Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo je slicnih komentara. Steta ne mogu da se vratim da nadjem izbrisao je forum mnoge stvari. Znam da sam bio kalimero tada na "nasoj" temi..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Dobro brate nije fora više,ako je neko za zezanje ja sam ali ovo su ozbiljne teme...
      Mrtav sam ozbiljan. Mislim da oboje griješite, zapravo u istoj stvari, što sam i objasnio i da je u svemu najbitnije da ljudi ne donose ovakve odluke. Isto kao što mi je bilo skroz nepotrebno da ti napuštaš temu Arsenala kad si to odlučio, tako mi je i sad najbitnije u svemu da ona ne radi istu stvar.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Jesam li jedini koji je ovaj post krenuo da cita, u glavi mi glas Bate Stojkovica jer ova prva recenica i avatar bas idu zajedno

        Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk


        nije lepo Gangaricu da budem lud a da to ne znam

        Last edited by l1m4r; 30-04-17, 22:41.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Jesam li jedini koji je ovaj post krenuo da cita, u glavi mi glas Bate Stojkovica jer ova prva recenica i avatar bas idu zajedno

          Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
          Ahahahahahhahah! " Mene, ako se sete na dan bezbednosti, sete se, ako se ne sete nikom ništa, to je bila moja dužnost... "
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Ahahahahahahaha e bogami si ubo sa avatarom. Svaka cast



            Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Ja to dobro znam i bukvalno sam mu istim rečima to rekao da je navukao bes celog foruma na Arsenal njegovim ponašanjem i smirio se dečko kakav je pre bio.Taman se malo umiri pa pojedinci počnu sa prozivkama da gravitacija vuče,da Gvardiolu treba da bude sramota što je izgubio od Arsenala i slični komentri.Da li neko od Arsenalovih navijača daje ovakve komentare Junajtedu? Da li smo mi lajkovali današnji remi ili sipali so na ranu?Prosto kada je dobar nemojte ga prozivati i podbadati,nesvesno podbadate i mene i ostale navijače a mi ćutimo i kada vam on odgovori odma mu padaju pretnje , e to je što mene najviše nervira ovde zato što se stvara ta slika da su pojedinci zaštićeni a da je on žrtva kada se tolerišu pojedini ljudi koji ga prozivaju.
              У принципу се слажем с тобом, али ја се сећам како је он ликовао на почетку сезоне када је Арсенал победио Барнли нерегуларним голом Кошиелног, у инат свима (који су рекли да је гол нерегуларан) је писао да му је драго што је Арсенал на такав начин победио и онда наравно да свако чека неки кикс Арсенала да му узврате на исти начин.

              Не волим када неко псује, поготову овде где може да се размисли пре него што се напише нешто, али је свакако глупост била за шта је он опоменут, да је неко други тако написао, нико не би ни прокоментарисао то.
              Last edited by Победа; 30-04-17, 22:57.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                У принципу се слажем с тобом, али ја се сећам како је он ликовао на почетку сезоне када је Арсенал победио Барлни нерегуларним голом Кошиелног, у инат свима (који су рекли да је гол нерегуларан) је писао да му је драго што је Арсенал на такав начин победио и онда наравно да свако чека неки кикс Арсенала да му узврате на исти начин.

