Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Govorim o dva Mancestera i veznjacima koje imaju. I pricamo o CM poziciji. Jaja Ture i Svajni su po svemu sudeci potrosena roba. Od ovih ostalih Fernandinjo, Felaini i Herera nisu nicim pokazali da su bolji od njega, kao sto ni on nije mogao da je suprotno. Tako da moje vjerovanje u to nije nista vise suludo od tvog da nije tako.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ja bih opet prije uzeo sve te igrače što si nabrojao nego Vilšira. Sad što ga vi toliko poštujete, to je druga priča. Talenat je on, ali će samo na tome i ostati izgleda.
      Last edited by Reise; 31-08-16, 01:08.
      sigpic

      Comment


      • To je to. Cak me i Erera precesto nervira koliko pogubljeno djeluje na terenu, ali je u tom segmentu daleko ispred Vilsira. Vilsir mi je izuzetno simpatican igrac, bio je netipicni engleski talenat, ali ne da stagnira, on nazaduje godinama vec, a fudbalska inteligencija je krajnje upitna. Toliko gluposti napravi na samom terenu, toliko je van pozicije da je to nesto nevjerovatno zaista. I tu nema ozbiljne fudbalske price vise. Taman ce igrati za Palas ili Bornmut kad Venger ode.
        sigpic

        Comment


        • Kakav mit napravljen na osnovu jedne utakmice u zivotu protiv Barse u dvomecu koji je na kraju izgubljen. Za koju godinu ce da pije Apatinsko sa Gazzom ispred radnje.
          sigpic

          Comment


          • Izgledao je da ce biti veliki igrac. Bas nisu Englezi tako lucidnog talenta odavno imali, bio je sve sem proizvod ostrvske skole. Porazavajuce je da je bio bolji igrac prije pet godina kao tinejdzer nego danas.
            sigpic

            Comment


            • Jedino je za Balotelija od vecitih talenata bio veci spin i cekanje da proradi a i to se ugasilo. Mada je i taj Baloteli u zivotu bar resio polufinale EP, ovaj nista. Ni Venger tu nije kriv, iz nekih drugih je mogao i morao da izvuce vise a ovom pomoci nema. Kriv je jedino sto ga jos nije uvalio nekome zajedno sa Oxom i Volkotom, njih trojica zajedno IQ 77. Umesto njih da ima dva pouzdana igraca i jednog top talenta kao impact sub mogao bi do titule. Jos zajedno imaju jedno 350k nedeljne plate, Venger mag ekonomije.
              sigpic

              Comment


              • Mene jako zanima gde je to Vladan gledao Vilsera u protekle 2 godine pa je ustanovio to nazadovanje ? Takodje me zanima da li je pri toj oceni koristio iste one objektivne parametre na osnovu kojih je pre godinu dana tvrdio da je trojka u vezi Kerik-Svajni-Herera najjaca u ligi?

                Comment


                • Ljudi ocito ne kontaju jednacinu u kojoj Pep/prevodioc uzmu Jacka na posudbu i ubace mu bubicu u glavi i fino ga iduce ljeto potpisu bez problema.

                  Ako vec moras da postujes tu HG kvotu zasto nemati najbolje Engleze u ekipi.

                  Tih 350k ove trojice je smijesno, sta neki drugi klubovi placaju za neke poluamatere. Eno ga Delph na 150k u City, ne sjeca se kako trava izgleda.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Danas je Deadline day? Zar nije bio 1. Septembar prethodne 2 godine?

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Danas je Deadline day? Zar nije bio 1. Septembar prethodne 2 godine?
                        Jeste, ali se tad igralo kolo na 31. august, pa je morao biti full day za ovo ludilo gdje novinari bukvalno najvise zarade.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • ^^



                          Danas nece biti prevelikih iznenadjenja mislim. Junajted je zavrsio svoje ocigledno, ili mozda Fabinjo stize ali ne verujem nesto

                          Comment


                          • Smorit cemo se danas i vi, a i mi. Zavrsili fino posao i jedino ako u toku dana se ne desi neka bomba i neko postane available naglo, onda cemo reagovati, a ovako laganice chill.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Mangala u Valensiji.

                              Vilshere najverovatnije u Roma.

                              Comment


                              • Last edited by Jack; 31-08-16, 11:30.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X