Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne pratim toliko PL kao vi iako volim da pogledam koji mec, video sam Vladanov post u pricaonici i avatare i resio da pogledam sta se to desilo. Sad sam procitao celu raspravu. Ne mogu da ulazim u ko ili sta je uradio, posto vidim da prica vuce mnogo dublje korene i ide dosta unazad kao sto su neki i to razlicite strane (Gang, Ves i jos par ) napomenuli. Ja kao resenje vidim nekog novog moderatora koji je dovoljno tolerantan, kulturan, koji nije previse zagrizao u tematiku da bi subjektivan bio, a opet da moze da razume situaciju(kao sto u fudbalu sudija mora da oseti igru, ne moze neki duduk koji u zivotu nije video loptu da sudi). Ajo ne bude promene pokusati sa nekim drugim, koji ce pokusati da smiri tenzije. Nemojte molim vas pogresno da me shvatite, da sad ja o sebi pricam ili o bilo kome specificno, kunem se nema nikakve veze sa tim, nego je stvar u tome da ceo SK forum kao i SK program drze 2 stuba. Jedan je tenis a drugi je PL, ako jedan pocne da 'rdja' i da se "rusi" steta i posledice ce biti mnogo vece nego da je biciklizam u pitanju koji ja licno volim, ali sam svestan da ima nas 5 koji tu pisemo i pratimo. Nije isto kad EU napusti Bugarska ili Francuska. Jako je bitno ovu temu odrzati, kao i clanove na njoj, jer budi veliko interesovanje i 1 je od 2 glavna pogona foruma. Meni kao La Liga fanu je to jasno i pored ovolikih uspeha spanskih klubova. Vidim da se svi slazemo da ima "trulez iznutra" i da svi zelimo da "ozdravi". To niko od clanova ne spori koliko sam mogao da zakljucim. Ne mislim da je iko posebno kriv ili da fali volje,nego da je neka vrsta lancane reakcije, a ne mogu da se toliko vracam unazad da bi donosio zakljucak gde je to pocelo. Uglavnom osip jednih od najinterasntnijih clanova foruma kao i nezadovoljstvo takodje nekih jako dobrih, u stvari velike vecine mora da prestane. Napisao sam malo duzi tekst da ne bih bio slucajno pogresno shvacen, zamislite da kad i mi koji ne ulazimo skoro nikad ovde to iste noci primetimo, koliko izgubljenih clanova i novih losih diskusija i ovakvih situacija ce biti ako se ovo nastavi. A trenutno je pitanje samo kad a ne da li ce, jer "casa je puna" i neizbezno ce doci do prelivanja kao kod vulkana samo je pitanje trenutka, zato mora da se drugacije pristupi stvarima, jer ce ljudi na sve manje stvari reagovati.

    Comment


    • Prefigan i mucki pokusaj mladjanog madridiste da se domogne moderatorske pozicije, jos u situaciji kad je forum najranjiviji
      sigpic

      Comment


      • Ti se uvek zezas, ja to volim, ali potkaci(naravno mislim u zezanju kao i do sada sto si radio) mene slobodno u pricaonici ili bilo gde drugde, ovde nije vreme i mesto trenutno.
        Last edited by colchonero; 01-05-17, 01:27.

        Comment


        • Ne salim se sa kolaborantima i okupatorima.
          sigpic

          Comment


          • Амбициозан је Мадридиста, нема шта, увео би нам либерални фашизам на фудбалу, могу мислит колко би Аки остао на слободи..

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ne salim se sa kolaborantima i okupatorima.
              Kvislinzima i petokolonašima
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • To Aki sto ti koristis su vecinom vulgarizmi nema to bas neke veze sa disfemizmom. Ti svakako nisi odlika coveka koji uziva koristeci eufemizme I kod tebe je sve sroceno u grubljoj I agresivnijoj formi sto je ovde vec odavno tvoj prepoznatljiv stil pisanja. Karina I nije disfemizam iako ta, sto ti rece figura, trpi drcniji govor.

                Aki I ja smo se pokacili jedno milion puta jer je on ubedjen da cemo nas dvojica imati permanentno distinktivna shvatanja. Naravno ja sve to pripisujem njegovoj naivnosti I tome sto je jos mlad i zelen pa ima vremena da evoluira.
                Inace smo u odlicnim odnosima.

                Spok brate moj, moras jos citati. Stotinu knjiga, pa to ti je mera za nekih godinu, godinu I po dana

                @Gang, pratim. Malo manje nego pre ali pratim.
                Secas li se kada si ti prso zbog mog pisanja o Vengeru? Razmenili smo par poruka tada.
                A juce je samo bio pogodan trenutak da vratim za onaj presmesan i neadekvatan post u pricaonici pre nekog vremena.


                Moj brat Olja ne sme I nece otici sa foruma :*
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Madridjaninu, priznaj da u Engleskoj navijas za Siti i Junajted

                  Comment


                  • Ne moze biti nikako za Siti i Junajted, madridjanin voli samo ove iz glavnog grada.

                    Tapatalk
                    sigpic

                    Comment


                    • Navija od malena za Arsenal, Celzi i Totenhem ali je kad se preselio u London srecu nasao u Vest Hemu i od tada duva balončiće.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Kakav vrtić

                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Odoh da bacim koju sniclu na rostilj, bice krvava bas kao i tvoja izdaja madridisto.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo nije nikakvo iznenadjenje.

                            Sampdoria’s Patrik Schick, 21, is reportedly attracting strong interest from the Premier League.

                            Gazzetta dello Sport say Manchester City, Manchester United, Arsenal and Chelsea are all chasing his signature.
                            Spoiler

                            Comment


                            • Da li je moguće da se Cou povredi već na samom početku...

                              Ma daaj u pm, tek se Lallana vratio sad ovaj...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Sve je protiv nas ,ali moramo da iskopamo LS.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X