Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Daj tu video tehnologiju više. Bezveze mi je ovo gledati iz sedmice u sedmicu...
    U Italiji od sledece sezone a i Englezi bi trebali razmisliti o tome.

    Comment


    • Jedinstvo i protekcija
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Znate sto je najjace, Runi ima isto golova koliko Martijal u ligi, cetiri, Rasko pet

        Rasford 46(47) utakmica i 10 golova, Martijal 38(39) utakmica i osam golova, Runi 32(33) utakmice i sedam golova
        sigpic

        Comment


        • Koliko samo penala očiglednih nije svirano za Junajted. Malo i nas arbitri da pogledaju. Namazanko Rašford

          Comment


          • Neverovatno je da pomoćnik koji je na daljoj strani svira ovo, a glavni sudija koji je bliži ostane nem totalno.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Jedinstvo i protekcija
              Neko da gol rukom pa nije protekcija...

              Ne znam sta se bune ljudi, kontakt je postojao bez obzira sto je golman sklanjao ruke.
              Last edited by mikisavic89; 30-04-17, 12:55.

              Comment


              • Realno iz onog ugla sudije jeste penal i nije mogao covek da vidi da se ovaj bacio bez kontakta, tako da se sudija ovde i ne moze nesto preterano kriviti. Sa druge strane pod hitno tehnologiju uvesti, dosta mi je vise neregularnih golova i gluposti iz vikenda u vikend.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Koliko samo penala očiglednih nije svirano za Junajted. Malo i nas arbitri da pogledaju. Namazanko Rašford
                  Swarbrick, Swarbrick
                  čarne oči ima
                  da me hoće
                  da me hoće
                  pogledati njima
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Ciganski, Rasko.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      U Italiji od sledece sezone a i Englezi bi trebali razmisliti o tome.
                      Promenio sam skroz mišljenje o tehnologiji. Bio sam baš protiv toga ali ubiše sudije ovih poslednjih sezona. Svako kolo po 2-3 ogromne greške koje rešavaju utakmice.

                      srdjane, da je jedan sudija na tekmi pa da razumem, ali ovako nema izgovora.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ovdje moze samo video tehnologija moze da pomogne. Nadam se da ce Englezi da razmisle o tome.
                        Last edited by Rossonero; 30-04-17, 12:57.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ciganski, Rasko.
                          Sjecam se kad je Jang jedne prilike(ha, jedne prilike, znam) simulirao i SAF je rekao da je popricao s njijm i da mu je Esli obecao da vise nikad nece to uraditi
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Koliko samo penala očiglednih nije svirano za Junajted. Malo i nas arbitri da pogledaju. Namazanko Rašford
                            Budimo realni ove sezone je bio ogroman broj sudijskih grešaka na utakmicama Junajteda i mnogo njih je bilo u korist protivnika ali i u našu korist. Ružno je gledati to ali ajde, valjda smo bliže video tehnologiji svaki put kad sudija ovako usere. Do prije par godina mislim da je većina bila protiv te tehnologije (ili bar polovina), ali koliko sudije griješe sad se svi molimo Bogu da uvedu to.

                            Comment


                            • Nije ovo prvi put Fabijanskom da potkopava Arsenal
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ja se ne bunim. Da udjemo mi lepo u LŠ, pa nek se kasnije uvodi to.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X