                Не волим када неко псује, поготову овде где може да се размисли пре него што се напише нешто, али је свакако глупост била за шта је он опоменут, да је неко други тако написао, нико не би ни прокоментарисао то.
                Slažemo se u svemu,ali eto bukvalno je jedini opomenut iako ga ovi rešetaju sa provokacijama koje su isto kažnjive kao i psovanje a na to niko ne obraća pažnju već godinu dana ali dobro neću ja nikom da pričam kako da radi svoj posao uglavnom on je napustio forum ja napuštam ovu temu tako da neću više da cepam ni svoje živce ni tuđe,ako je nekog smorilo ovo što sam pametovao izvinjavam se ali prosto trpim nešto više od godinu dana i pravim se lud i stvarno nisam mogao više da ćutim.
                Last edited by Lord Gangarić; 30-04-17, 23:00.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Prije 17-18 godina jedan djecak je prvi puta poceo da uci da cita. Majka djecaka je bila veoma stroga, s obzirom da je stomatolog po zanimanju i konstantno radi sa djecom na stomatoloskoj stolici, nije imala previse problema da nametne svoj autoritet kada je u pitanju edukacija jednog jos uvijek neiskvarenog mozga. Svako vece, nakon druge smjene, uzela bi debelu bordo knjigu na kojoj je pisao velikim slovima naslov "VELIKI RJECNIK STRANIH RIJECI" Bratoljub Klajic, izdanje ZORA. Majka bi otvorila tu veliku, strasnu knjigu, nasumice i rekla djecaku da pocne da cita. Djecak je pocinjao od prve rijeci i narednih pola sata bi pokusavao da desifruje slova na dvolisnici ispred njega.

                  Djecak je naucio citati uz velikana leksikona, Bratoljuba Klajica.

                  Kada ljudi kazu da su psovke odraz uskog ili siromasnog rjecnika, apsolutno se ne slazem. Ponovo cu navesti primjer velikog Abdulaha Sidrana, akademika, koji u svojem djelu "Kuduz" otprilike 6 puta blatantno i izricto psuje Boga, onako socno, kako samo jedan Bosanac iz Gorazda moze. Naravno da se ne treba porediti sa jednim velikanom BH knjizevnosti i nema potrebe za poredjenjem, ali tvrditi da je psovka, vulgarizam ili pezorativ odlika siromasnog rjecnika je apsurdno do te mjere da se Camusov Merso okrece u grobu.

                  Prije svega, moji dragi lektori, mora se napraviti diferencijacija izmedju psovki, vulgarizama i pezorativa.

                  "Jebem ti mater"= psovka
                  "Karina"=vulgarizam
                  "Debilcina"=pezorativ

                  Posto postoji opca zabluda da sam psovao danas, molio bih vas da pogledate post za koji sam upozoren:

                  Originally posted by maliajnstajn View Post

                  Originally posted by Abel View Post
                  Poch je izvrnuo logiku. Tim koji je pod restrikcijama za ozbiljnije dovodjenje igraca dere prezrelog visedecenijskog menadzera koji je modelirao klub po svim zeljama. Tri klase razlike trenutno, i to samo skolovanjem igraca.

                  Ko su curice koje izvrcu logiku? :zbunjen:
                  Sta je osvojio genijalac?

                  Karinu. Upravo tako.

                  I Arsenal je s restrikcijama igrao najljepsi fudbal u ligi 08, 09, 10, pa su osvojili sta?

                  Karinu. Upravo tako.
                  U ovom slucaju rijec "karina" je upotrijebljena kao stilska figuran poznata kao disfemizam. Odnosno u ovom slucaju rijec 'nista' sam zamjenio sa rijeci 'karina' koja ima mnogo upecatljivije znacenje kada se osvrnemo na kontekst diskusije.

                  Dakle, u par navrata se jasno i direktno aludira na mene i moj privatni zivot da 's obzirom da se pretstavljam da mnogo citam, imam mnogo siromasan rjecnik'.

                  Prije svega naglasio bih da se ja ne pretstavljam da citam mnogo, to sto su neki ovdje zakljucili ili su me pitali direktno i ja sam odgovorio kako jeste, al evo da se prestne o toj temi u zadnjih 7 godina sam procitao otprilike 140 knjiga, od toga maksimalno 10 fikcije i oko 20 hiljada strucnih clanaka.

                  Aludiranje na moj rjecnik je potpuno suludo, s obzirom da mogu da napisem recenicu od 12 rijeci koja ce u zbiru imati preko 80 slogova i za koju bi normalnim ljudima bilo potrebno da je procitaju 3 puta da bi shvatili sta sam htio da kazem u dvije klauze.

