Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, samo sto stanje u kome se trenutno nalazi Junajted, je daleko od stanja u kome su se nalazili Celsi/Real.

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Sto, sta im fali?
      Finansijski su jaki kao crna zemlja.
      Organizaciono takodje.
      Logistika vrh.
      Reputacija generalno u svetu im je odlicna, mogu da privuku pa mogu slobodno da kazem 99% igraca na svetu i ako u poslednje vreme ni ne igraju najjace evropsko takmicenje.
      Odlicne uslove poseduju i trenazne i infrastrukturne.
      Nisu uopste u nekom "ratu" sa navijacima, stavise imaju podrsku velike vecine istih.
      Poseduju trenera koji se sa punim pravom ubraja u jednog od najvecih svog vremena. Mogu ljudi da ga vole ili ne, ali on iza sebe ima rezultate.

      Nista to meni ne deluje tako strasno. Stanje uopste nije lose.

      Druga je stvar sto meni pa jedno 70% igraca Junajteda ne lezi. Nije mi to to, nije mi to taj tim, ta celina, ta kompaktnost, ta tecnost igre koja je veoma dugo krasila najtrofejniji ostrvski klub. Cak mislim da i vecina Junajtedovih navijaca ovde deli moje misljenje.
      Last edited by Sandugp; 28-04-17, 13:59.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Tjah i imaju bod više... al mi imamo
        Do sada:



        S tim što Junajtd igra sigurno još 7 mečava (ventualno +1) , a Siti 5.
        Last edited by miloolja; 28-04-17, 14:12.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Bravo za Junajted
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Pep zero tituli, Murinjo dvije
            sigpic

            Comment


            • Bravo za Murinja
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Tjah i imaju bod više... al mi imamo
                Do sada:



                S tim što Junajtd igra sigurno još 7 mečava (ventualno +1) , a Siti 5.
                Kako ono kazu, smejao se lonac loncu a oba su suplja
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Originally posted by bici View Post
                  Kako ono kazu, smejao se lonac loncu a oba su suplja
                  Trebao si možda bolje Ganga da citiraš, on ima nešto da kaže
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Neverovatno, majstori ste za sastavit neke statistike koje veze sa životom nemaju
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Ko to mi? Pa sastavili su ovi sa ESPNa.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ovo je cista glupost, junajted nabio broj pobeda u ligi evrope i broj utakmica i nista drugo...
                        Tu su oni negde podjednaki sto pokazuje i tabela a i prosla tekma. Samo trrba imati na umu da je pepu ovo prva sezona u premijer ligi a smurinju ko zna koja...
                        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
                        Last edited by krele90; 28-04-17, 15:36.

                        Comment


                        • Sve mi jasno Olja, ali sam ubeđen da je autor neki navijač MUN-a, pa zato sam povezao kao vi
                          Nadam se da je barem tebi jasno da sve to ne pije vodu zbog učešća u različitim takmičenjima...., tako bi recimo Mags mogao postaviti tabelu da je konobar Rafa po brojkama uspešniji od Murinja, Pepa i Klopa zajedno
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Dusane, mislio sam stanje na terenu. Daleko je ovaj tim Junajteda od Celsija, a tek od Reala, nije za poredjenje.


                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ajd pa i vi preterujete.
                              Ko je Pepeu kriv što nije igrao u više takmičenja, odnosno duže .. a mislim da je ovo pre svega zbog nekog njihovog rivaliteta postavljeno, a ne da bi brojale babe i žabe.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Trebao si možda bolje Ganga da citiraš, on ima nešto da kaže
                                Mogu sve da ih citram obzirom da kokoski ovde nema a plavci uzivaju u tisini
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X