Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Znao sam da ne pravim razliku medju ljudima, nisam ni primijetio da je Runi tamnoput.
    Pardon, Rasford
    Ali cestitke na antirasizmu!
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • E ovo je nesto sto se ne vidja cesto, da Ali propusti priliku, pa jos stopostotnu.
      sigpic

      Comment


      • Sramota sta promasuju, Son Bilon je zvijer.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ramzi ima otvoren šut sa 16 metara i tako šutne da napravi kontru Spursima...tuga..

            Nerealno šta omašiše Ali i Eriksen...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Čista sreća što ne gubimo sa 2 gola razlike, užasno loša igra. Do pre par sezona igrali najlepši fudbal, ovo sada nije vredno gledanja. Giroud NE MOŽE biti prvi napadač.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Nema kvaliteta na Vajt Hart Lejnu. Sve se svodi na sporadične pokušaje ali više sam očekivao od jednih i drugih.

                Comment


                • Arsenal nije ni pokusao da igra fudbal u ovih 45 minuta.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pricajte sta hocete, mi smo osvojili ligu na ovom terenu, mi smo imali nepobjedljive....ne mozete nam nista, mi zivimo od proslosti ;)

                    Comment


                    • Remzi posvadjan sa nogama.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by seskfabregas View Post
                        Pricajte sta hocete, mi smo osvojili ligu na ovom terenu, mi smo imali nepobjedljive....ne mozete nam nista, mi zivimo od proslosti ;)
                        I Bill Gates zivi od proslosti. Sta bi bilo da nikad nije osnovao majkrosoft?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Da mama i tata nisu se seksali u pravom momentu, niko od nas ne bi postojao, znaci svi mi zivimo od proslosti.

                          Da je Regan onomad reagovao na gresku u nuklearnim sistemu, sad niko od nas ne bi privao o ovoj tekmi
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            I Bill Gates zivi od proslosti. Sta bi bilo da nikad nije osnovao majkrosoft?
                            To je to poredjenje, to je taj mentalitet...eeee

                            Comment


                            • Ja ne znam ni jednog pesimistu da je sampion postao
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Arsenal mora ofanzivnije da igra. Deluje mi da je ovaj trio napred totalno pogubljen u ovoj formaciji. Pogotovo Ozil i Sančez. Neverovatno je da Arsenal igra na kontre a na kraju Spursi imali najbolje šansi baš iz kontri.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X