Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I zašto opet niko od klinaca neće dobiti šansu???


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

    Comment


    • Pa kad će ući u gol? Baš nema sreće Marsijal...


      Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

      Comment


      • Nema srece Ante nikako ove 2 tekme

        Comment


        • Cim zavrsi sezona Mazzari napušta klupu Watforda. Kakav klub
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Ser Deni ® View Post
            Haha Baji kralju! A Din auuu sta bih mu sve rekao...

            Inače prodavaj De Heu, potpisuj sa Romerom


            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
            STVARNO !?!?!

            Comment


            • Šta?


              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

              Comment


              • Bravo Zoze, preforsiraj ga do neke teze povrede ako moze ikako.
                sigpic

                Comment


                • Nadam se u finalu bez Lingarda i Felainija. Mora igrati Marsijal i neko od Miki/Mata. Mora.

                  Comment


                  • Ne znam ko komentarise Sheff Wed - Huddersfield, ali 120 minuta mesati Kevin Frienda i Andre Marrinera ...

                    Comment


                    • Vise srece iduce sezone Sove
                      Jos samo da Huddersfield pobedi onaj bunker od Readinga i bice super

                      Comment


                      • Ma ovo je Carlos upropastio, isuvise negativan pristup u oba meca. Cini se da protiv ekipa koje su dobro fizicki spremne i organizovane Wednesday ne moze da igra posto protiv takvih timova fudbal po zemlji tesko prolazi a nemamo igraca koji moze da povuce loptu na stredini terena. Totalno cudan izbor izodjaca penala veceras, Rhodes nije bio u prvih 5 sutera, Nuhiu je bio sve a ni njega nije bilo.

                        Nisam siguran kako ce sve ovo da se zarsi, ne bi me cudilo da Carlos tokom leta ode a sa njim i nekoliko igraca.

                        I cele sezone su komentatori prizeljkivali taj Steel City derby i dobise ga na kraju...a mi cemo 150. godunu postojanja proslaviti u Championship-u

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Nadam se u finalu bez Lingarda
                          Gde ćeš bez njega u finalu, da li si lud

                          Comment


                          • Sto se tice Watforda, mislim da su napravili opet dobar potez otkazom Macariju, kao sto je bio slucaj sa Jokanom (koliko god ga mi voleli). Ekipa tog kalibra ne moze da priusti sebi vrhunskog trenera koji ce parirati Klopu, Poketinu, Murinju, Konteu itd, tako da je dovodjenje novog, euforicnog, svezeg dobra opcija jer smena trenera uvek donese novu energiju. A ta sveza energija je presudna za timove srednjeg ranga koji odrzavaju opstanak i ne ciljaju visoko. Jeste Macari bio dobar, ali mislim da bi splasnula motivacija vec naredne sezone, a on ipak nije neko ko ce napraviti bomba transfere i pretvoriti Votford u jednu od top ekipa.
                            Last edited by limun; 17-05-17, 23:15.

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Nadam se u finalu bez Lingarda i Felainija. Mora igrati Marsijal i neko od Miki/Mata. Mora.
                              Nosis avatar tri meseca po mom izboru ako ga Lingard mune u finalu(ako bude poceo utakmicu). Nosim mesec dana ako ga ne mune. Moze?
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • 1.10 kvota, Lingard ga uvijek da u finalu
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X