Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Ako Pep potrosi 500 miliona u dva prelazna roka, tu je vec zavrsio bilo kakvu pricu o dokazivanju. Morao bi da saceka neki drugi izazov ne bi li dokazao da nije prevara.
    Ali ne samo je Murinjo trosadzija. Plus ne igra leprsavo..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Победа View Post
      Чињеница је да у данашњем фудбалу, поготову у Енглеској, не можеш да константно будеш у врху осим ако немаш огроман новац, поготову ако си клуб као што је био Манчестер Сити пре шеика. Све остало је прича у празно.
      Upravo to, ne razumijem u čemu je toliki problem. Siti se samo prilagođava ovom modernom fudbalu, inače će spasti sa vrha to je jasno.

      Platio je i Junajted Verona 28 miliona funti 2001. što su sad smiješne pare u fudbalu ali tada nisu bile. Ja mislim da ovaj je Silva iz Monaka za 43 miliona funti s obzirom na današnje cijene igrača odličan posao Sitija. Druga stvar što oni sad žele i Sančeza što je ravno ludilu jer šta će im više ofanzivaca.

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Ako Pep potrosi 500 miliona u dva prelazna roka, tu je vec zavrsio bilo kakvu pricu o dokazivanju. Morao bi da saceka neki drugi izazov ne bi li dokazao da nije prevara.
          Ne znam samo sta on ima da dokazuje? Covek je dokazani igrac i trener nakon toga, hteo ti to da prihvatis ili ne.
          Druga je stvar sto ga ti i jos mnogi ovde ne volis/te. Tu vam pomoci ne mogu, a i ne moram jer glupo bi bilo da ga svi gotivite. Sa druge strane time sto pokusavate da omalovazavate uspehe koje je kroz svoju trenersku karijeru napravio ispadate pretvrdoglavi i zadrti.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
            Upravo to, ne razumijem u čemu je toliki problem. Siti se samo prilagođava ovom modernom fudbalu, inače će spasti sa vrha to je jasno.

            Platio je i Junajted Verona 28 miliona funti 2001. što su sad smiješne pare u fudbalu ali tada nisu bile. Ja mislim da ovaj je Silva iz Monaka za 43 miliona funti s obzirom na današnje cijene igrača odličan posao Sitija. Druga stvar što oni sad žele i Sančeza što je ravno ludilu jer šta će im više ofanzivaca.
            I tada su bile jer je Real, ali i Italijani dovodili igrace za mnogo vece novce.
            sigpic

            Comment


            • Krv ti jbm ni nedelja dana nije prosla od kad je zavrsilo prvenstvo, a ovdje prsti na sve strane, sto ce biti zanimljivo finale FA kupa
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                I tada su bile jer je Real, ali i Italijani dovodili igrace za mnogo vece novce.
                Mislim za engleske uslove, nisam siguran da je ijedan engleski klub tada potrošio toliko na nekog igrača.

                Nije ni bitno, shvatam vašu poentu da Junajted troši ono što zarađuje a Siti ne, ali ne kontam zašto bi se sad od toga pravila rasprava na 5 strana. To je tako i šta je tu je. Meni je draže što Siti ovoliko troši, jeste da ih neće hejtati kao Junajted kad potroši 200 miliona za prelazni rok, ali manje će nas smarati da trošimo previše, posebno Murinja ovi što su zaljubljeni u Gvardiolu.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ne znam samo sta on ima da dokazuje? Covek je dokazani igrac i trener nakon toga, hteo ti to da prihvatis ili ne.
                  Druga je stvar sto ga ti i jos mnogi ovde ne volis/te. Tu vam pomoci ne mogu, a i ne moram jer glupo bi bilo da ga svi gotivite. Sa druge strane time sto pokusavate da omalovazavate uspehe koje je kroz svoju trenersku karijeru napravio ispadate pretvrdoglavi i zadrti.
                  Ovo niko ne pokusava!!!

                  Ali nas vredja sve kada se kaze da je revolucionar, a nije uopste. Poketino i Simeone, su za obojicu revolucionari. A obocija su mala deca za SAF-a.

                  Pep i Mou rade iste stvari, potpuno iste. Samo jbg, Murinjo je nadrkani vozac autobusa. Dok je Pep master fudbal.

                  Klasicno proseravenje.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Krv ti jbm ni nedelja dana nije prosla od kad je zavrsilo prvenstvo, a ovdje prsti na sve strane, sto ce biti zanimljivo finale FA kupa
                    Treba se pripremiti na vrijeme.

                    Spoiler

                    Comment


                    • Znate li sta bi Klop uradio sa 500 miliona za dva prelazna? Mnogo vise od Gvardiole, garantujem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ne znam samo sta on ima da dokazuje?
                        U Spaniji jedan konkurent, u Nemackoj bez konkurencije, ovde ima malo vise njih. Zbog toga u PL nikad nece biti prvi, makar i krhnuo milijardu za sezonu.

                        Realno ispao je glup sto je dosao u PL, nije to za njega. Bolje da je otisao u Pariz odmah.

                        ALI veliki je madjionicar i takticar Pep. Sve je to u predugovoru sa PSG-om. Pokupi pola Monaka, sledece sezone dodje u Pariz i da vlada.

                        Lisice, lisice ti maleni zecu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Deni ® View Post

                          Lisice, lisice ti maleni zecu.
                          Ko je pojeo kupus?!

                          Ah ah Krtica?!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Flashback sezone

                            Comment


                            • E jebem ti ovaj smrdljivi glupi forum, napisem post od ne znam ni sam koliko reci. Znaci gigantski i dok ga pisem on me izloguje....
                              I nestane.
                              Odoh .....
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Nego sta mislite sta ce Totnam raditi ovo leto? Mislim da ih ceka najveci izazov do sada, imaju taj problem sto vise nisu u mogucnosti da lagano pojacaju startnih 11. Svaki igrac koji je bolji od nekog Totnamovog startera je ustvari wc koji kosta boga oca i sesto. Mogu tu klupu i dalje da jacaju al po meni nedovoljno.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X