Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka mi neko objasni Giroudovu svrhu na terenu danas. Postujem njegove kvalitete, ali on ne moze biti prva opcija u napadu u Arsenalu. Gabriel i Monreal uzasno losi. Chamberlain bio najzapazeniji po meni, takodje i Cech odlican u par navrata. Steta bi bilo odreci se Ox-a, taj bi pokidao kod Klopa, a dovodi se u vezu sa njima.

    Igra ocajna, nikako nismo igrali, ali ajde pisu se 3 boda.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Sto Alexisa ne vrati nazad na CF ,em kad manje misli svi zadovoljni,manje komplikuje sa pasovima,izmislja nesto itd
      Nije da nema ko da igra levo krilo...
      Ox pored nekih sitnih pogresnih odluka,dobar danas,i Holding takodje,nadam se buduci kapiten,sto trenutno i nije tesko u Arsenalu,jer imamo jednog pravog bukvalno
      sigpic

      Comment


      • Zato sto Alexis hoce da igra ljevo krilo.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Zola koliko para si uzoo, lisico.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Onako srednje, uplatio 500 dindzi da Ozil i Sančez daju po gol. Na Ozila bila 4 kvota a Sančeza 1.95, ukupno 7.8...tu negde oko 4000. Odigrao i na 600 dindzi da daju Žiru i Sančez..to sam pukao i poslednji mi bio da Sančez da gol i da Arsenal da najmanje 2, tu je bila kvota oko 3 i tu sam 1500 uplatio. Znači oko 8500 na uplatu od 2600. Imao sam baš neki osećaj da Sančez daje, ali kad sam video ovu eksperiment formaciju, morao sam i da ispratim Ozila i Žiru-a...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Adama je neuhvatljiv, steta sto kapi mozga nema
              sigpic

              Comment


              • Ma lik je stvoren za Running Back-a. Najbrzi lik u EPL, jos onako ogroman, da ima trunke mozga ko zna gde bi mu kraj bio...

                Comment


                • Gledam danas ovog malog beka iz Fulhama Sesenjona i bas je talentovan. Uzet ce Fulham dobre pare za njega ovo ljeto.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Klopp hoce da ga dovede pod svaku cenu...

                    Comment


                    • Joe Hart is on his way back to the Premier League and is poised to join Liverpool in a £20m deal.
                      ....
                      sigpic

                      Comment


                      • Ко то каже?

                        Нема шансе да се доведе голман на лето, Мињоле страшно брани, Кариус је ту за будућност, а и више пута је наглашено да Клоп неће ићи по голмана.

                        Comment


                        • Kastis iz Sana, pokriva dva Mancestera, odbice Hart pozajmicu Torina jer ima dosta ponuda iz PL, Liverpul mu je prvi pik.
                          sigpic

                          Comment


                          • Britanski informer=sun. Vise ima lazi, nego istine ako je uopste i ima.

                            Svakako bolje i Hart, nego Minjole.
                            Covek je bar osvojio nesto u karijeri, a ovaj mutavi ni mikimaus kup nije sposoban da uzme.

                            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                            Last edited by Brian McShtull; 19-04-17, 01:07.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Nije to San, to je Kastis, covjek ima info iz dva Mancestera, ima info iz klubova, mozda mu daje info neko iz Hartove svite, mozda neko iz Sitija, gostuje na Skaju, BT Sportu, e sad sto San tezi senzacionalizmu i zutilu je druga prica, ali ima tu dobrih novinara i dobrih izvora, kao i u svakom mediju.
                              sigpic

                              Comment


                              • Jesi postavljao informacije tog kastisa u Junajtedovoj temi zimus? Posto se secam da se kroz temu provuklo nekih 20ak igraca u januaru a niko nije dosao
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X