Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gde ce ostati, ide u Spurse, ne moze ovo Everton nadmasiti, jedino ako je Moussa jedan od onih sto su sanjali da ce igrati jednog dana za Everton.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Zaboravlja se ovdje da je vlasnik Evertona covjek koji moze Spudse da kupi.

      Nema ovdje vise nikakvih ponuda, sad je do igraca i on ode u Spudse jer hoce da ide kod njih.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Prepo se da mu Poch ne ode.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • S kakvom budalom gospodin Mauricio radi...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ostalo je jos malo vremena, ali vrijeme je da se definitivno kaze, Mojzi ispada sa Sandrlednom. Fali im kamara igraca.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • "When I was young, Arsenal was my favourite club... my idol Patrick Vieira. I've always loved this club, I still love them."
                Sissoko 2014.

                Comment



                • Prejako.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Uze Everton Valenciu iz WH na posudbu sa pravom otkupa.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Fino pojacanje za Sparse, postaju sve ozbiljniji i ozbiljniji

                        Comment


                        • Kamerunski defanzivac Alan Njom je prešao iz Votford u VBA za 4.000.000 evra.


                        • Arbeloa se dobro snasao.

                          Comment


                          • Moram da vam odam jednu veliku tajnu . Večeras sam se vratio iz kafića peške , pošto mi je otišao anaser na autu . I sad idem ulicom i razmišljam koliku će platu imati Levandovski i kako će naši radnici uspeti da to iskrpe . Dobar je on igrač , pomoći će nam da uzmemo tripletu ali mi je žao te londonske sirotinje što nema leba da jede i prosto je glupo da im on uzima leb iz usta . I dođem ja tako kući , Ema mi ispekla pile , roknem to na brzinu sa paradajz salatom i reko da sednem za komp kad imam šta da vidim. Na svu moju muku u životu i sve litre ne ispijenog vinjaka Spursi dovode Musu Sisoka za 30 miliona funti . Sad da me ne shvati narod pogrešno ja znam da je Wenger gazda na ostrvu i da je tripleta naša ali ovako moćan transfer me je malo zaplašio . Hladna znoj je počela da me probija , srce mi ubrzano kuca vidim nije mi dobro . Šaljem poruku mom bratu Akiju da li je to istine on mi kaže kako njegovi izvori kažu da je istina i da je i on upao u depresiju . Toliko smo hteli tu tripletu i sad da nam tako sklizne iz ruke ovim transferom prosto ne mogu da verujem . Srce hoće da mi pukne , ruka poseže za flašom vinjaka koja stoji pored kompa , Ema me ljutito gleda sa kreveta a ja u nedoumici Poketino brate moj napaćeni zašto mi to radiš , zašto mi uništavaš snove kada su mi na dohvat ruke
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Posle svega ovoga mi treba da gledamo reprezentacije..

                              Comment

                              Working...
                              X