Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fella je konj glupi, koliko god da je Aguero glumio, Fella je kompletan idiot koji je rusio u Plavom Mancesteru.

    Murinjo! : *

    Comment


    • Фелаини испао глуп и то је то. Не мења чињенице да је Агуеро циган.

      Comment


      • Au kakva ce ovo bit borba za Ligu prvaka, pa svi u bod mnogo lose Pep odradio ovaj derbi

        Comment


        • Realno gledano Junajted u najgoroj poziciji od sva cetiri tima koja se bore za trece i cetvrto mesto.
          Em imaju najtezi raspored, em su desetkovani povredama, em imaju najgusci raspored jer igraju i LE.
          Siti i Liverpul bi po svoj prilici trebalo da zavrse kao treci i cetvrti jer imaju laganezi raspored, ali nikada se ne zna.
          Zivim za trenutak da mocni Arsen sa svojim timom ne zavrsi sezonu kao jedan od cetiri najbolja kluba u PL, ne zato sto ne volim Arsenal - stavise, nego zato sto mi se matori Francuz zgadio, preseo, smucio .... a pride sto je on sam prso ko lajsna. Neka igra malo Ligu Evrope, cisto da vidi kako je i tamo - mozda to i osvoji. A siguran sam da ce jos voditi Arsenal (daj boze da ne bude tako) pa ce moci i to iskustvo da upise u svoj CV.
          Junajted ce verovatno da baci sve karte na LE, ali gadno je to, kada te jedna losa partija moze samo tako udaljiti od LS. ZaMisli izgube u finalu?!?! Jebali se kao magarci da stignu dotle: potrosili vremena, utakmica, kondicije, igraca (dva bitna igraca su im se povredila bas u tom takmicenju) - i na kraju nista - uzas bi to bio. I da zavrse peti i da se kolektivnu ubiju svi na celu sa Murinjom.
          Last edited by Sandugp; 27-04-17, 23:14.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Aguero ciganstura, al Fela neiskusno naseo. Jedva izdrzase momci, ubija ih umor, svaka im cast.
            Jeste Aguero prljav, ali videli smo svi da se on nije zakucao u Buzdovanovo celo, vec je Topuz Sestoperac fino cimno, trznuo, zamahnuo glavom i lepo ga pogodio u celenku.
            Ali najjaca je scena kada ga Topuzina zakucava glavom i onda dize ruke i gleda u sudiju i slaze nevinu facu, kao nisam ja, ne znam sta mu bi. Bart Simpson "I didnt do it."
            Nesto slicno prilikom startova i poganluka neretko radi i onaj mali picopevac Erera.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Čuj Erera....cccccc... vala o Fernandinju, Zabaleti, Agueru, ne znam da l treba trošiti reči... pa Jaja se bacio u 16 i otkotrljao onolikog ni tenk ga ne bi odbacio, Hesus, Otamendi.. ajd beži tamo, sve praljvo do prljavog...prljaviji...
              Last edited by miloolja; 27-04-17, 23:26.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pepova skola padavicara.

                Ali Musa Kesedzija i Topuz Sestoperac AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!


                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                Comment


                • A tako i za onog grešnog Gofana viču picopevac (1.80)... Erera visok 1.82
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Čuj Erera....cccccc... vala o Fernandinju, Zabaleti, Agueru, ne znam da l treba trošiti reči... pa Jaja se bacio u 16 i otkotrljao onolikog ni tenk ga ne bi odbacio, Hesus, Otamendi.. ajd beži tamo, sve praljvo do prljavog...prljaviji...
                    Znas u u cemu je razlika?
                    U tome sto od igraca Siija nismo videli nista novo, nista neobicno, nista sto se svugde u svetu ne radi i sto bilo koji igrac bilo kog tima ne bi uradio.
                    Ali onolika glupost kakvu je Felaini napravio se retko - ako ikada - vidja.
                    Napravi cist faul za zuti (presece kontru), jos se buni nesto nakon toga i cim ga je sudija upisao on se baca nazad ka Agueru ulece u potpuno bespotreban duel i povlaci ga. Znaci brzom brzinom, 3 sekunde posle zutog on trci sa namerom da napravi jos jedan faul??? Sta je sa mozgom. I onda kada ovaj mali pocinje da se buni on se ne odmice, vec ostaje tu (ponelo ga valjda) i ulazi s njim u verbalnu raspravu i cepa ga glavom. Onda nakon toga nevin pogled (blagoteleci bolje receno) i podignute rukice u vazduh - kao da ce mu to nesto pomoci, a sudija bio na 3 metra odatle i sve video. I sto je jos gore on je bio svestan da sudija sve vidi - gleda.
                    Sestoperac klasican.
                    Last edited by Sandugp; 27-04-17, 23:40.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      A tako i za onog grešnog Gofana viču picopevac (1.80)... Erera visok 1.82
                      Erera ima mnogo veliku glavu u odnosu na telo. Nesrazmerno gradjen decko i onda na konto toga picopevac. I naravno na konto prgavog ponasanja tj zalbi i bunjenja kod sudija nakon ociglednih prekrsaja. A ako me nesto nervira onda je to. Brate ako si polomio nekoga budi covek, makar cuti, ali ne on se uvek nesto buni i kurotresa.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Drugi put nije bio faul, možda jedva dodir, samo što je glupavo to odradio, naravno pravom picopevcu nije mnogo trebalo. A ono je baš u Felinom stilu, taj potez glavom.. ne da ga nabode, iako ni on nije naivan nimalo. Slabo gledaš Junajted.

                        Ima mnogo gorih kukavaca od Erere..evo recimo Miler mi prvi pade na pamet.. taj non stop nešto žvaće sudiji i žali se.. a Erera je veliki borac i ko veli šta ovi plaču ko pi..... neke.. Skroz je u pravu.
                        Last edited by miloolja; 27-04-17, 23:41.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nije bio faul nogama, vec telom i rukama.
                          Erera jeste borac i svaka mu cast za to - gine covek za svoj klub, ali to ne menja cinjenicu da je picopevac.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • To možeš sa nekim ko ima nameru da se tobom raspravlja, meni ne pada na pamet. Prosto ne umeš drugačije, uvek ideš na onu žicu da nerviraš, kao i klub za koji navijaš ili trenera, svejedno.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ne raspravljam se. Pricam onako kako jeste.
                              Moras priznati da nisam ja kriv sto je istina ponekad bolna. Zar ne?
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Erera je 1,82!? U jbt, ja sam bio ubijedjen da nema ni 1,70. Pa kolika je to glava onda, majko mila On i Mata, poglavice kluba

                                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X