Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ja nista negativno rekao za Holdinga, nisam ga dovoljno gledao da bih imao neko misljenje o njemu

    Ima dobar njuh za stopere, a evo vec nekoliko sezona ne moze da upari dva normalna...

    Comment


    • Na Vengeru

      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • Stvarno mislim da Klopp neće dati Sakho-a rivalu, a ni bilo kome u Engleskoj. Eventualno neka druga liga.

          A da ne pričam da mi ova pozajmica nema veze sa vezom. Jedino ako Klopp ne gotivi baš Sakho-a, što se može naslutiti posle onog teranja sa priprema.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Odmah poslije tjeranja sa priprema bilo je jasno da je Sakho zavrsio svoj put sto se tice Liverpoola. Sada se postavlja pitanje gdje nastavlja karijeru?

            Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

            Comment


            • Moguce je da ne zeli da ga da rivalu, mada stvarno ne vidim svrhu da posalje Sakoa na pozajmicu, ili neka ga proda ili neka ga zadrzi. Posto je bilo problema na toj relaciji logicno je da ga proda.

              sigpic

              Comment


              • Malo mi nije jasna pretpostavka cijene ce biti vece.

                Cijene odavno nisu realne, ali dosta je i na igracu. Nisu oni robovi koji nemaju slobodnu volju, treba malo i oni da forsiraju transfere.

                Jebote to isto sad dodjes da uzmes sta ja znam nekog levata i bubnu ljudi cijenu 50m, a tebi se ide i ovi nece da prodaju ispod 50m sta ces uraditi, pa forsirat ces da spuste cijenu.

                Nije to pregovaranje ko na fm-u, evo cifra i hajmo. Ides i pregovaras.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Pa kako je Beraino prosao koji je htio u Totenhem? Evo drugo ljeto on zeli da ode, ali VBA ne zeli da ga proda, jbg pod ugovorom je i sta da radis? Da platis koliko traze ili nista.
                  sigpic

                  Comment


                  • WBA je specifican klub jako, teski za pregovaranje, a i Berahino nema dobrog menadzera da mu to rijesi.

                    Neki klubovi su u poziciji da zajebaju druge, dok neki nisu. Valensija sigurno nije u poziciji da zajebaje nekoga. Engleski klubovi su generalno u poziciji da zajebaju nekoga kolko im je cejf, osim ako im ne treba da skupe resurse za drugi transfer. Sve je u onome koliko ti znas o njima i njihovim potrebama i kako da ih dovedes do cilja.

                    Osnove pregovaranja, jebiga.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ali je sigurno bilo lakse dovesti Mustafija prije 15 dana nego danas, da ne pricam da je sa svakim novim danom sve teze, jer je ostala jos nedelja dana prelaznog roka. Svi znaju da Vengeru treba stoper i da ima pare, kasno je, zamjene se tesko nalaze i normalno je potpuno da ce klubovi sad vise da traze. Na onome kojem treba igrac je oce li da plati ili moze do januara bez igraca na toj poziciji.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja jos uvijek ne znam oko Mustafija jer najbolji izvor Horse kaze da se on sam povukao iz transfera, a mediji i ostali izvori govore da je sve ok, ali se jebe oko tih par miliona. Mislim da je do 3m to bi davno bilo rijeseno, ali ako traze 50m eura to je previse. Generalno ne znam, cudna je ta saga i ne znam kome da vjerujem po ovom pitanju. Fazon je da treba iskusan stoper koji ce se lako uklopiti. Evans je ok, ali ja bi Mustafija.

                        Ono sto je esencijalno jeste spic. Volio bih vise nego ista da zavrsi mega zvijezdu da digne i navijace i igrace jer je stanje malo depresivno trenutno.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          WBA je specifican klub jako, teski za pregovaranje, a i Berahino nema dobrog menadzera da mu to rijesi.

                          Neki klubovi su u poziciji da zajebaju druge, dok neki nisu. Valensija sigurno nije u poziciji da zajebaje nekoga. Engleski klubovi su generalno u poziciji da zajebaju nekoga kolko im je cejf, osim ako im ne treba da skupe resurse za drugi transfer. Sve je u onome koliko ti znas o njima i njihovim potrebama i kako da ih dovedes do cilja.

                          Osnove pregovaranja, jebiga.
                          Lepo si rekao ponovo sve je u onome koliko znaš onog drugog. A Venger bi da za 30m jura kupi top stopera. I pri tom da plata bude manja od 3m godišnje. Sam isto kažeš da je tržište otišlo u k. Sto opet on kao ekonomista je morao da predvidi. Sto je morao da dovede stopera na pripreme. Pa jbt vama je Caka došao pre nego nama Pogba a nema snage ili sta vec za 90? Danas u mogućnosti da te zajebavaju nisu samo klubovi sa ovih prostora spanci i Englezi jesu. Jebe se Valensiji za Vengera da je hteo Mustafija doveo bi ga. Beo obzira na cenu. Da li podrzavam to? Ne ali kada ti treba ćutiš i platiš. WBA kao i Bilbao se sprda svojim igračima .

                          Generalno Aki, sam je kriv što je tu gde jeste. Jbt Juve uzeo Benatiu za siću. Tj uzeće ga. Ali što ga Venger nije uzeo ? 30m bi prihvatili Nemci ubeđen sam.

                          Jones, Smoling, Kos.
                          Od sve trojice najjači talenat bio Jones. Fizička zver. Jeo ljude. E sad, što umesto da napreduje svake godine on nazaduje to je do njegove priče. Smoling je prejak.samo szo sve sto je odigrao u zadnjih godinu ipo dana mora da potvrdi ove godine i sledece. Ništa protiv Kosa, ali baš nisam njegov fan. I bežao bih od Evansa samo tako. Tehnikalije su tu ali mozak... Baš los spoj njih dvojica..
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Jokanović nešto pizdi na nekog lika iz uprave, dal mu je stopirao transfer Pereire iz Junajteda, ako se nešto drastično ne promeni ovo miriše na ostavku do kraja prelaznog roka
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Brate mili, Vengeru godinama fali štoper i on opet juri u poslednjih nekoliko dana prelaznog roka štopera. Na kraju će da bude neki panic buy. Ja sve razumem, ali da znaš da ti treba štoper toliko dugo vremena i da opet čekaš poslednji trenutak da ga kupiš...neozbiljno totalno. Šta god Venger tražio, koliku god klasu, mnogo neozbiljno i neodgovorno...

                              Što se tiče Sakho-a, nešto čitam da Klopp želi da pošalje Sakho-a na kratku pozajmicu jer nije dugo igrao i da bi vratio karijeru ponovo na pravi put. To mi deluje onako smešno i očigledno da se nešto veće dešava tu. E sad, tačno pogoditi šta i kako....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                Jokanović nešto pizdi na nekog lika iz uprave, dal mu je stopirao transfer Pereire iz Junajteda, ako se nešto drastično ne promeni ovo miriše na ostavku do kraja prelaznog roka
                                Nema covjek srece nikako, te uvode Watford pa se popičkara s ovim mafijašima vlasnicima i sad eto opet neki diletant mu se mijesa u poso.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X