Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sinsinati 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nikakav problem, samo reci sta tacno prognoziramo

    Dobija Borna ceveras

    Comment


    • #32
      Ako ne popravi igru ispada vec od Berdiha/Cilica,od Borne nece sigurno.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • #33
        па и није им лако... Енди мора да игра, јури Нолета, а Рафа јури поене да се одржи у топ 10... ако, ако, нека се чанче....
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by Stefan-kobe View Post
          Gde si ti video da je Rafa dobro odigrao juce da mi je znati. Ima lik neki problem sa levom nogom, dali je zulj u pitanju, dali stopalo ne znam, al ima neki problem i to se videlo jos u mecu sa Belucija u Rio. Statirao Rafa u drugog seta, svaka zahtevnija loptica je ostavljao i nije trcio za njom. Borna ima poprilicne sanse danas, a jos mi nije jasno sta su uopste dolazili Marej i Nadal u Cinciju al dobro, ipak oni najbolje znaju.
          Primjetio sam da Rafa gubi sve duže poene (to več protiv Bellucija i SImona). Ima svakako nekih problema u kretanja, da li zbog stopala, da li zbog žulja. Tko zna

          Ali u prinicipu usječaj za udarce mu je sasvim OK.

          Da li mu servis ne funkcionira? Več od RIa a pre sve juče servira sasvim pristojno za njegove standarde.

          Psihično stanje? Najbolje je odigrao na break lopte protivniak te u tie breaku. Nema više onoga "I play with nerves"

          Šta onda reči za BH? I proti Delpa i juče ga je odigrao odlično

          FH? Pa svakako bolje juče nego protiv Delpa. Ide na bolje

          Ajde da vidimo danas. Čorič če ga otjerati na težak i dug meč pun trčanja.

          Comment


          • #35
            Gledo sam svaki mec Rafe na OI i nisam primjetio taj problem sa kretanjem.Klasični umor da, ali neke situacije da baš ne potrči za loptom ili da ga je mučila ta ljeva noga i nisam baš, a osjetljiv sam kad su te stvari u pitanju...
            Jučer nisam gledo, šta je bilo ne znam....

            Što se umora tiče, istina je da je OI bila teška ali nema teorije da Rafa moze biti toliko umoran.Nije puno igrao zadnjih mjeseci da bi imao tog hroničnog umora.Kolko god imao godina i povreda, ako je trenutno zdrav, mislim da umor ne moze biti presudan još uvijek.
            Ja bi bio zadovoljan 1/2 ili 1/4 finala ovdje u Cinciju.Treba mu mečeva sigurno.Kako god da završi Cinci poslje njega je sedmica odmora pa onda US open..

            Opet da ponovim, potpuno zdravlje je najbitnije.Ruka ide na bolje to je definitivno, mescini da vise ni bandazu ne nosi...eh valjda nece iskrsnut sta drugo
            - 19 Grand Slams titles (84 titles)
            - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
            - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
            - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
            - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
            - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
            - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
            - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

            Comment


            • #36
              Originally posted by topspinforehand View Post
              Gledo sam svaki mec Rafe na OI i nisam primjetio taj problem sa kretanjem.Klasični umor da, ali neke situacije da baš ne potrči za loptom ili da ga je mučila ta ljeva noga i nisam baš, a osjetljiv sam kad su te stvari u pitanju...
              Jučer nisam gledo, šta je bilo ne znam....

              Što se umora tiče, istina je da je OI bila teška ali nema teorije da Rafa moze biti toliko umoran.Nije puno igrao zadnjih mjeseci da bi imao tog hroničnog umora.Kolko god imao godina i povreda, ako je trenutno zdrav, mislim da umor ne moze biti presudan još uvijek.
              Ja bi bio zadovoljan 1/2 ili 1/4 finala ovdje u Cinciju.Treba mu mečeva sigurno.Kako god da završi Cinci poslje njega je sedmica odmora pa onda US open..

              Opet da ponovim, potpuno zdravlje je najbitnije.Ruka ide na bolje to je definitivno, mescini da vise ni bandazu ne nosi...eh valjda nece iskrsnut sta drugo

              Juče nije potrčao poslije lošeg returna na jednu loptu kot 40:0 za Cuevasa (na servis CUevasa). Osim toga ni ja nisam primjetio neke probleme kot kretanja.

              To što u večini slučajeva gubi duže razmjene je naravno i povezano sa činjenicom da nije još 100 % fit što poslije 2 i pol mjeseca bez tenisa nije iznenađujuče.

              Comment


              • #37
                KIša i ponoćni termini malo kvare ugodjaj, inače ima jako dobrih i zanimljivih mečeva
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • #38


                  Kyrgios šampion, sjajno, dominacija

                  Comment


                  • #39
                    Uze set Dimitrov, da li će imati snage da završi Teško.
                    Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by shminka View Post
                      Nikakav problem, samo reci sta tacno prognoziramo

                      Dobija Borna ceveras
                      Pa ne znam, valjda ti da Borna uzima a ja Nadal.

                      Po avatar, sve je jasno, uzme Rafa ja odredim tvoj, uzme Borna ti moj. I nosi se mjesec. Sta ja znam mozda se Rafa oklizne pa budem morao nekog mucenika drzati.
                      1. Andrey Rublev
                      2. Thanasi Kokkinakis
                      3. Alexander Zverev
                      4. Ernesto Escobedo

                      Renesansa tenisa u 2016 godini.

                      Comment


                      • #41
                        ха ха, ми кукамо на Нолета, а гле Вавринка како прође.....

                        оде Цонга пешке у полуфинале?
                        Last edited by Žika; 18-08-16, 17:56.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Kakav preokret, šta prokocka Conga
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • #43
                            Nadal bas odlicno izgleda, uopste nije greska bila sto je dosao u Sinsinati
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Da, NAdal uzasno deluje..Bezveze sto je dolazio u Sinsi. Sa druge strane, Coric je do sada bas imao srece protiv "velike cetvorke". Dva puta Nadal i jednom Marej igraju ocajno protiv njega.

                              Comment


                              • #45
                                ау, сад кад навале да пишу како ће убрзо бити бр.1......./ Рафа танкује.. а и воли Борну.../
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X