Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Wenger kao da im rekao na poluvremu,iskulirajte u drugom,bez tenzije,opustencija vodimo 1 0,laganica,popizdeh kako igraju drugom,sramota
    sigpic

    Comment


    • Ovo Ox povredjen ili je toliko bio los Wengeru da ga ovaj izvodi nakon sto ga je uveo pre 10 min ?
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Sve dok je Wenger prvi veznjak Arsenala, Arsenal nece nista osvojit.
        +1. Podržavam.

        Comment


        • Siti ima jedno sedam igraca u prvih 11 koji mogu da se ne vide ceo mec i onda da potezom rese utakmicu.
          Videli smo mocni Arsenal kome su mnogi predvideli da ce presingom na zadnju liniju unistiti Siti. Pola nisu presli citav mec.
          Cekamo Liverpul. Cenim da ce oni biti opasniji. Jer nije Klop Venger.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Freshman View Post
            Ovo Ox povredjen ili je toliko bio los Wengeru da ga ovaj izvodi nakon sto ga je uveo pre 10 min ?
            Bitno da Ozila drzi kompletan mec svaku utakmicu iako ovaj ne postoji na terenu.

            Comment


            • Originally posted by Samuraj View Post
              Ma otkako je Cazorla out Arsenalova igra je dosta slabija.
              I to tako brat bratu 12 godina ? Ja šta ti je Santi Kazorla

              Comment


              • Kakav debil je ovaj Walcott.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  I to tako brat bratu 12 godina ? Ja šta ti je Santi Kazorla
                  Hajde napisi poredak. Nisi dugo.

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman View Post
                    Ovo Ox povredjen ili je toliko bio los Wengeru da ga ovaj izvodi nakon sto ga je uveo pre 10 min ?
                    Ma da se osigura sa Elnenijem ,nije lud da ubaci Pereza kod 2 2
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Samuraj View Post
                      Hajde napisi poredak. Nisi dugo.
                      Ide ka tome da budete 5. ili 6. ove godine kao što sam pisao više puta. Jbg batice, nije Brajkula kriv, kriv je Santi Kazorla što se povredio.

                      Comment


                      • Šta treba da se desi da Perez dobije šansu?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • То је то од Арсенала ове сезоне и њихиве борбе за титулу. И на 0:1 је било очигледно да ће Сити преокренути. Само што је ове године разлика јер ће се Арсенал борити за 4. место, а мишљења сам као Брајко да Јунајтед узима то место за ЛШ.

                          Comment


                          • Ne gasite svoje televizore, sledi preokret u reziji Tea Lolkota

                            Comment


                            • A taman sam pomislio steta sto sada ne igramo sa Bajernom jer su oni ocajni...ali mi smo gori

                              Comment


                              • Originally posted by Pobeda.. View Post
                                То је то од Арсенала ове сезоне и њихиве борбе за титулу. И на 0:1 је било очигледно да ће Сити преокренути. Само што је ове године разлика јер ће се Арсенал борити за 4. место, а мишљења сам као Брајко да Јунајтед узима то место за ЛШ.
                                Samleće ih Murinjo u gostima, mislim na Arsenal, mora da im se vrati za onu nesreću na Old Trafordu, jbg ne platiš na mostu platiš na ćupriji, uvek bilo.

                                Comment

                                Working...
                                X