                  Sto se tice prijetnji banom. Otkako sam banovan, prosle sedmice, nisam niti jednom raspravljao direktno o tom banu, koji je u najmanju ruku bio bruka i sramota, te velika mrlja na brend Sport Kluba koja je ukazala na nevjerovatan manjak kredibiliteta odredjenog djela administracije ovog foruma.

                  Veoma je zanimljivo da je 90% foruma u odlicnim odnosima sa mnom, odlicnim. Sa par karaktera sam se zakacio, pa evo sada redovno pisemo privatne poruke jedni drugima u veoma prijateljskom i druzeljubivom tonu.

                  Mislim da je i adekvatno da pricam i o ovim pojedinim provokacijama. Ja cisto sumnjam da sam ikada, al bas ikada prvi krenuo da udaram nekoga. Po prirodi sam pacifista, nemoj me dirat, ekstra cemo bit. Udari me, spremi se da te nokautiram. Ja sam takav, impulsivan i agresivan. Danas, pravi primjer, rijeci nisam rekao nikome, dok nije pocelo da se prica o gravitaciji i mojim izjavama.

                  Prosle godine sam udarao na Murinja, jer se sprdao na Wengerov racun stalno, nista pretjerano, ali udarili su i oni mene. Saburo se nesto nafrndio, a brat Avram ponekad razmjenimo pp, covjek se ozenio, vjerovatno radi na potomstvu, pa ga nema na forumu.

                  Stoga da zakljucimo.

                  Apsolutno nema potrebe da mene iko dira, ako me budete dirali, nokautirat cu vas, pa makar i sam sebe nokautirao u procesu. (Naravno ne mislim da cu nekoga fizicki nokautirati, vec metafora ili alegorija kako god zelite tumaciti)

                  Sto se tice mojih provokacija, rijetko, al bas rijetko cu prvi udariti, skoro pa nikad, a i kao sto kazem, ne vjerujem da sam ikad prvi poceo, al nisam siguran, jer kao sto je neko rekao nisam Svetac, da jesam druzio bih se sa Svetim Petrom na vratima Raja.

                  I naravno taj uski, ili mnogo popularnije siromasni vokabula. Postoji studija, da visoko inteligentni ljudi imaju tendeciju da koriste vulgarizme, pezorative i psovke mnogo vise, jer njihvo mozak funkcionise na naprednijem nivou i zbog toga imaju nevjerovatnu zelju za provokativnijim jezikom. Moj vokabular, ne treba da bude ikome tema na ovom forumu, prije svega jer je, za razliku od psovki, aludiranje na privatni zivot strogo zabranjeno na forumu, ali i iz razloga da je potpuno neprimjereno i nevezano za bilo koju temu.

                  Sad kad smo rezimirali sve, vinjak za sve i Arsenal osvaja kup i ulazi u top4.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    nokautirat cu vas, pa makar i sam sebe nokautirao u procesu.


                    sigpic

                    Comment


                    • Smanji Aki.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post


                        ahahaha Čovjek upotrijebi sve svoje intelektualne napore, znanje utemeljeno na 140 knjiga i ti mu ovo izvučeš za reakciju!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Inace sam s Akijem u odlicnim odnosima, ali je ovo bilo jace od mene, a i mora Fjuri brat najveci da se ispostuje
                          sigpic

                          Comment


                          • Aki nemoj biti skroman toliko. [emoji3]

                            Sad se jos samo potrudite Olju da vratite, ali zene su mnogo tvrdoglavije to ce ici mnogo teze.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • A dje je Olja otisla? Olja ostaje, ako ona ide idemo svi
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                A dje je Olja otisla? Olja ostaje, ako ona ide idemo svi
                                Svakako.

                                Dok se Olja ne vrati Dzavoli ne pisu ovde!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X