Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Cek cek, a u cemu je razlika u pocecima Celzija i Sitija ?
    Jedni su dobili na lotu, drugi na bingu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Što Sitijev početak traje 10 godina
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by realnost View Post
        Što Sitijev početak traje 10 godina
        Upravo.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Po meni Siti i Pariz predstavljaju sve sto ne valja u fudbalu, Celzi nikako ne moze u istu recenicu sa njima.

          Tapatalk
          sigpic

          Comment


          • Razumljivo da navijaci Junajteda ne vole Siti, ali budimo realni. Celsi je isto ovo radio, samo su sume bile manje. Ne znam zasto sad toliko volite Celsi, ali dobro neka bude da je Celsi gigant, a Siti vestacki klub.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pa nije bas, ja i dalje ne vidim razliku.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Razumljivo da navijaci Junajteda ne vole Siti, ali budimo realni. Celsi je isto ovo radio, samo su sume bile manje. Ne znam zasto sad toliko volite Celsi, ali dobro neka bude da je Celsi gigant, a Siti vestacki klub.
                Oni i dalje trose ludacki, i sad nije velika razlika u odnosu na Siti. Ne mislim rezultatski nego kupovinama.

                Comment


                • Pa naravno da ce Junajtedovci da mrze Siti kada im ovi pokupe sve zelje i cestitke, a ostave im samo pozdrave. I onda mogu samo da pevaju "Pozdravi je pozdravi!"
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Tri trofeja vs zero tituli. Nikad revolucija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by realnost View Post
                      Što Sitijev početak traje 10 godina
                      Tuse.

                      Jednostavno ovo je ono sto neki nece da razumiju izgleda. 10 godina su tu i nista, a trose sve vise i vise. To s Celsijem ne moze da se poredi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Volim je ko pre!
                        Prva sezona u PL i trece mesto. Ko zna koja sezona, kada vec ocekujes da je doktorirao, kad ono sesti - i jebem mu misove.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Na kraju dana Pep od svega ima samo ucesce u LS, Murinjo ucesce u LS i trofeje(na koja ja barem nisam previse ponosan, ali fakti su fakti). Ali to je neka razlika izmedju njih generalno, jedan je izvikani hipster, a drugi osvaja trofeje dje god da dodje i kakav god izazov da ima. Znamo svi da je sledeca destinacija Pepog PSZ. Dok me ni najmanje ne bi iznenadilo da Murinjo pokusa sa Totenhemom ili Valensijom npr.
                          sigpic

                          Comment


                          • Funkcija u Barsi... Kakav PSG
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Ja i jesam prezirao Celzi do neke 2011, ali moram reci da je Siti jos gori od njih.Kada uporedis Celzijevih prvih 10 godina i Sitijevih, nije to uopste kategorija.Celzi je u prve 2-3 sezone puno trosio zbog cega ih i nisam voleo, kasnije uzimaju Sevcenka od Milana koji je igrao tada polufinale LS(i do tog trenutka bio aktuelni sampion), pa zatim kasnije Toresa od Liverpula.Sreca pa su ispali promasaji.Celzi je imao nekoliko prelaznih rokova gde nisu puno trosili, oni su najvise trosili u prve dve sezone kada je dosao Abramovic.Pre par godina se cinilo da lutaju i da ce Siti da bude uspesniji od njih, ali od povratka Murinja Celzi je sve vise krenuo da lici na fudbalski klub, dok Siti je ponovo zaglavio u periodu 2009-2011.Sledeca sezona je za njih prelomna, ako ne osvoje ligu kapiram sledi njihov pad a i ocekujem da ce u tom slucaju Gvardiola da preuzme odgovornost i da ce da podnese ostavku.

                              U neku ruku i razumem ovaj potpis Sitija, posto ce uskoro da ostanu bez starijeg Silve.Samo mislim da je transfer malo preuranjen, no videcemo.

                              Comment


                              • Када се узме Погба за 100 милиона, то је ок. Када Сити узме Бернарда Силву за 50 милиона, е то је срамота, то треба забранити..

                                Comment

                                Working...
                                X