Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to je isto i Celsi radio kad je dosao Roman. A sad im svi cestitate titulu, ne znam sta je problem Zola?
    I Junajted 90' je sve najbolje iz Engleske uzimao, kao i Liverpul 70',80' uvek je bilo tako i uvek ce biti.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Last edited by Rossonero; 27-05-17, 11:46.

      Comment


      • Ja sam Čelziju čestitao tilulu ove sezone jer je nisu uzeli na 300 miliona budzet, već na klasu. Velika je razlika Pixi.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ja sam Čelziju čestitao tilulu ove sezone jer je nisu uzeli na 300 miliona budzet, već na klasu.
          A kada je dosao Roman nisu radili istu stvar sto sada radi City i Pep i na taj nacin dolazili do titula?

          Comment


          • Ko je uopšte pomenuo Čelzi od pre? Zašto moraju da imaju poređenja? Nije mi se sviđalo ni šta je Čelzi radio pre. Sad trenutno su baš korigovali transfer politiku, posluju mnogo pametnije...

            Ne sviđa mi se šta Siti radi jednostavno. Ne volim to i valjda mogu to da i napišem...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Ser Deni ® View Post
              Mini Zaba Kakva scena.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Au zOLa braniš nebranjivo...., kako nema veze kada se sve ovo temelji na one početne milione
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Naravno da mozes da izneses svoje misljenje.

                  Rade istu stvar koju je Roman radio sa Celsijem, radi i dan danas, ali ne na nacin kao kada je tek dosao.
                  Last edited by Rossonero; 27-05-17, 11:59.

                  Comment


                  • Iskreno Zoli vise smeta sto oni te pare kao klub nisu zaradili. Niti ce ikada zaraditi. Vec se samo upumpava..

                    A Celzi je u zadnjih 5 godina ako se ne varam, vise zaradio od prodaje nego bilo koji klub .
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Nije isto poredjenje, mozes ti da uzimas najolje igrace ali Junajted je uvijek sebe finansirao, klub je imao sponzore i titule, pa ogroman dug o kojem je morao da misli godinama. Mora da se sad osjecaju kao velike magarcine i u Junajtedu, ali i u Liverpulu, Arsenalu, Totenhemu sto su ovo sto trose, a trose previse, sve pare kluba, ne dolazi jedan covjek i sipa milijarde u klub, stavise vlasnici vise odnose nego sto donose. Junajtedu bi mnogo blje bilo kad bi Ameri prodali klub nekom naftasu ili Kinezu, kao i Liverpulu i Arsenalu, ali Amerima to ne bi bilo bolje nikako. Mada i oni mogu da ne dozvoljavaju ovoliko da se trosi, ali opet sve sto se trosi klub je sam zaradio, nije mu niko dao pare. Trose svi ali niko nema bukvalno neogranicene resurse i da uvijek moze da spiska koliko zeli, a da ne mora nista da vrati. E to je Siti. I tome mora da se stane na kraj. 500 miliona funti za dva prelazna roka, a zero tituli. To je uzas. Roman to nikad nije bio, ulozio je dosta na pocetku ali je posle prodavao fenomenalno, pa osvajao, nevjerovatni su mu sponzorski ugovori, ovo sto Siti radi je cisto izivljavanje, oni nemaju bazu navijaca, nemaju sponzorske ugovore bez one koje sami sebi srede. I ovo nije od juce, skoro ce decenija, imaju dvije titule i polufinale LS. Celsi je za njih potpuno drugi univerzum.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by somborac View Post
                        Au zOLa braniš nebranjivo...., kako nema veze kada se sve ovo temelji na one početne milione
                        Ne branim ja ništa, samo mi se ne sviđa šta rade. Da sam bio na forumu kad je Čelzi to radio, i tad bi nešto napisao.

                        I bre somoborac, pa nisam ja rekao da treba da troše 10 miliona po transfer roku, ili da ne troše uopšte, ali ovo su sulude cifre. Ne možeš da porediš Čelzi i Siti nikako, bar u ovih poslednjih par godina. Čelzi odlično posluje, prodaju igrače i uzimaju lepe pare od transfera. Izbalansirani su maksimalno. Oni su svoju bazu uspostavili i sad samo balansiraju i održavaju kvalitet. A Siti sa druge strane samo upumpava pare...150, 200, 300 miliona.... ne sviđa mi se to, nije mi to čar fudbala jednostavno...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Celsi nema nijednog suludog transfera. Ljudi nisu sceli da daju 38 miliona funti za Stounsa, a Siti ga je platio 50. O cemu vise da pricamo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jel rade nesto za sto bih trebali biti kaznjeni?

                            NE

                            Kraj price.

                            Comment


                            • Rade, kako ne rade. Je li postojao FPS? Jeste, zasto nije bio odrziv, zato sto su ih potkupili i sto je Miselin morao da bude blag prema svojim francuskim naftasima. FPS zvanicno i dalje postoji cak, iako ne postoji. I jasno je receno da se ne broje sponzorski ugovori sa sestrinskim firmama, odnosno da sami sebi upumpavaju pare kroz neke lazne sponzorske ugovore, pa dzaba sve. Moraju da vrate nesto, ali ne preko sebe, nego preko fudbala i stvarnih sponzorskih ugovora. Oni uzimaju od dva najveca sponzora 40 miliona funti. Pa to je presmijesno, eto koliko su mocni i atraktivni. Liverpul se muci deceniju skoro pa ima deset puta jace ugovore. I onda neko poredi Celsi, Celsi ima deal za dresove od 60 miliona funti, ljudi fenomenalno, ali fenomenalno posluju i prodaju igrace. Siti je obicni gubitas, je li bila prica kako imaju najjacu akademiju i uslove, kako su pokupili najjace mlade igrace, pa dje su? I oni koji su dosli ih sad napustaju odma. Uzasna politika zbog koje eto deset godina nista ne mogu da urade iako bacaju pare u bunar kao nenormalni. Juventus imperiju izgradio i imao pravu poslovnu i fudbalsku politiku i ideju, da je imao Sitijeve pare pa vladao bi svjetskim fudbalom narednih 20 godina.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Rade, kako ne rade. Je li postojao FPS? Jeste, zasto nije bio odrziv, zato sto su ih potkupili i sto je Miselin morao da bude blag prema svojim francuskim naftasima. FPS zvanicno i dalje postoji cak, iako ne postoji. I jasni jne receno da se ne broje sponzorski ugovori sa sestrinskim firmama, odnosno da sami sebi upumpavaju pare kroz neke lazne sponzorske ugovore, pa dzaba sve. Moraju da vrate nesto, ali ne preko sebe, nego preko fudbala i stvarnih sponzorskih ugovora. Oni uzimaju od dva najveca sponzora 40 miliona funti. Pa to je presmijesno, eto koliko su mocni i atraktivni. Liverpul se muci deceniju skoro pa ima deset puta jace ugovore. I onda neko poredi Celsi, Celsi ima deal za dresove od 60 miliona funti, ljudi fenomenalno, ali fenomenalno posluju i prodaju igrace. Siti je obicni gubitas, je li bila prica kako imaju najjacu akademiju i uslove, kako su pokupili najjace mlade igrace, pa dje su? I oni koji su dosli ih sad napustaju odma. Uzasna politika zbog koje eto deset godina nista ne mogu da urade iako bacaju pare u bunar kao nenormalni. Juventus imperiju izgradio i imao pravu poslovnu i fudbalsku politiku i ideju, da je imao Sitijeve pare pa vladao bi svjetskim fudbalom narednih 20 godina.
                                Ende.

                                Comment

                                Working...
                                X