Announcement

Collapse
No announcement yet.

LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2016/17

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada uzmes samo po bod protiv Villarreala na domacem terenu i bod na gostovanju kod Las Palmasa onda je jasno da nesto ne stima.

    Ronaldo i njegovo ponasanje mi se gadi. Njemu nije problem da je ova utakmica zavrsila 2-2, ali da je on zabio dva gola. FUJJJ
    Last edited by Rossonero; 24-09-16, 21:42.

    Comment


    • "E sad pitanje za clanove foruma. Sta ocekujete da li ce doci do izmena na vrhu ili bar razlike u bodovima vec u narednom kolu( Bilbao-Sevilja, Madrid gostuje Las Palmasu, dok sa druge strane Barsa i Atletiko igraju u Hihonu odnosno sa Deportivom kod kuce, mada i tu moze da bude iznenadjenja, ali po meni jako tesko)."

      Sporting-Barsa 0:5, Atletik Bilbao-Sevilja 2:1, Las Palmas-Real Madrid 2:2, Atletiko-Deportivo?

      Kao sto sam ocekivao ovo je bilo kolo gde su Real Madrid i Sevilja izgubili bodove. Vidim da su mnogi razocarani sa ovih 2:2 sto je razumljivo jer RM duze vreme nije bio prvi na tabeli i Barsa je "lose" pocela sezonu, pa su razocarani sto nije iskoriscena prilika i ovde nisu osvojena 3 boda. Ali Las Palmas je jako solidna ekipa i sigurnu jedno od tezih gostovanja u ligi .Pocece RM da pobedjuje ponovo od sledeceg kola, danas je bilo dosta propustenih sansi, ali sigurno nije prijatno za tri dana ostati bez 4 boda. Sa druge strane za neizvesnost u vrhu tabele ovo je odlicno kolo za sad. Ako Atletiko i Viljareal pobede, a velike su sanse za to, imacemo 8 timova u 4 boda na vrhu. Da Real Madrid nije "prosuo" tu prednost u poslednja 2 kolo, ta razlika bi bila u odnosu na drugog a ne na osmog.

      Comment


      • Zidan zna da igra samo jednu formaciju sa Casemirom u timu tj 4-3-3

        Drag mi je Casemiro naravno, idealan za neke takticke zamisli, idealan da pokrije neke pozicije sa klupe itd itd
        Poenta je da je ovaj Real stvoren za formaciju 4-2-3-1 sa Modricem i Krosom kao zadnjim veznim te Jamesom kao desetkom.Taj Real treba da drzi loptu 75% i da se brani svojim posjedom i napadom i da lomi protivnike.Sa tom taktikom ti ne treba neko kao Casemiro u tolikoj mjeri.

        O ovoj količini rotacija necu ni da pričam.Povrede su se desavale i desavat ce se.Mora se iskristalisat prvih 11 i da ostali dobivaju šansu samo u ekstremno lakim utakmicama (ni Vilareal ni las Palmas to nisu) od početka te kada nekom iz prvih 11 ne ide onda mijenjati.
        PRvenstveno mislim na odbranu i vezu jer se tim gradi odzada.Zadnji igrači se mjenjaju samo kad se mora, u napadu je on standardno kome ide tj kome ne ide u datom trenutku.
        - 19 Grand Slams titles (84 titles)
        - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
        - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
        - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
        - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
        - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
        - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
        - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

        Comment


        • sry za dabl post, nije do mene
          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

          Comment


          • Originally posted by topspinforehand View Post
            sry za dabl post, nije do mene

            Hahahahaha Imamo istu avatar sliku, a ja sam pre pola sata poslao jedan te isti tekst 2 puta i posto sam nov, nisam odmah znao kako da obrisem(da treba da oznacim dugme pa tek onda da pritisnem obrisati) i hteo sam da napisem sry za dabl post. 10 minuta sam ubedjivao sebe da nisam ja napisao post o Zidanu . Slazem se vecinski sa tvojim komentarom samo smatram da ponekad ono sto donosi prevagu na kraju sezone je dobro uigrana(na utakmicama) duga klupa.

            Comment


            • Real na kraju sezone ce opet zaostajati 6-7 bodova i nece mu trebati klupa, ako se nešto ne promjeni.
              LP je drugi sistem i to necu da komentarišem trenutno uopšte...

