Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Al se ovaj Vardy pravi kao da je neki Bog, Musa mu objasnio kako se igra fudbal.
    sigpic

    Comment


    • #92
      Prosla grafika za klasu bolja

      Sta je reci Gorane nevolje u raju
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #93
        Originally posted by Lillard View Post
        Al se ovaj Vardy pravi kao da je neki Bog, Musa mu objasnio kako se igra fudbal.
        Izgleda da je Vardy jos na odmoru.

        Sent from my Samsung using Tapatalk

        Comment


        • #94
          4 napadaca, all in
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • #95


            double dragon kick
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • #96
              Prodao me Lester i na tiketu i na fantaziju..

              Comment


              • #97
                Mike Phelan
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • #98
                  Vardy danas nije postojao. Veoma važni bodovi Hulla u borbi za opstanak.

                  Idemo dalje, Everton - Tottenham
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Prvi put od 1989. godine prvak gubi utakmicu u prvom kolu.

                    Comment


                    • Izgubi sampion. Neocekivano s obzirom protiv koga su igrali.

                      Po meni Hullu ne treba niko bolji od Phelana na klupi.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Hal danas po meni 2 puta bolji, ne znam kako mogu da ispadnu ako ovako nastave . Jos kad im se vrate i povredjeni igraci, ovo je sasvim ok ekipa. Mike Phelana da zadrze kako umeju.

                        Comment


                        • ajde objasni mi kako nije bio na terenu, jedina razlika je ta što je sad išo na bunker pa nije imao tolko prostora za trčanja i to što nije iskoristio svoje prilike
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Kante im bio pola tima,bukvalno kao da su igrali sa 12 igraca sa njim,bice im tesko bez te sigurnosti na sredini,,,videcemo....
                            sigpic

                            Comment




                            • sautempton u dijamantu valjda, tadić na vrhu iza redmonda i longa
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by Jack View Post
                                Kante im bio pola tima,bukvalno kao da su igrali sa 12 igraca sa njim,bice im tesko bez te sigurnosti na sredini,,,videcemo....
                                Doveden je Mendy kao zamjena za Kantea. Vidit cemo kakav ce on da bude.

                                Comment

                                Working...
                                X