Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono kad pričaš s Akijem njegovom retorikom.

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangara View Post
      Ako je neko na ovom forumu nekome nešto rekao u lice to sam bio ja.
      Živa istina. Cimao sam sve redom da se Gang vrati na forum onomad, došao čovjek, iznapadao me najstrašnije što sam nemilosrdno kritikovao Akija pa nastavio po njemu jednakim žarom. Elem, dajte ljudi, čemu odmah ove drastične mjere, apstinencije i to? Ovdje sam 6 godina, nemam ni 2000 postova, svako malo prestanem pisati da se odmorim, al nisam nikad prestao posjećivati forum. Meni je skroz ok da velikoj većini idem na živce, da nerviram čitavu ekipu navijača " Jedinstva " kad god ih tako oslovim i ne namjeravam to prestati. Sve je u nekim navijačkim okvirima komunikacije, pobogu, jel treba gurati svima političku korektnost ispred nosa? Ovdje u krajnjoj liniji nije riječ o psovanju, već šta je granica ukusa! A Gang i Olja svakako pripadaju malobrojnoj grupi koja forum čini boljim i najmanje što nam treba je da neko od vas tu prestaje pisati. I meni je forum bio najbolji kad sam tek došao. Oboma vam samo zamjeram tu podjelu na " mi " i " vi ", jer je besmislena. Kačite mi etikete licemjera, provokatora, šta god, al samo me nemojte podvodit pod ideje i teorije malogajnstajna. Neka njemu njegovo.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Tobdzija View Post
        Ljudi moji, koliko je vama godina? Ponasate se ovde kao klinci od 10-ak godina, svako dize nos na sitnice.

        Spustite loptu malo, sta ce tek biti sledece nedelje kada igraju Arsenal i Junajted?
        Ostace samo teniski pdf i to osakacen. I moto gp

        Jedva cekam!!

        Jao Gang.

        Smarao sam ja i Prskaja, Indiga, Akana i druge oko toga. Moram da ti nadjem kasnije poruku od Prskalice. Posle toga ce da ti bidne lakse mnogo.
        Last edited by l1m4r; 30-04-17, 22:07.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Indigo View Post
          Da li bi bilo podbadanje ako bih postavio Gangarin post kada je bila slicna rasprava na teniskom pdfu?

          Cisto da docaram " Ja ne verujem sta citam"

          Ljubi vas brat nemojte se svadjati oko gluposti, nekom prorade emocije malo vise I onda napise svasta neprimereno. Svi to radimo. Svi volimo da malo bocnemo, ljudi smo.

          Psovke su nepotrebne I odraz su malog vokabulara. Ali svima nam se omakne, meni cesto.
          Ljubi te brat ne može da bude isto.Znaš i sam kakav je bio fudbalski pdf pre 5 godina i kakva je bila atmosfera a ovo sad se pretvorilo u streljanu za pojedine ljude.Nisam malouman znam da mora da bude provokacija i svega ali ne pratiš ovu temu nisi upućen.Prosto mi bude krivo zato što ćutim ovde više od godinu dana,ne želim da ulazim u diskusije i svađe ali što je mnogo mnogo je.I možeš da pitaš još nekoliko ljudi koji su ovde koliko i mi šta misle o ovoj situaciji i sve će ti biti jasno.
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Da me ne shvatite pogrešno ljudi ja Akija prvi napadam kada nije u pravu,sa njim sam rat vodio kada je prozivao Murinja i Čelsi zato što su momci iz Čelsijeve teme bili fer i korektni i stvarno sam bio dobar sa njima.I sad prosto mi bude krivo i sam se iznerviram kada ga tako provociraju kao danas i on poludi brate psuje,iznosi neke njegove formule koje često nisu tačne ali on je takav,dobar je dečko stvarno ima dobru dušu i često izleti zato što se ne folira a pojedinci ga trpaju bez prestanka i posle đavo kriv.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Evo ti primer,

              Avram mrzi United. A nikada nista lose nije napisao o njemu. Niti prozivao nekoga za lose igre.