              Meni je nezamislivo Benz i Morata u isto vrijeme, nezamislivo mi je i situacija da su i Morata i Vasqez u isto vrijeme na terenu, da ne pričam o kombinaciji sa Benzemom i njima dvojicom.Mozda zadnjih 10 min kad je horuk sistem da se zabije go.Ali da npr Morata počne, pa Vasqez udje u 60 minuti, pa Benz u 67 umjesto nekog veznog pa da Moratu izvedes u 75 za nekog Isca ili nesto slicno...katastrofa.

              Uglavnom mora se više igrati timski, na posjed, na dominaciju na terenu, na kratke pasove nego na sistem 4-3-3 gdje zavisiš od jednog igrača.U ovom "mom" sistemu i ako ti neko zafali (Modric ili Kross ili James ) imaš varijante u Iscu da nekog zamjeniš a da sistem igre ostane isti, vamo ako fali Casemiro gotov si.
              Last edited by topspinforehand; 24-09-16, 22:37.
              - 19 Grand Slams titles (84 titles)
              - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
              - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
              - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
              - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
              - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
              - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
              - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

              Comment


              • Kakav mindblown.

                Eh Kros je doveden kao zamjena za Alonsa, ali sad se vidi koliko je Alonso defanzivno bio prejak, zato Krosu treba Kazemiro.

                Comment


                • al Casemiro nije jak kao Xabi ka naprijed i opet se gubi nešto.

                  Zna je Real extra igrati u kombinaciji bez Xabija sa Modricem i Krosem i jos jednim veznim ispred njih.Samo se kompletan sistem igre i kretnje moraju promjeniti
                  - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                  - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                  - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                  - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                  - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                  - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                  - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                  - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                  Comment


                  • Originally posted by topspinforehand View Post
                    Real na kraju sezone ce opet zaostajati 6-7 bodova i nece mu trebati klupa, ako se nešto ne promjeni.
                    LP je drugi sistem i to necu da komentarišem trenutno uopšte...

                    Meni je nezamislivo Benz i Morata u isto vrijeme, nezamislivo mi je i situacija da su i Morata i Vasqez u isto vrijeme na terenu, da ne pričam o kombinaciji sa Benzemom i njima dvojicom.Mozda zadnjih 10 min kad je horuk sistem da se zabije go.Ali da npr Morata počne, pa Vasqez udje u 60 minuti, pa Benz u 67 umjesto nekog veznog pa da Moratu izvedes u 75 za nekog Isca ili nesto slicno...katastrofa.

                    Uglavnom mora se više igrati timski, na posjed, na dominaciju na terenu, na kratke pasove nego na sistem 4-3-3 gdje zavisiš od jednog igrača.U ovom "mom" sistemu i ako ti neko zafali (Modric ili Kross ili James ) imaš varijante u Iscu da nekog zamjeniš a da sistem igre ostane isti, vamo ako fali Casemiro gotov si.

                    To da se mora igrati timski, na kratke pasove i na posed, to bi bilo super i slazem se, ali problem po meni, medjutim je sto to nije RM. To nisu bili ni u prvoj generaciji galaktikosa, a to nisu ni sad. To je ono sto Barsa radi, (verovatno zato i osvajaju Primeru u poslednje vreme redovno). Jednostavno nije njihova igra i mislim da ima timova(u Evropi) koji su bolji u tome. Naravno kada bi to uspeli bili bi glavni favoriti svuda. Ono sto je po meni realnije da mogu da promene, posto imaju takve tipove igraca, je ono sto su radili danas na pocetku meca, a to je konstantan presing sa puno trcanja i brzine(bar protiv slabijih protivnika).Na taj nacin stvaraju sebi priliku za mnogo sansi, a kvalitet da to urade i da daju golove iz tih sansi sigurno imaju. Pogledaj kako je Las Palmas izgledao pogubljeno i nemocno na pocetku, ali naravno da ne treba to raditi protiv svake ekipe.

                    Comment


                    • Popih 10-ak loza i jedva ukapirah da su ovo dva lika, a ne da se jedan dopisuje sam sa sobom
                      sigpic

                      Comment


                      • Vec dve prinudne izmene, a tek je 35. minut.

                        Comment


                        • Sta su sve promasili

                          Comment


                          • Otkljuca ih Griezmann.

                            Sent from my Samsung using Tapatalk

                            Comment


                            • Ja gledam šta ovaj piše,sam ispisa celu stranu..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Veoma moguće da će se nadolazećem otkazu Bilića,pridružiti i Berizo.
                                Ukoliko večeras bude slavio Espanjol,moguće da će i Berizo da dobije otkaz.
                                A Baptistao sigurno daje gol,ukoliko ga bude bilo na meču.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X