Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa Interom je izbacio mozda najjacu Barcu ikada u dvomecu, tu je kraj price, to mu osporavati treba da si lud.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Pobogu Dusane, to ti je Football 101, nije valjda da moram i to da ti objasnjavam? Al evo: prepustas potpunu kontrolu protivniku i stvaras sebi prostor za kontru. Zasto bi se ista drugacije radilo kad je ovo vec isproban uspesan recept protiv Peponje?

      Debilizam bi bio traziti od Erere, Felainija i Kerika da se nadmecu za kontrolu meca sa Jajom, Fernandinjom i De Brujneom. Ti prozivas Murinja zato sto upravo to nije uradio.
      Pa o tome ti pricam, on je svesno isao na to.

      noto - mogu da ti kazem da si (delimicno) u pravu

      Gagi- Ko mu ovde bilo sta osporava?
      Last edited by Sandugp; 28-04-17, 10:45.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Pa o tome ti pricam, on je svesno isao na to.

        noto - mogu da ti kazem da si (delimicno) u pravu
        Naravno da je svesno isao na to, ali ja ne vidim nista lose u tome. Ti tu pricas o nekom anti fudbalu a covek je uradio jedinu logicnu stvar.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post

          Debilizam bi bio traziti od Erere, Felainija i Kerika da se nadmecu za kontrolu meca sa Jajom, Fernandinjom i De Brujneom. Ti prozivas Murinja zato sto upravo to nije uradio.
          Da se ne lazemo, on i da je imao Fernandinja, Jaju i De Brujnea, opet bi igrao bunker na gostovanju

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Da se ne lazemo, on i da je imao Fernandinja, Jaju i De Brujnea, opet bi igrao bunker na gostovanju
            Upravo to...

            Comment


            • Precerujete, samo dva puta je izasao ovako u sezoni, protiv Liverpula na Enfildu i sinoc, i sad odjednom stalno igra bunker
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                Naravno da je svesno isao na to, ali ja ne vidim nista lose u tome. Ti tu pricas o nekom anti fudbalu a covek je uradio jedinu logicnu stvar.
                Pazi jedina logicna stvar za njega je bila da igra antifudbal. Jer bi u svakom drugom pokusaju na bilo kakav drugi nacin izgubio. I on je radio ono sto je za njega jedina logicna stvar. A to za moj ukus precesto radi i zato ga ne volim.

                Vladane, nikada nisam rekao da stalno igra antifudbal, vec da na gostovanjima protiv jacih protivnika precesto igra defanzivno. A to mi se ne svidja, uostalom da se ne ponavljam.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Sa Interom je izbacio mozda najjacu Barcu ikada u dvomecu, tu je kraj price, to mu osporavati treba da si lud.
                  Bila je i baba nekad devojka
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Away tabela


                    Home tabela


                    Jako bunkerasto.

                    Comment


                    • Još jedan očajnički pokušaj crvenih da odbrane Smorinja ali uzalud.Da li ga je to vreme pregazilo ? Da li je iza svog prajma ? Saznaćete u sledećoj epizodi Zmajeve Kugle
                      Last edited by Lord Gangarić; 28-04-17, 11:02.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Sto radi Venger, nema igraca kojeg nije zamalo doveo

                        "I almost signed him."

                        http://www.goal.com/en-gb/news/683/m...-claims-wenger

                        http://www.skysports.com/football/ne...-be-priced-out
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sto radi Venger, nema igraca kojeg nije zamalo doveo

                          "I almost signed him."

                          http://www.goal.com/en-gb/news/683/m...-claims-wenger

                          http://www.skysports.com/football/ne...-be-priced-out
                          Znaš da sam te čekao Vladane da njega ubaciš.Jesi toliko očajan i jesi ostao bez odbrane Smorinja da odma prebacuješ na Wengera?Ne diskutujemo o Wengerici šmekerici nego o kralju dvomeča Smorinju tako da molim te
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Odbranili smo Murinja i dokazali da ne igra bunker, bunker je igrao Arsenal na Trafordu npr, sad prelazimo na izlapljelog Vengera, nema vala igraca kojeg on nije za zeru doveo, mogao bi barem da cuti kod tih neuspjeha
                            sigpic

                            Comment


                            • Čim spominješ Wengera znači da ste očajni u odbrani,i to vam je jedini odgovor u odbrani Kakav očajan pokušaj spina mladog Vladana,nije lepo rođo

                              Last edited by Lord Gangarić; 28-04-17, 11:16.
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Abele, ja nikog ne teram odavde, tako da bi molio tebe da ni ti mene ne teras na druge forume i slicno. I nemoj da me etiketiras na osnovu necega sto nikada pomislio a kamoli napisao nisam. Rasizam nikako. Znaci boja koze je nebitna, a Rasford ima potencijala da bude dobar centarfor, s tim sto ni dobar postati nece u koliko ga Murinjo nastavi ovako gusiti. Pred Marsijalom je jos svetlija buducnost, ali isti slucaj kao i sa Raskom. Vi kao da ne zelite da vidite da je on igrao beka sinoc, sta beka - ofanzivniji su mnogi bekovi bili od onoga na sta je Murinjo sinoc primoravao Marsijala da igra.

                                Mala poruka:
                                Ja se prema ljudima ophodim onako kako se oni ophode prema meni a ne kako se ophode prema Felainiju ili Rasfordu ili Gvardioli itd itd. Suvise licno mnogi shvataju ovo, a zaista potrebe nema. Jer trololo, rasista, neznalica i ostale prozivke vise govore o onima koji ih upucuju.
                                Nisam te terao da napustiš forum, samo predložio da se učlaniš na još neki, neki gde je primerenije da pišeš o kromanjoncima. Možeš biti član dva foruma, sport i antropologija recimo. I nisam reagovao kada si prvi put napisao, nego kada si repetirao milioniti put.

                                Ova "mala poruka" je bumerang - ispadne da si sam sebe opisao ophođenjem prema pomenutim igračima.

                                Nadimci su super, ali ne kada siluješ po Rašfordu pedeseti put na neukusan način.

                                Comment

                                Working...
                                X