Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I samo jos jedna stvar, zaboravicu posle, pa ce mi biti krivo sto jesam. A evo i u poseban post da bude preglednije.
    Abele, ja nikog ne teram odavde, tako da bi molio tebe da ni ti mene ne teras na druge forume i slicno. I nemoj da me etiketiras na osnovu necega sto nikada pomislio a kamoli napisao nisam. Rasizam nikako. Znaci boja koze je nebitna, a Rasford ima potencijala da bude dobar centarfor, s tim sto ni dobar postati nece u koliko ga Murinjo nastavi ovako gusiti. Pred Marsijalom je jos svetlija buducnost, ali isti slucaj kao i sa Raskom. Vi kao da ne zelite da vidite da je on igrao beka sinoc, sta beka - ofanzivniji su mnogi bekovi bili od onoga na sta je Murinjo sinoc primoravao Marsijala da igra.
    Nemoj da se zavaravate da bi izasao nesto ofanzivnije da je imao manje problema sa rosterom - ne bi. Imamo jos neka gostovanja ove godine koja svedoce u prilog tome (gde su mu svi ili skoro svi igraci bili dostupni).
    Jedna jedina pozitivna stvar od sinoc jeste povratak na teren mladog Brazilca Gabrijela. Videlo se odmah njegovim ulaskom kako su napadi sitija postali ubitacniji, ostriji - opasniji. Da on nije usao jos bi oni kruzili oko Junajtedovog sesnaesterca. Doduse i mala modifikacija formacije je nastala tada a i Drvo je dobilo crveni, pa je Junajtedu bilo nesto teze.
    Mala poruka:
    Ja se prema ljudima ophodim onako kako se oni ophode prema meni a ne kako se ophode prema Felainiju ili Rasfordu ili Gvardioli itd itd. Suvise licno mnogi shvataju ovo, a zaista potrebe nema. Jer trololo, rasista, neznalica i ostale prozivke vise govore o onima koji ih upucuju.
    Last edited by Sandugp; 28-04-17, 07:14.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ovo sto Murinjo radi je meni odvratno za gledanje, bilo mi je dobro kad je imao slabiju ekipu, Porto i Inter, ali sa ostalima ekipa gde mu je budzet neogranicen.
      Pa lepsi mi gledati sad italijane nego njega.

      Comment


      • Bilo je neko opravdanje dok je ta ruzna igra i taktiziranje u derbijima na 0 donosilo rezultate i trofeje. Ali cisto sumnjam da se moze provuci sa takvom postavkom kroz prvenstvo sada kada imamo ovakvu konkurenciju sa 6 dominantni timova koji igraju fudbal igra ga i united s vremena na vreme ali u derbijima na gostovanjima stari dobri 0-0 i dalje radi poso.
        Samo neka dodje na Emirejts sa tom postavkom pa da vidimo oce li biti 0

        Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
        Last edited by krele90; 28-04-17, 08:07.

        Comment


        • Ni ja ne volim ovakav pristup, ali itekako razumem, United imao ubedljivo najviše odigranih utakmica ove sezone, evo za par dana Swansea, pa za par dana Celta, plus gomila povreda ključnih igrača, Pogba mu fali koji kontroliše sredinu terena i posle zašto igra defanzivno protiv Citya? Ne, nego treba da se nadmeće i da izmori što više ove igrače što mu ostalo, u ovako zgusnustom rasporedu, samo da bi zadovoljio fanove željne fudbalske lepote. How yes no.

          Comment


          • Normalno. Ispada da je Žoze igrao stalno onako, cele sezone ili dobrim delom...a to veze sa istinom nema. Bilo je fenomenalnih partija, a ono juče je bilo moranje, iako to ne volim i sve vreme sam gunđala. Čak nije bio ni klasičan bunker, lakše bi mi bilo da je parkirao autobus.. ono je bio neki mishmash... pomalo i rizično, al se eto završilo povoljno u smislu nismo izgubili, jer smo mogli u poslednjim minutima.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Bilo je neko opravdanje dok je ta ruzna igra i taktiziranje u derbijima na 0 donosilo rezultate i trofeje. Ali cisto sumnjam da se moze provuci sa takvom postavkom kroz prvenstvo sada kada imamo ovakvu konkurenciju sa 6 dominantni timova koji igraju fudbal igra ga i united s vremena na vreme ali u derbijima na gostovanjima stari dobri 0-0 i dalje radi poso.
              Samo neka dodje na Emirejts sa tom postavkom pa da vidimo oce li biti 0

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
              Eto sad si me nalozio. Ako izgubimo tebe krivim
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Arsène Wenger lično View Post
                Eto sad si me nalozio. Ako izgubimo tebe krivim
                Mozes slobodno, a mogu te i za kokoške naložiti 18 uzastopni meceva nisu sacuvali mrezu protiv nas a i Arsen ima bolji ukupan skor od Poketina

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Sandu, zahvaljujem ti se na rezervaciji.

