Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uvek uz bracu tripletare!
    Olja diktator
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Sve sto imas Tobdzija da mi kazes, a i vi ostali mozete slobodno. Glupo vam to u drugom licu mnozine. I ja sam svasta ovde prezivljavala i dozivljavala, i to licno bas, svakakve bljuvotine, pa se nikad niko od vas nikad nije oglasio, nijednom.
      Nije fora u pravilniku i slobodama govora, mos mislit... vec obrni okreni uvek je neko pogodjen tim ogavnim pisanjem... eno Ves se odmah javio.
      I ovo nije isto kao kad ste sa drustvom u kaficu, u 4 zida negde ili na stadionu, tako da nema veze Tobdzija kakva sam ja tada, tamo privatno. Ovde uvek neko negoduje i u(po)vredjen je, a ako ne umete da odgovorite i uzvratite istom merom, ne znam sto morate da padate odmah u vatru...fali ovde mnogo neke normalne diskusije i replika...naravno ne mogu ja to da promenim, niti treba, veliki ste da bih vas ja menjala, ali malo pristojnosti prema sebi i drugima nije na odmet i da..manje provokacija.

      tapatalk
      Last edited by miloolja; 30-04-17, 20:11.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Mrkela View Post


        Tobdzije, Bici je uz vas! Uvek protiv diktature i represije. Stop Vucicima Sport Klub Foruma

        SLOBODAAAAAA
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Nema me dva sata i svasta se izdesava

          Vanijama masina, kida u odbrani, dijeli pasove kao rukom naprijed
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Sve sto imas Tobdzija da mi kazes, a i vi ostali mozete slobodno. Glupo vam to u drugom licu mnozine. I ja sam svasta ovde prezivljavala i dozivljavala, i to licno bas, svakakve bljuvotine, pa se nikad niko od vas nikad nije oglasio, nijednom.
            Nije fora u pravilniku i slobodama govora, mos mislit... vec obrni okreni uvek je neko pogodjen tim ogavnim pisanjem... eno Ves se odmah javio.
            I ovo nije isto kao kad ste sa drustvom u kaficu, u 4 zida negde ili na stadionu, tako da nema veze Tobdzija kakva sam ja tada, tamo privatno. Ovde uvek neko negoduje i u(po)vredjen je, a ako ne umete da odgovorite i uzvratite istom merom, ne znam sto morate da padate odmah u vatru...fali ovde mnogo neke normalne diskusije i replika...naravno ne mogu ja to da promenim, niti treba, veliki ste da bih vas ja menjala, ali malo pristojnosti prema sebi i drugima nije na odmet i da..manje provokacija.

            tapatalk
            Jel bas mora?

            A znaš kad sam čvrsto odlučio da budem primjeran forumaš i sve po jusu radim, al ne razumije to okolina, svu mi toleranciju pobere i ja završim na tastaturi ...
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ne dirajte mi Olju, nemoj da vam se svima sada...
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Ne dirajte mi Olju, nemoj da vam se svima sada...
                Daj neka ga neko banuje na sat vremena

                Manje manje
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Sve sto imas Tobdzija da mi kazes, a i vi ostali mozete slobodno. Glupo vam to u drugom licu mnozine. I ja sam svasta ovde prezivljavala i dozivljavala, i to licno bas, svakakve bljuvotine, pa se nikad niko od vas nikad nije oglasio, nijednom.
                  Nije fora u pravilniku i slobodama govora, mos mislit... vec obrni okreni uvek je neko pogodjen tim ogavnim pisanjem... eno Ves se odmah javio.
                  I ovo nije isto kao kad ste sa drustvom u kaficu, u 4 zida negde ili na stadionu, tako da nema veze Tobdzija kakva sam ja tada, tamo privatno. Ovde uvek neko negoduje i u(po)vredjen je, a ako ne umete da odgovorite i uzvratite istom merom, ne znam sto morate da padate odmah u vatru...fali ovde mnogo neke normalne diskusije i replika...naravno ne mogu ja to da promenim, niti treba, veliki ste da bih vas ja menjala, ali malo pristojnosti prema sebi i drugima nije na odmet i da..manje provokacija.

                  tapatalk
                  Da li si mene ikada videla da ne pazim na recnik ili da provociram? Ovi moji jesu bili isprovocirani danas, pogotovo Aki sa gravitacijom i izgradnjom stadiona. A Ray se razocarao u igru i pristup utakmici, kao i svi mi.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Ne dirajte mi Olju, nemoj da vam se svima sada...

                    Joj ovih alfa mužijaka zaštitnički nastrojenih. Prije će bit da vama treba njena zaštita, jer nešto nisam primjetio da njoj treba bilo čija. Olja rijetko korektan navijač Jedinstva. Raritet.
                    Last edited by Ves; 30-04-17, 20:50.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Nece Aki nidje, a ovo oko psovanja ili se da se uredi pravilnikom i jasno definise sta moze, a sta ne ili daj brate da cenzurisemo tih 10 rijeci, mislim da to moze da se odradi u panelu, pa neka se pojavljuju zvjezdice.

                      A Olju ko bude takao Dusan ce mu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije vezano za Olju, ja prvi ne volim da vidim u svakom postu psovku..

                        Ok, iznerviras se opsujes, ali ne moze svaka druga rec da ti bude psovka.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Slazem se, Aki kao i vazda preceruje, u svim sferama, takav je, ali ne psuje nikog direktno sa foruma, javne licnosti su sklone kritici, da zna da bude degutantno zna i da treba imati granicu svakako. Ali posle ovakvog poraza od najveceg rivala razumljivo je da se izgube zivce i da se opsuje. Nadajmo se da ce psovati i za nedelju dana
                          sigpic

                          Comment


                          • Problem je što mnogi misle da psovkama daju na značaju i dramatičnosti napisanog ( izrečenog ). Eno ga Petar Kralj, čovjek kad traži za stolom da mu se doda so to zvuči dramatično, a nešto nije psovao ni kad su mu uloge bile pogodne za to.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Tobdzija View Post
                              Da li si mene ikada videla da ne pazim na recnik ili da provociram? Ovi moji jesu bili isprovocirani danas, pogotovo Aki sa gravitacijom i izgradnjom stadiona. A Ray se razocarao u igru i pristup utakmici, kao i svi mi.
                              A gde sam ja rekla da ti provociraš ili da ti je rečnik nekad neprimeren?
                              Odgovorila sam na tvoju direktnu prozivku, ne baš prijatnu, u drugom licu množine.

                              A ako misliš na Abela, pa možda je pravo pitanje..a ko je njega isporvocirao? Nešto ne znam da on tako inače piše...

                              Milsim možemo ovako do sutra, navijači su navijači, uvek ima čarki i nije to problem, već je problem što se ne zna granica i kada treba stati...a naravno da je u tuđem dvorištu sve ružnije i gore nego u mom.
                              Last edited by miloolja; 30-04-17, 21:01.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Nije fora u pravilniku i slobodama govora, mos mislit... vec obrni okreni uvek je neko pogodjen tim ogavnim pisanjem... eno Ves se odmah javio.
                                Ovaj Ves?
                                Originally posted by Ves View Post
                                Tjerat govno čileansko u Kinu! Ja da hoću za šupke navijat gledao bih Barselonu!

                                Comment

                                Working...
                                X