Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Распоред Арсенала је такав да можда не узму победу следеће 4 утакмице..
    Dobijaju i Boro i Lester, s prvima ce biti mnogo teze doduse. Ali protiv Totenhema im treba cudo.
    sigpic

    Comment


    • Gravitacijanci, dodjite na protest, ima onaj deo kad urlamo AV, AV, AV...

      Comment


      • Originally posted by Abel View Post
        Gravitacijanci, dodjite na protest, ima onaj deo kad urlamo AV, AV, AV...
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Sramota, taman sam mislio dizemo formu posle pobede nad W.Hamom, kad ono po starom. Uzas!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Ovo je sramota da protiv CP-a izgledaju ovako nemocno. Da je Bayern na drugoj strani pa da razumijem.. Big Sam ocitao profesoru lekciju koju bih mogao dobro da upamti.

              tt

              Comment


              • Da li sam ja lud, pijan nisam 100% ali Sakho deluje kao mesavina Tirama i Desija..
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Nema logike da Arsen ostane pod izgovorom da nema prave zamene ili pod izgovorom da priprema klub za odlazak. Svlacionicu je izgubio, moze samo biti gore sledece sezone.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Mozda se i sam izjasni poslije ove sramote i kaze da napusta klub na kraju sezone, mozda....

                    tt

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Nema logike da Arsen ostane pod izgovorom da nema prave zamene ili pod izgovorom da priprema klub za odlazak. Svlacionicu je izgubio, moze samo biti gore sledece sezone.
                      Garantujem da stavis Pjulisa, Big Sama, Kumana na klupu Arsenala lagano ce biti dobri kao i Venger poslednje cetiri godine, s tim sto bi Toni bio i osjetno bolji. Barem bi imali muda i bili disciplinovani, sto sad svakako nemaju/nisu.
                      sigpic

                      Comment


                      • I ja bih volio da vidim Tonija u nekom jacem timu. Bas me zanima kako bih se pokazao.

                        tt

                        Comment


                        • Vucicu Vengeru!
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Upravo to sam ja hteo da pitam AKija,

                              Ako recimo zavrse 5 ili 6ti, ko im ostaje?! Ovo nije provokacija..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Sta je vama ljudi, to sto nekome kurcu cejf da ide, on je potpisao ugovor i moze se jebat.

                                Sto se tice igraca, svih 20 igraca bi prodao. Sve i menadzeru ne bi produzio ugovor. Ovo je sramotno.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X