Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Walcott igra? Totalno neprimentan, ali na to smo navikli.

    U napadu bas nista, Chamberlain nesto pokusava, ostali slabo, ne vidim kako mozemo uvaljati 1 gol.

    Jeste primetili koliko Mesut deluje zainteresovano na klupi?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Izbaci Coqelana, prebaci Alexisa ljevo, Walcotta na spic, onda ga izvadi u 60. za Olivijea i zavrsavaj ovo.
      ... i bogati reci muzici malo tise ...
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Avramovic View Post
        Bez obzira na sve, majstor fudbala.

        Nije ni cudo da je u poslednje vreme, prema mojoj oceni, pokazao da ce biti cest gost u razlicitim emisijama posvecenim fudbalu. Ne bi bilo cudo da se jednog dana posveti i trenerskom poslu.

        Odlicno razume igru, i nije slucajno da su njegovi pasovi uvek vredni premotavanja. To ide iz glave.

        Comment


        • Očajni smo prema naprijed, očajni. Nikakve kombinatorike, ovaj trojac naprijed ko da su pustili iz dječijeg vrtića, ne zna se gdje ko goni, sve pojedinci pokušavaju nešto idividualno uraditi, ne možemo akcije da sastavimo, statični smo do mile majke. Xhaka pogubljen skroz prvih 20min. kasnije se oslobodio i krenuo fino razigravati.

          Jebeš ovakav Arsenal kad ti je protiv Lestera najzapaženiji igrač Koscielny koji je očistio pun qrac lopti.

          Bit će i ove kao i prošle sezone muka gledati Arsenal. Prošlih sezona smo bar igrali lepršavo i uvijek lijepo za oko, ali i tu tonemo konstantno.
          Last edited by Mario14; 20-08-16, 18:30.

          Comment


          • Mozda nemamo napadaca koji ce dati gol, ali su zato dresovi suva elegancija

            Comment


            • Ma ja ne razumem zasto ne ide lopta u ledja odbrani? Imas trojicu brzih, prebaci ove klipane i desice se nesto.. (L1+trougao(Y))
              Last edited by Dimitrije; 20-08-16, 18:28.

              Comment


              • Originally posted by princoni. View Post
                Mozda nemamo napadaca koji ce dati gol, ali su zato dresovi suva elegancija
                sigpic

                Comment


                • Ozil spava

                  Comment


                  • Progledano niz prstiju Kokelanu

                    Comment


                    • Izvadi ga popit ce crveni jebo me grob.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Crta se crveni za Kokišku

                        M2 Note

                        Comment


                        • Grej za Olbrajtona i Musa za Okazakija i dobija lagano ovo Ranijeri, puno bolji u 2. poluvremenu.

                          Comment


                          • Dobije li crveni Coq zajebi onih 12 dana sto mu je ostalo od mene.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Je l' se ja samo tripujem ili ovi iz Lestera nemaju snage vise?

                              Comment


                              • Originally posted by Avramovic View Post
                                Je l' se ja samo tripujem ili ovi iz Lestera nemaju snage vise?
                                I meni tako izgleda, posebno Mahrez jbt ne moze sprint da sastavi kao sto treba. Olbrajton takodje.

                                Comment

                                Working...
                                X