba kao dar s neba.

                          Comment


                          • Realovih početnih 11 protiv Alavesa:

                            Navas; Danilo, Varane, Pepe, Marcelo; Kovačić, Isco, Kroos; BBC
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Kakav pas Marsela preko celog igrališta do "džokera" Morate za overu trijumfa u Vitoriji.

                              Comment


                              • Ljudi di gledate preko streamova španjolce a da je dobra slika i da nema puno kompliciranja za skidanja dodataka za gledanje?

                                Comment

                                Working...
                                X