                  Vickasto nameces Murinju epitet anti-sportiste i iskusno glumis amebu, zaboravljajuci odmah nakon utakmice da su dve najvece sanse na mecu imali pripadnici anti-fudbalskog tima, Erera i Miki. Dok sa druge strane hvalis 90 minuta nekonkretnog fudbala i dodavanja lopte oko sesnaesterca anti-sportskog tima. Voleo bih da procitam tvoj elaborat o defanzivi u fudbalu, verujem da je revolucionaran kao i Pepov. Mozda i ti postanes njegov materijal za onanisanje, kao sto je on tvoj, velika bi to ljubav bila. Zanima me kako bi ti branio protivnickog beka koji stoji ispred tvog sesnaesterca konstantno? Da li je Marsijal morao da ga ostavi samog da mu ne bi neko ne daj Boze rekao da je bek?

                  Sterilni Peponja je sinoc bio revolucionaran, nije primio gol iz 4 Junajtedova napada za 90 minuta, mada se mora reci da je imao i srece. Murinjo bi naravno izasao isto i da je imao sve igrace na raspolaganju, jer protiv ne preterano bistrog celavca i ne moras drugacije, dovoljno je da cekas kontru preko koje ces da ga zakoljes. Medjutim nedostajale su te duge Pogbinjove lopte, Zlatanova igra ledjima i kontrola, kao i sveze noge svih 11 igraca, pa se verovatno i ne bi ovako zavrsila utakmica. Ali dobro, sta je tu je, ceracemo se mi i sledece sezone.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Mislite da se Murinjo ne bi ovako postavio i branio da nema ovakav raspored? Da mu nije ovoliko igraca povredjeno?
                    Ne bi, jer on jednostavno ne ume drugacije, pogotovo na gostujucem trenu. Ja se ne secam kada je on dosao u goste na neki derbi da se nadigrava. Sve je to nesto suvise bojazljivo, suvise pickasto za moj ukus. I zato ga nisam nikada cenio koliko Gvardiolu cenim primera radi. Ali dobro svako ima svoj pristup - postujem. Realno covek je uzeo ono po sta je dosao sinoc.
                    Neko je napisao da je sa Portom i Interom imao slabe timove!?!?!?!?!?!? Sta je onda zaista slabo ako je ono slabo, proguglajte malo ako vec ne pamtite ko je sve igrao u tim klubovima za vreme Murinjovog mandata u istim.

                    Zamisli tim gde ti Rasford igra zadnjeg veznog, a Mrsijal levog beka i to suvog defanzivnog levog beka koji je u drugom poluvremenu citav jedan put presao na protivnicku polovinu. I onda se pitate sto ti igraci ne napreduju!?!?
                    Smesno.
                    Last edited by Sandugp; 28-04-17, 10:25.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Sto je najjace dvije najbolje sanse na utakmici je imao Junajted, ono sto je Erera promasio nije penal, on je duplo bolje od penala.
                      sigpic

                      Comment


                      • Molim liverpulovce, tačnije Scousera da obrati pažnju kada piše o istorji Murinja i tome ko je bio slabija ekipa, Inter, Porto ili Junajted.
                        Guglaj Scouseru, ne piši napamet!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Bici, a sto je protivnicki bek konstantno na tvojoj polovini?
                          Zato sto je tek tako tu stigao ili zato sto si ga svesno pustio da tu dodje i odlucio da se branis tako. Mada za to mu kapa dole, tacno se videlo koliko nedostaje Silva i koliko je bezidejno lopta kruzila oko 16. A upakovani Marsijal sa Darmjanom su fino porkili svoju stranu kao i Miktarijan Valensija svoju i nema tu sta da se doda. Zakucali se svi ispred svojih 16; ovo je bilo nesto najslicnije Bariju. Preiskusno.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Bici, a sto je protivnicki bek konstantno na tvojoj polovini?
                            Pobogu Dusane, to ti je Football 101, nije valjda da moram i to da ti objasnjavam? Al evo: prepustas potpunu kontrolu protivniku i stvaras sebi prostor za kontru. Zasto bi se ista drugacije radilo kad je ovo vec isproban uspesan recept protiv Peponje?

                            Debilizam bi bio traziti od Erere, Felainija i Kerika da se nadmecu za kontrolu meca sa Jajom, Fernandinjom i De Brujneom. Ti prozivas Murinja zato sto upravo to nije uradio.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Sada se Aki jede ziv sto ne moze raspravu Pep-Murinjo da prebaci na Venger-Murinjo

                              Comment


                              • Sandu još nije prebolio Bari i sve kritike prema Mourinhu su posledice Ljupka taktičara.

                                Comment

                                Working...
                                X