Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa top4 se zna, jedino 5. i 6. mesto ce se odlucivati izmedju Arsenala i Junajteda. I to cemo znati posle meca u nedelju, ko tu pobedi bice peti.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post


      Arsenal ima istu sezonu kao prosle sezone, bukvalno istu do sada ako dobiju taj zaostali mec.
      Arsenal vec godinama ima isti ucinak. Osvoje sedamdesetak bodova svake sezone, a pozicija na tabeli zavisi od ostalih timova. U principu to je dovoljno za top 4, a prosle sezone i za top 2, ove mozda ni za top5.

      Comment


      • Arsenal ce osvojiti sasvim dovoljno bodova za top4
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Arsenal ce osvojiti sasvim dovoljno bodova za top4
          Da se kladimo u avatar do kraja godine ?

          Comment


          • Hoce sigurno. Samo sto ce Pilici osvojiti dovoljno za titulu, a Liverpul za vicesampiona. Malogradjani su naravno treci, a Konte ce imati nekog viska bodova po svemu sudeci.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by Princoni View Post
              Da se kladimo u avatar do kraja godine ?
              Trump ce ostati dugo dugo vremena na mom avataru, izaziva posebnu vrstu animoziteta prema meni.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Trump ce ostati dugo dugo vremena na mom avataru, izaziva posebnu vrstu animoziteta prema meni.
                Ne smes? Bojis se? Sumnjas u svog nastavnika?

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Ne smes? Bojis se? Sumnjas u svog nastavnika?
                  Odustao sam ja davno od kockanja. S vremena na vrijeme ubacim tu neku opkladicu kad sam 100% siguran u nesto kao sa Trumpom, a ovo sam samo 90% siguran da ce se desiti. Nedovoljno za mene da se upustim u kockanje.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Odustao sam ja davno od kockanja. S vremena na vrijeme ubacim tu neku opkladicu kad sam 100% siguran u nesto kao sa Trumpom, a ovo sam samo 90% siguran da ce se desiti. Nedovoljno za mene da se upustim u kockanje.
                    Nije to pitanje kocke, nego pitanje da li verujes u to sto pises, a ocigledno je da ni sam ne verujes u to sto si napisao da ce Arsenal biti top 4

                    Comment


                    • Vjerujem ja i da Bog postoji, pa se ne bih nikad kladio na to.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Pa ako si 90% siguran u nesto Aki, nemoj onda da tvrdis da ce se desiti. Kazi da ce se najverovatnije desiti. Budi odredjeniji.
                        Ovako te narod ne shvata, a nije do njih nego do tvoje nedorecenosti.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Vjerujem ja i da Bog postoji, pa se ne bih nikad kladio na to.
                          Onda si jos i nevernik. Sve lepse od lepseg

                          Comment


                          • Kad i Aki digne ruke od top 4 sve je jasno...

                            Imao je na početku odmah loš proračun. Govorio je gravitacija, gravitacija, ali gravitacija vuče prema dole, a ne prema gore

                            Dobro doduše neko zna političke nauke i marketing, neko zakone fizike.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Pa ako si 90% siguran u nesto Aki, nemoj onda da tvrdis da ce se desiti. Kazi da ce se najverovatnije desiti. Budi odredjeniji.
                              Ovako te narod ne shvata, a nije do njih nego do tvoje nedorecenosti.
                              Svesno to radi maliTramp ugledavsi se na velikog Trampa koji tokom cele kampanje plasira price u koje ni sam ne veruje

                              Comment


                              • Vidis, ne znas ni ti zakone fizike.

                                Gravitacija je sila koja nastaje izmedju dva tjela razlicite mase i tjelo koje ima vecu masu, vuce tjelo manje mase prema sebi.


                                Moram i metafore objasnjavati.

                                Ako je Top4 jedna masa, a Arsenal druga masa, po zakonu gravitacije, Top4 vuce Arsenal prema sebi.

                                Gdje Sunce, vuce Zemlju, gore ili dole?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X