Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj sa špagetima na glavu jedini liči na igrača iz Sanderlenda.

    Dabogda Jansen nikad više ne postigao gol kad nije htio Lameli da baci onaj pas...
    sigpic

    Comment


    • ponovo moram da istaknem da mi Lamela bolje izgleda sad nego lane, mislim na pristup pre svega (što je od dolaska u Tot kod njega bio najveći problem) i evo piše ovaj lik iz Telegrafa da ga je Poch izostavio danas iz prve zbog utakmice sa Monakom

      Spoiler

      Velika gužva sad u njihovom veznom redu, ako, nek se neki igrači trgnu malo

      Dembele sigurno glavni igrač iz senke, Eriksena Son,Lamela nadomeste ali Musu nema koga
      Last edited by saburo sakai; 18-09-16, 18:31.
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post

        Dabogda Jansen nikad više ne postigao gol kad nije htio Lameli da baci onaj pas...
        Kakav sebicnjak, ja ne vjerujem...

        Pickford neki finih intervencija imao, posebna onaj Lamelin sut je prstima skrenuo no sudija i ne vidje pa dosudi gol-aut.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Tri povrede i sve kljucni igraci. Ne valja ovo za Poketa.
          Meni je Poket ekstra i igra mu je super,ali kad te ovaj zapecati ima tu nesto

          Last edited by AK47; 18-09-16, 21:31.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Dobar je i meni Poket. Vrh igra, samo mrzak klub vodi, pa ga moram hejtat 24/7.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Comment


              • Ti bi trebao malo na hladjenje zbog konstantnog provociranja Uniteda i njegovih navijaca. Ja stvarno ne znam sta rade admini moderatori?
                Last edited by Rossonero; 18-09-16, 19:18.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  Ti bi trebao malo na hladjenje zbog konstantnog provociranja Uniteda i njegovih navijaca. Ja stvarno ne znam sta rade ovi admini?
                  Zbog ove slicice?

                  Comment


                  • Pricam opcenito sta radis. U svakom svom postu gledas da pecnes United i njegove navijace, ali na dobro podmukao nacin.

                    Comment


                    • Pa donekle je i u tome draz sporta. Sve dok nema vrijedjanja mislim da je ok. Ali eto necu vise.

                      Comment


                      • Koliko samo ljudi provocira Arsenal pa se niko ne zalaže za hlađenje
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Kompenzujemo to princara i ja, al kad se na nas obruse to brutalno bude.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...urinho-8864616

                            A sta ce drugo bog nego okriviti igraca


                            Vec je malo postalo simptomaticno kako to igraci uvijek grijese kod Murinja.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Nisam imao priliku (zapravo vreme je bilo problem) da gledam ovaj prvi mec danas, ali iz nekog skracenog snimka, te ostalih odgledanih utakmica Utd-a moze se izvuci svasta ponesto.

                              Prvo, nekako cenim da je pljuvanje po Blindu bas van mesta nakon sto je momak odigrao par dobrih meceva i kao da se cekala neka njegova greska. Sto jes jes, kriv je za neke greske, ali te njegove individualne greske treba pripisati citavom kolektivu, kao ona protiv Citya gde protiv De Bruynea u onakvoj situaciji nije imao sansi ni najbolji stoper sveta (ko god da je on), a kamoli "fizicki nesposobni" Blind, da tako kazemo, a gde su pre samog gola pogresili i neki drugi igraci. Mane Baillya isplivavaju takodje, neiskustvo, srljanje, ali ni tu nisam ocekivao da covek izdominira svaki mec, talenat je svakako tu. Nekako mi se cini da Mou nije imao dovoljno vremena da spremi ekipu ili sta vec, ali kod njega je uvek bio kljuc taj uigrani stoperski tandem, ili trio, posto vise od toliko stopera on u ozbiljnim mecevima ni ne koristi. On to nema ovde na pocetku, mada cenim da Bailly ne bi ni igrao, da je Small bio spreman, i da bi se pre opredelio za tandem koji je prosle sezone igrao, nego li za Baillya u bilo kojoj kombinaciji. Druga stvar je uigrani vezni red koji pomaze tom istom tandemu u odbrani, sto isto tako nema.

                              Drugo, Wayne Rooney. Ne treba tu puno komentarisati.

                              Trece, sama igra. Prve tri tekme su mozda mogle da zavaraju neke ljude, sa flashy potezima Zlatana, ili Pogbe, not me. Od pocetka nisam bas video toliko jasnu ideju oko cega treba da se gradi igra Utd-a. Da li je to high press and counter taktika, sumnjam, ne mozes sa Zlatanom, Rooneyem, Pogbom i Fellainiem igrati presing u odredjenim intervalima, i oduzeti puno lopti, manje vise graditi brz kontra napad nakon toga, iako Utd ima neka brza krila (od kojih su samo Rashford i Martial dovoljno potentni u 3/3 terena), sto nekako nije dovoljno jer u takvoj postavci ti treba znatno vise igraca u zavrsnici.

