Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav faul je ovo bio, jebem vam mater

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Igraci jedva hodaju, jebo ih raspored.

      Comment


      • Propast,jebem te u taktiku..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Bravo retardu celavi, crko dabogda.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Гмаз нас зајебао с првим пеналом највише

            Comment


            • Celavi gmaz broj dva. Gojko potvrdi.
              sigpic

              Comment


              • Opusteno momci ne navijate za Utd, te vas dusebriznik Goku, aka Licemer prve klase, nece potkaciti u posebnoj temi.
                sigpic

                Comment


                • Ne mogu da verujem sta je Mane sebi dopustio. Faul k'o faul, smesan, ali mogao je lagano svirati penal kada je Can igrao rukom. Mada i prvi penal je bio dosta diskutabilan.

                  Po kretnji igraca se videlo da ovo nece biti dobro. Plavci ako uzmu Spurse, autoput do titule. Ali sve mi se cini da su zreli za kiks.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • E o ovome sam pricao, svi znamo koje su to sudije koje ne rade svoj posao kako treba i dzaba, sledece kolo oni opet sude, kazni i ladjenja nema, liga se raspada. Liverpul je zestoko ostecen, ovako se utice na sampionat.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nevjerovatno sta dopusta Pool sebi, zbog ovakvih utakmica ne mogu osvojit oni.

                      Sjutra il preksjutra Celzi da osigura titulu po drugi put u decembru.

                      Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                      Comment


                      • Ostecen Liverpul, neverovatno sta se desava sa sudijama...

                        Na mec Siti-Barnli, Fernandinjo dobiva crveni, ne znam koji igrac Barnlija napravi skoro slican start nad Sanjom, ni faul nije dosudjen...

                        Comment


                        • Ohoho ovčice moje, gde ste krenule...

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Realno ni Liverpul kao ni Arsenal nemaju taj pobjednicki gen(mentalitet). Liverpul sa Klopom napreduje, ali treba jos tu igraca za takvo nesto. Arsenal ce prije osvojiti LS sa ovakvim timom nego premier ligu jer nemaju kontinuitet i mogu da kiksaju protiv bilo koga.

                            Comment


                            • hahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahaha
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Jel mene neko zajebava?

                                Jeste ga krnuo ali ono...

                                Ćelavi gmaz vol3
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X