              Ko nadje post neka me ispravi.
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ako ne odgovorite Olju od namjere nista niste napravili!
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Evo ti primer,

                  Avram mrzi United. A nikada nista lose nije napisao o njemu. Niti prozivao nekoga za lose igre.

                  Ko nadje post neka me ispravi.
                  Znam zato sam i zgotivio njega,Mumaru i ostale momke iz te teme i zamerao Akiju kada je tamo prozivao,prozivao je i vas i tada sam mu isto popovao i sad sam dočekao da mi Olja kaže da sam licemeran.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Zapravo ne, hajde da vidimo ko ce zadnji ostati na forumu, pa nek sam sebe banuje dozivotno!
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Zapravo ne, hajde da vidimo ko ce zadnji ostati na forumu, pa nek sam sebe banuje dozivotno!
                      Dobro brate nije fora više,ako je neko za zezanje ja sam ali ovo su ozbiljne teme...
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ja sam 100 puta napisao nesto protiv Arsenala al mi nikad nije bila namera da nisko udaram, vec jednostavno volim da napisem svoje misljenje. Mada me ne bi cudilo da su to neki shvatili kao cistu provokaciju obzirom na to kakva atmosfera vlada na forumu. Sto puta sam napisao da je Ozil govno od igraca i da je Venger izlapeo, toga se i dalje drzim, al opet kazem, nije provokacija. Isto tako sam i napisao nekoliko puta da je Aleksis svetska klasa, jednom sam i rekao da bih voleo Santija da vidim u Junajtedu. Nije sve do ljudi koji pisu, ima malo i do onih koji to citaju.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ceo PL pdf je pusten s lanca vec neko vreme, nema ljudi koji hoce da se pozabave ovim problemom ili koji imaju vremena.Problem jos par pdfova gde se nadju vise neistomisljenika, zbog kojih sam i dobio jedan jedini ban pre dve godine.

                          Comment


                          • Гангара мораш да схватиш да је Аки својим писањем успео да натера навијаче Јунајтеда да замрзе Арсенал, отуд и провокације с њихове стране како ти кажеш. Вероватно се сви навијачи Арсенала осећате прозваним када неко пише негативно о Арсеналу, али барем ја мислим да је то све због Акија. На форуму сам неколико година већ, нисам пре писао активно као и сада и никада нисам, као навијач Ливерпула, имао проблема с навијачима Јунајтеда, увек су били коректни максимално, а чак сам и ја пар пута ликовао након пораза Арсенала искључиво због Акија.

                            Comment


                            • Ja to dobro znam i bukvalno sam mu istim rečima to rekao da je navukao bes celog foruma na Arsenal njegovim ponašanjem i smirio se dečko kakav je pre bio.Taman se malo umiri pa pojedinci počnu sa prozivkama da gravitacija vuče,da Gvardiolu treba da bude sramota što je izgubio od Arsenala i slični komentri.Da li neko od Arsenalovih navijača daje ovakve komentare Junajtedu? Da li smo mi lajkovali današnji remi ili sipali so na ranu?Prosto kada je dobar nemojte ga prozivati i podbadati,nesvesno podbadate i mene i ostale navijače a mi ćutimo i kada vam on odgovori odma mu padaju pretnje , e to je što mene najviše nervira ovde zato što se stvara ta slika da su pojedinci zaštićeni a da je on žrtva kada se tolerišu pojedini ljudi koji ga prozivaju.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Izvinite, molim vas, to nisu psovke. Uostalom i Alexis je igrač Arsenala. Moj komentar upućuje na njegov antifudbal i gdje je to naučio. Mogao je biti ljepši, naravno, al hajde, kome je na ruku nek me prepozna kao licemjera.
                                Jesam li jedini koji je ovaj post krenuo da cita, u glavi mi glas Bate Stojkovica jer ova prva recenica i avatar bas idu zajedno

                                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X