Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SportBild | First talks between Bayern and Arsenal star Alexis Sánchez have been held
    ....
    sigpic

    Comment


    • 80 miliona i njihov je.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Marco Silva could be approached by Watford, Southampton and West Ham if he manages to avoid relegation with Hull. (Telegraph)
        Ja bi ga doveo i da ispadnu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ja sam baš juče ovo gledao. Iskočilo mi na jutjubu. Najače kad kaže "ugly kid"....

          Neočekivano pametan Eto. Nisam ga nešto tako zamišljao moram priznati...
          Bas lepo ga je popljuvao Tj onako na finjaka.

          Sto kaze Zola, i ja sam iznenadjen
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Sad sam baš i ja odgledao ovu emisiju,iskreno težak je čovek i Eto,mnogo tvrdoglav,nadmen,pun sebe,a isti takav je i Pep.I kad se takva dva lika spoje ili se gotive do boga ili ratuju.U ovom slučaju je to rat.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Sta ovo radi Arsenal, mijenja oba beka

              sigpic

              Comment


              • Tim sa najjacim bekovima osvaja sve.

                Filozofija Gvardiole je bazirana na bekovima, sad kad nema kvalitet, vidimo koliko se muci.

                Wenger je sve osvojio sa nenormalnim bekovima i krilima i sad se glupira sa 5 amc-a na terenu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Sad sam baš i ja odgledao ovu emisiju,iskreno težak je čovek i Eto,mnogo tvrdoglav,nadmen,pun sebe,a isti takav je i Pep.I kad se takva dva lika spoje ili se gotive do boga ili ratuju.U ovom slučaju je to rat.
                  Jeste malo ustogljen.

                  Ali pazi sta kaze za Ronaldinja. Tretirao ga je isto kao da je skot.. A nije bilo razloga.

                  Pazi sto Pep nije smeo da mu kaze da ne ide, vec skupio decu Barse da mu to kaze. Jbg, da ne zvuci pogresno, smrad je Pep bio prema mnogima u Barsi, ali doneo je Boga oca trofeja. Tako da se njima isplatilo.

                  Plus u pravu je Eto, sta je on to uradio pre Barse, da bi bio toliko nadmen?!
                  Last edited by l1m4r; 04-05-17, 20:05.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ima Eto'o pravo u svemu osim u jednom. Dio kad govori o Pepovim savjetima o kretanju napadača, a ovaj dobacuje da ga ne poznaje kao velikog napadača. Šefa volio il' ne volio trebaš pratiti njegovu viziju jer je to njegov poso.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Ne sve to stoji Jax.

                      Ali ovaj Pep sada i tadasnji nisu isti. Ne znam da li me kapiras, Pep nije bio nikakav trener kada je preuzeo Barsu. Sta je uradio je stvarno svaka cast. Ali nije bio "trenersko ime" a ponasao se vidis bahatije od Murinja i LVG zajedno
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Ma kontam ja tebe, tek se kasnije saznalo o Pepu kao egomanijaku. Jedino sto nije takav zbog postignutih rezultata, vec je inace takav. To mi je u sustini lakse podnijeti.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Pa jbm li ga.

                          Meni to ne ide. Ali mi je najjace sto je gurao Valdesa i Xavi da se izvinjavaju..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Kakve rezultate Jax brate , vodio Barselonu i Bajern dok su u svom prajmu i dok nisu imali konkurenciju u domaćoj ligi.Ne kažem dobar je ali da je neki čarobnjak baš i nije
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Pa jbm li ga.

                              Meni to ne ide. Ali mi je najjace sto je gurao Valdesa i Xavi da se izvinjavaju..
                              To sto se krio iza njih mu je odron mrtvi.

                              @gang jbg brate onda ko god vodi Barsu, Real i Bayern i pri tom osvoji ne trebs gledati ko neki uspjeh nego nesto sto se podrazumjeva.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ima logike

                                In-demand Jordan Pickford set to join Everton in £17m summer deal. Wages set to be more than tripled
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X