Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Antooooni majstore usao si u historiju!!

    Ako ostane ovako bice to vazna tri boda.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Nije to to bez Upton parka, neobicno nekako

      Fino Bournemut namuci Bilica danas, ali s obzirom da fali dosta prvotimaca ovo je odlicno.. Sljedece sedmice tezak ispit na Etihadu..

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Pa Klop je doveo 3-4 dobra pojačanja, rešio neke goruće probleme, Venger je doveo Dzaku i stao a trebaju mu igraci u svakoj liniji.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Pa Klop je doveo 3-4 dobra pojačanja, rešio neke goruće probleme, Venger je doveo Dzaku i stao a trebaju mu igraci u svakoj liniji.
            3,4 dobra?
            Za mene je dobro pojacanje ono koje odmah pokaze neki impact, kao Pogba ili Bailly na primer. Jedino pojacanje je Mane, ovo ostalo sve sto smo imali i prosle sezone nikakav upgrade. Nama su goruci problemi zadnji vezni, levi bek i golman, od njih je doveden samo Karius, koji je talenat, a kako ce se pokazati je veliki znak pitanja. Pritom nemamo ni backup za neke pozicije, posto je dosta igraca prodao, pa nam Milner igra levog beka.
            Last edited by Brian McShtull; 22-08-16, 14:28.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Tebi je komsijina trava uvek zelenija.

              Prerano donosis sud, Mane i Klavan su odlicna pojacanja, Vajnaldum moze uvek da proigra, samo ako mu nadje pravu ulogu na terenu, jer njemu ne odgovara ovo sto Klop trenutno trazi od njega. Matipa jos nismo videli, Karius, Grujic, podmladio je tim, resio se skarta, a opet ste na 0 sto se tice finansija, to je uspesan prelazni rok za mene.

              Comment


              • Za tebe jeste, i ja da sam navijac Junajteda, ovaj prelazni rok koji je odradio Liverpul bio bi mi odlican i bio bih prezadovoljan.
                Ovaj prelazni rok je uradjen, kao da se borimo za gornji deo tabele, sve zavisi sta su ti ciljevi i za sta se boris. Koliko sam ja razumeo mi smo ove sezone trebali u top4 da udjemo.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Nikako nije ispred Simeonea, a tesko da trenutno uopste upada i u top3.Zapravo moci ce da sroza svoju reputaciju ako na kraju sezone ne zavrsi ispred Totenhema koji uopste nije jaci od njih+igrace sigurno LS i barem 8 evropskih meceva.

                  Comment


                  • Pixare brate jel pijes ti nesto protiv te depresije, covece opusti se malo, popij nesto.

                    Comment


                    • Što se tiče igrača, stvarno ne mogu i neću da im sudim posle 1-2 utakmice za klub. Pa Firmino kad je tek došao, nije mogao da se sastavi. Sećam se da nije znao gde udara. Bio nevidljiv i očajan svaku utakmicu. Posle nove godine je dao mislim 9 golova i 4-5 asistencija. Bio naš najbolji igrač ubedljivo. Tako da, samo polako...

                      A Pixar je kao neka ogorčena, sredovečna žena, koja je nezadovoljna svojim mužem koji previše pije, decom koja je već odavno ne slušaju i poslom koji ne voli ali ga radi već 20 godina. Jedina uteha joj je kad se nađe sa svoje 2-3 drugarice(koje su isto takav tip), pa kukaju po ceo dan na sve žive uz kafu...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Nadam se da ce admini obrisati ove offove, nisam ja tema.

                        Nisu problem igraci koje smo doveli, problem su igraci koje nismo doveli, zadnji vezni, iskusni top golman i levi bek. To su nam pozicije koje su prekopotrebne, i dok se to ne resi, mi u top4 necemo uci ja ti to garantujem, koliko god se vama moje misljenje svidjalo ili ne to su cinjenice. Inace Wenger to izjavljuje poslednjih 5godina, a Klopp je tu od prosle sezone, u tome je razlika.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Posto Wengera i njegove trening metode pljuju navijaci,struka i mi obicni forumasi red je da to uradimo i sa Kloppom.Ovo je najbolji covjek u svom poslu i prema njemu trenutno radi kazu vise od 70% Evrope(bukvalno UEFA sve preuzima od njega,a i ogromna vecina klubova sve vise i vise) i covjek je masina.Naravno njegov nacin nije jedini nacin(licno moja skola i cijeli moderni fudbal je zasnovan na kondicionoj pripremi ovog covjeka),ali je trenutno dominantan i evo jedna tabela koju je on izbacio

                          HOROR!!!

                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                            Pa Klop je doveo 3-4 dobra pojačanja, rešio neke goruće probleme, Venger je doveo Dzaku i stao a trebaju mu igraci u svakoj liniji.
                            Doveo je i japansku haubicu bez radne dozvole

                            Comment


                            • Originally posted by princoni. View Post
                              Doveo je i japansku haubicu bez radne dozvole
                              Reče da očekuje velike stvari od haubice i da bi dobio radnu dozvolu da je placen 50 miliona.

                              Tu je i Holding.

                              Comment


                              • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                                Reče da očekuje velike stvari od haubice i da bi dobio radnu dozvolu da je placen 50 miliona.

                                Tu je i Holding.
                                Ja sam onako nazor isfrustriran gledao snimke sa tjuba kojekakvih anonimusa koje je Wenger doveo ovog ljeta, i, kad sam vidio 3 minuta raznih momenata Roba Holdinga u Boltonu, impresionirao me. I nastavio je to da radi! Veliko umijece Wengera bilo je dovesti ga. Cesto se govori kako Wenger nije sposoban pronaci defanzivca, pa se isticu primjeri Skilacija, Santosa itd. Al on je doveo Kosa iz druge francuske lige. Jes bio igrac sezone u toj ligi, al, ajmo iskreno, kome bi ga to preporucilo. Tada su svi govorili kako su Smoling i Dzons za 2 klase bolji igraci od njega. Ajde sad da ih uporedimo?
                                Last edited by Ves; 22-08-16, 22:12.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X