Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Colo je mag, ubaci ga u odbrambenu masinu, sastavljena vec od 3 igraca, koji pokrivaju sve, ali bukvalno... Mnogo je lakse sazreti i unaprediti pored takvih igraca, Savic je iskoristio to

    Comment


    • Ma i Colo kao da je malo iznenadjen, kao da nije vjerovao da ovaj ima to u sebi. Ali taj napredak je nemoguc, bio je on sasvim ok stoper u Fiorentini, ono u Sitiju je bila kataklizma, stabilan, solidan u Seriji A, ali ovo je nesto potpuno drugo, pa i Colo iznevjerovao kakav su tandem on i Godin, rekao je skoro da su dzinovi, najbolji stoperi na svijetu. Savic je znao da igra i desnog beka, ali od kad je kod Cola i od kad je standardan u centru odbrane bas je zastrasujuci stoper. Nema sta, Colo je nevjerovatan strucnjak. Ni iz cega stvara top igrace.
      sigpic

      Comment


      • ....

        Yannick Carrasco scores his 1st career hat-trick. Atletico have now scored 17 goals v Granada at home in their last 6 La Liga games.

        Comment


        • Zavalise im sedam komada sa dosadnom defanzivnom igrom.

          Comment


          • Da vidimo dali se promenilo nesto u pristapu igre i konacno dobije neku tekmu.. dosta je bilo Xova

            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • Sad Kastro da pokaže Ronaldu i Benzemi kako se rešeta
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Idemo doktore!

                Spoiler


                Last edited by Rossonero; 15-10-16, 19:32.

                Comment


                • Nema Lukazinja jos sigurno dvije nedelje, nista od plesa
                  sigpic

                  Comment


                  • Hahah,je l' moguće da je Ronaldo ovako odreagovao kao što Viško kaže kad mu je Danilo na treningu proturio loptu kroz noge..Pa nije ne znam ni ja šta,još i trening bio..
                    Last edited by DžonDon; 15-10-16, 20:10.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Da nije Balea i Ronalda ovo bi 6:0 bilo do sada...

                      Vezni red vrhunski,a Tony Kroos je tata
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pepe el mago
                        sigpic

                        Comment


                        • Uh,kakva akcija
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Kakav kontra napad sjajnooo... Podseca me na stara dobra vrmena i ancelotija u ligu sampiona na alianz arenu A slicnu vakvu transformaciju imali su i pre nekoliko godina protiv ajax u ligu prvaka i benzema je zavrsio skaricama
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Joj sto volim sto Isco igra dobro <3
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Joj sto volim sto Isco igra dobro <3
                                Problem je sto ce ovu utakmicu odigrati odlicno, ali u sljedecih 5 utakmica ce biti los. Kada se vrate Luka i Casemiro nema on sta da trazi u startnoj postavi.

                                Comment

                                Working...
                                X