Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E dobar ti avatar. To bese na Bridzu u LS, one 2010/11?
    sigpic

    Comment


    • Koga krivi danas Murinjo?

      Bez nasladjivanja, bas vas jebo Oliver danas. Al to nije generalno razlog sto ste izgubili. Igre ni na mapi. Translejtor u problemima nakon 5 kola.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Joj, ne mogu da iskopam kada je bilo to radovanje. Ali negde zapadno na timelineu kada je bio igrač.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Koga krivi danas Murinjo?

          Bez nasladjivanja, bas vas jebo Oliver danas. Al to nije generalno razlog sto ste izgubili. Igre ni na mapi. Translejtor u problemima nakon 5 kola.
          I pored toga sto smo ocaj, opet stvorili 10 sansi
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Evo ga

            sigpic

            Comment


            • Ozbiljan trag je ostavio na UTD onaj poraz kod kuce od strane Pepa, evo vec het trik poraza Prevodioca . Morace da podigne ekipu kako zna i ume, odnosno izbaci Runija iz postave. Ja sam ocekivao da ce on Runija prodati jos na leto, a ne da na njemu gradi ekipu. Ali ocigledno nije ni Prevodilac ono sto je nekada bio. Nekada je imao petlje da otera Kasiljasa iz Reala, Lamparda iz Celzija, a sada Runija ne sme ni na klupu da stavi .

              Comment


              • Ali stvarno trebas biti lud da dovedes trenera koji je prosle sezone sampionsku ekipu doveo na rub ispadanja.
                I zanimljivo koliko covjek mrzi Matu. Igrao je odlicno i pobjedjivali su i opet je morao na klupu.

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Ali stvarno trebas biti lud da dovedes trenera koji je prosle sezone sampionsku ekipu doveo na rub ispadanja.
                  I zanimljivo koliko covjek mrzi Matu. Igrao je odlicno i pobjedjivali su i opet je morao na klupu.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Kako su mi ovi nafurani Unitedovci?.
                    Last edited by soe; 18-09-16, 15:13.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Murinjo će ili da donese promjene, a promjene koje nam trebaju su očigledne (nema smisla više da se ponavlja), ili ću ja, iskreno, da budem srećan (kao što sam trenutno) posle ovakvih poraza. I zaista mi je drago, kad se ovakve stvari radi i ovako igra ekipa ne zaslužuje ništa nego poraz. I sudijske odluke u korist protivnika.

                      Runi priča sa sudijom posle meča. Mene bi bilo sramota ikad progovoriti da igram kao on. 300 hiljada funti on ima platu. Memfis Depaj je debil. Ali najozbiljnije. Stalno to pokazuje. Nije bitno da li uđe u 86. minutu, uspije i za 5 minuta da napravi neki faul i onda se on raspravlja sa linijskim sudijom nešto se čudi, usput ekipi tada treba promjena rezultata, ni da vrijeme teče. Strašan on ima potencijal da pokaže koliko je glup lik, a van terena se kurči, ne možeš biti arogantan bez pokrića.

                      De Hea i Šo nisu zaslužili da igraju sa ovako debilnim saigračima. A ni Rašford. Rekao bih dekoncentrisani, loša serija, ali ovi igrači meni se čini da su stvarno glupi, i pod Van Galom je svakakvih idiotluka bilo.

                      Murinjo isto izigrava budalu, Felaini i Pogba na sredini je propast, odigrali su ok protiv Hala gdje se protivnik branio, protiv Sautemptona je duvalo, mada je Pogba tu bio odličan.
                      Koliko god da je ovo jadno, neke stvari da se promjene i sve se može spasiti. Tu je Murinjo zadužen pa nek on sad vidi, da li mu je važnija njegova karijera ili Runi. Velik je trener, u skladu s tim treba donijeti i neke velike odluke.

                      Comment


                      • 14 poraza u zadnje 32 tekme za Translejtora.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by soe View Post
                          Kako su mi ovi nafurani Unitedovci .
                          Ja sam ok, malo me ledja bole par dana doduse.

                          Tu sam u 30oj za koji mesec, jbg telo popusta.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sramotno ponašanje junajtedovih igrača pred kraj, vidi se uticaj Moua.

                            Inače, ovi rezultati Junajteda su za mene očekivani, rekao sam ranije da oni ne mogu biti ni u top 6, ne može se preko noći izvršiti tranzicija sa jedne filozofije na drugu, a i Mou nije više ono što je bio, ali iz nekog razloga ljudi još uvek misle da je top trener.

                            Ako ovaj loš niz potraje počeće priče kako su ga igrači izdali i ostale pizdarije kojima je sklon. Ne verujem da će dobiti otkaz u ovoaj, ali usledećoj sezoni vrlo verovatno.

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                #WengerOut

                                “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                                Come on you Gunners!

                                Comment

                                Working...
                                X