                              Da li je to igra visokog poseda ? Pa, isto tako sumnjam, jer opet, treba ti presing da bi taj posed i odrzao, a treba ti i visoko kvalitetni passer i igrac koji ce znati sta i kako sa loptom. Ocekivao sam nekako od Pogbe da mozda preuzme tu ulogu, ali problem je sto se jos mozda ni ne zna sta je njegova uloga i gde on treba igrati.
                              Ibra je tu da odigra one-two, napravi prostor bilo kakvim potezom i svakako je veca pretnja u pozicionoj igri i igri gde ne treba previse da grize, da se krece, ali problem je sto je on dosta nepouzdan u 90 minuta, pricamo o klasicnom potez igracu, bez obzira sto je najjaci na svetu kao takav, on nece nuditi flashy poteze svaki minut i bice u velikim intervalima potpuno van meca sto se desavalo i u PSG, pogotovo ako tim igra ovako kako igra. Rooney ? Pa opet, no comment.

                              Da li je to long ball taktika ? Pa, nije da nema dosta visokih igraca u polju.

                              Neko ce pak reci da Utd ima visok posed. Ali pricamo o visoko kvalitetnom posedu, a ne kruzenju oko gola besomucno i bez ideje. Drugo, nema Utd visok posed zato sto to zeli, vec jednostavno susrece se sa realno nekvalitetnijim i tehnicki slabijim ekipama od sebe, gde verovatno jedino slucaj manjeg poseda bio protiv Citya.

                              Cela prica se svodi na kraju na cist individualizam na svim delovima terena, medjutim protiv jako organizovanih ekipa koje imaju opasnu napadacku pretnju, kao Watford, i onako los dan pojedinih igraca Utd, pogotovo ovih od kojih se ocekuje da resavaju, dolazimo do zakljucka da taj individualizam nece uvek moci da izvlaci ekipu iz kanala, a opet dosta je tih ekipa u PL sa jakom ofanzivnom pretnjom. Ok, ima i Utd jedan jako potentan napad, samo probem je veliki disbalans u igri i losa forma igraca, da bi taj napad dosao do izrazaja.

                              Zabrinjavajuca je forma najopasnijeg igraca Manchestera prosle sezone, zabrinjavajuce je to sto Rooney igra i sto i dalje ne vidim da ce ga neko skloniti iz igre, jos se ceka Mkhitaryan kojeg je verovatno povreda udaljila od kvalitetnog debija i konstantne igre u 11, zabrinjavajuce je to sto Mou ne ume da uklopi Pogbu i sto je nakupio 3 poraza zaredom, a ko zna kad je to poslednji put uspeo, ali, isto tako treba naglasiti da je tek peto kolo proslo, i da Joseu treba malo vise vremena, nego mozda Pepu (posto ide ta polemika vec) koji iako imao dosta kadrovskih problema, ocuvao taj neki "core" ekipe koji je opet, kada sve saberemo, duze vreme igrao najbolji i najkvaliteniji fudbal i posle Arsenala, najvise igraca ima na okupu dugi niz godina, druga stvar sto je potpuno prave igrace i ciljane mete doveo za svoj stil, sad ne znam kakav je tu slucaj sa Mourinhom, videcemo.

                              Mada opet, veliki problem je to neimanje balansa u svim delovima terena od starta, a neki kljuc Mourinhovih ekipa je upravo to. Nije on neki vizionar, ali nije vala ni nepredvidljiv trener, znamo koju formaciju najvise voli, znamo da voli vise od svega da ima izuzetno kompaktnu liniju u sredini i odbrani i da ce zrtvivati dosta da bi to postigao, i napad koji ce kupiti plodove svega sto kompaktnost dveju linija odradi. Doduse i taj napad je kod njega u svakom timu morao da "radi", ovde bogami ne vidim da je to slucaj.

                              Sta znam, treba sacekati do kraja godine i onda ponovo sagledati sta je Mou uradio do tada, osim ako se bas drasticno nesto ne desi, kao sto se desilo sa Plavcima prosle sezone. Opet sam misljenja da ne bi trebao dobiti otkaz ako zavrsi van top4 ove sezone, iako ce svakako biti drvlje i kamenje ako bar to ne postigne.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Dini i Igalo su terminatori, teško da neko može da dobije duele protiv njih. Možda je Murinjo svjesno stavio Beljija i Smolinga zbog njihove snage. Nije upalilo naravno.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X