Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamisli veselja ova dvojica kad se upare, a zajedno su preko 10 godina u klubu. Jos kad bi uzeli podjebavat navijace Lazia to bi show bio.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ma bravo Mojzi najbolji skautu. Kako ih on samo pronalazi ispod radara

      Steven Naismith is leaving Norwich to be reunited with David Moyes at Sunderland.
      SAFC boss David Moyes sticking to what he knows with revived interest in Steven Naismith, who he signed for Everton in 2012.
      Pa kaze

      Chelsea, Arsenal, Tottenham and Leicester express interest in Phil Jones but Jose Mourinho does not want to strengthen Premier League rivals
      Daj im ga slobodno, ne moze ih on pojacati.
      sigpic

      Comment


      • Kako je samo napredovao ovaj napredni Dzons, evo cela elita iz Engleske pojurila da ga otme, ali ne da to prevodilac . Dok onog propalog Vilsericu, niti ko bere, niti ko zaliva

        Comment


        • Nisam bio dva dana na forumu,preleteo sam na brzinu sta je ispisano pa prastajte ako sam nesto okacio a vec je postavjeno.


        • Martins Indi i Wilfried Boni u Stouku, jednogodisna pozajmica.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ma bravo Mojzi najbolji skautu. Kako ih on samo pronalazi ispod radara.
            Isuse, koja tuga, pa on je gori nego što sam mislio dok je bio u Junajtedu.

            Comment


            • Lion Osman je free agent. Sta cekas Mojzi?
              sigpic

              Comment


              • Comment


                • Lici na Jelavica
                  sigpic

                  Comment


                  • Montanier trener Notingema, finu ekipicu je napravio i vidim da igra extra napadacki fudbal, uostalom kao i uvek od njega. Kad se nadje stream obavezno pratiti Notingema

                    Secam se one sezone Sosijedada kad su usli u LS, sa Grizmanom i Velom, kakav se tada fudbal igrao na Anoeti, poezija

                    Comment


                    • Didije Ndong u Sanderlendu, cirka 14 miliona funti.

                      Gnabri zapalio za Bremen.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Šelvi?!

                        Comment


                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Comment


                            • Kakvo pojacanje za Bournemouth. Ako Jack i Callum budu spremni veci dio sezone bice daleko od borbe za opstanak.

                              Comment

                              Working...
                              X