Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ili da je jednostavna ta prica koja ga prati laz
    sigpic

    Comment


    • Onda si u zabludi, sa takvim stavom oko visokih kriterijuma.
      Mada ja mislim da si u nedoumici. Tacnije mislim da bi voleo da je to sve laz, ali da duboko u sebi znas da nije. Pa se boris sam sa sobom, ne bi li odredio istinu, koju vec znas, samo je usled raznoraznih stvari malo teze da je iskristalises.
      Sve u svemu jedno je sigurno. Veliki trener je Gvardiola kako god okrenes.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Samo ne bas toliko veliki koliko se mislio, a i prilicno limitiran jer samo jednu vrstu fudbala umije da igra
        sigpic

        Comment


        • A dobro sada, necemo mu traziti dlaku u jajetu.
          To bi isto bilo kao kada bi i ja rekao da Murinjo samo jednu vrstu fudbala ume da igra. I naravno da bi bio u pravu jer je to cinjenica. Ali naravno ja to necu reci.
          I onda imamo tu tenziju, taj sukob izmedju ljudi koji vole jedan i ljudi koji vole drugi stil.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Moguce je to, ali opet Murinjo kojeg ja izuzetno kritikujem kao sto znas je u karijeri znao drugacije da igra, kad je bitno on ce se po automatizmu zatvoriti i to je to, ali njegov fudbal zna da bude atraktivan, brz i efikasan, Pep zivi od posjeda i pas igre, mora uvijek da postavi da se on pita, a to je neodrzivo.
            sigpic

            Comment


            • Kritikujes ga ti koji si realan, pa kada ti se nesto ne svidi kazes otvoreno, ali imamo mnogo likova koji ga bezuslovno podrzavaju.
              Sto se mene tice on nikada u karijeri nije znao drugacije da igra samo je modifikovao igru bez poseda da je ogranici na manje kontri ili nesto vise, sa nesto konkretnijom igrom kada protivnik pogresi. Naravno znao je protiv mnogo slabijih od sebe da se izivljava i da stvara privid nekakve kontrole igre kroz pas, posed i napad, ali su to samo iluzije.
              Svaku, ali bukvalno svaku bitnu utakmicu je igrao onako kako mu je tim odigrao preksinoc. Svaku bitnu, protiv iole jacih protivnika.

              I samo da se ogradim i kazem da ja nemam nista protiv toga. Neka fura covek svoj fazon i vodi svoje ekipe kako on misli da je najbolje za njih i njega. Ali daleko od toga da mi se to svidja.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Bernardo ima preglede u Sitiju, 60 miliona funti, strasan igrac ali zero sense sto se Sitija i njihove ofanzive tice u ovom trenutku.
                sigpic

                Comment


                • Man City also optimistic of signing Monaco left back Benjamin Mendy - @TelegraphDucker
                  Ako dodamo da se ranije pisalo i za Fabinja da je zavrsen mislim da bi im isplativije bilo da su kupili klub Monako. U svakom slucaju dobra pojacanja, stim da se slazem sa Vladanom da im Silva nije neki prioritet posto taj tip igraca vec imaju u drugom Silvi u ekipi.
                  sigpic

                  Comment


                  • I Mendi i Fabinjo im trebaju, ali Bernardo nikako. Silva, Silva, Sane, Sterling, Agero, Zezus, De Brujne, Ihenaco, a i Nolito je i dalje tu. Kapi logike.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mendi je sledeci, kapiram da Pep misli ako ne mozes da ih pobijedis pokupuj im igrace

                      Brzo ovo ide, 40ak ce biti Mendi, Voker 40-50 i eto ih odma na 150 miliona funti, a treba dovesti i golmana, dva stopera i dva vezna. Idu lagano na 300-350 miliona funti plus 200 proslog ljeta, fps who?

                      Arsenal zavrsava Kolasinca kaze Di Marzio.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vodi ga Kumane.

                        M’Baye Niang refused to stay at Watford, but Everton are prepared to pay up to €18m for the Milan striker, according to reports.

                        The 22-year-old was loaned to Watford in January, but with Walter Mazzarri’s departure, he did not want to make that move permanent.

                        There is no place for him at San Siro, but Sportitalia claim that Niang is heading straight back to the Premier League for Everton.

                        It’s believed the Toffees are ready to pay between €16m and €18m for the pacey forward.

                        Niang scored three goals with three assists in 18 Serie A appearances for Milan this season.

                        After moving to Watford, he got another two goals and two assists in 16 Premier League games.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Idu lagano na 300-350 miliona funti plus 200 proslog ljeta, fps who?
                          Nadoknade oni sve to kroz prodaju dresova.
                          sigpic

                          Comment


                          • Monako kaze 71 milion funti plus bonusi, 82 miliona eura odma, haos.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zavrsen je imenjak ima jedno mjesec.

                              Jadan Monako, osut ce se. Mbapae ide sigurno ako se Wenger ukljuci i bude htio platit basnoslovnu cifru.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Diego Costa will cost Tianjin Quanjian a world-record £152m if his move to China goes ahead this summer.

                                Comment

                                Working...
                                X