Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsice on ugovor u Arsenalu i onda preci u Celsi, tako nesto i sam kaze izmedju redova.
    sigpic

    Comment


    • Nece on igrat u Arsenalu, ako ne produzi ugovor.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Jasno je da prica o Celsiju

        "Me gusta mantenerme en una ciudad, en un equipo, pero un equipo que sea ganador, que tenga mentalidad ganadora, de ganar títulos. Y es lo que los chilenos siempre me piden y me ponen en las redes sociales"

        TRANSLATION:

        I would like to stay in a city [long term], in a team [long term], but a team that wins, that has a winning mentality, that wins titles. Its what chileans always ask from me, and what they post on social media."
        sigpic

        Comment


        • Inace fudbaleri su strasne lingviste, pa znaju pricat u siframa.

          Lik ne zna sastavit 3 recenice da ne zamuca i da prica u siframa, daj ba ne budite naivini.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment




          • U redu je Aki, ne zelim ni ja da ode u Celsi, samo im Sancez fali, i ovako gaze sve pred sobom, ali covjek prica o istom gradu i pominje titule i pobjednicki mentalitet. Pa koliko god da mislis da je glup nije malouman.
            sigpic

            Comment


            • Pa sigurno ne misli na Sparse

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Ma Sutton United, on i ovaj baja glavni tandem

                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post

                  EDIT: U dobrom sistemu 1 covek nista ne znaci. Ako on za 20 i kusur godina, nije uredio klub tako da moze da funkcionise bez njega, onda je tih 20godina baceno u bunar.
                  Da li je Fergi bacio 20 godina u bunar ?
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Pa pazi, broj trofeja koji je uzeo Wenger je zanemarljiv u odnosu na Fergija. Pogotovo ako racunamo poslednju dekadu u klubu. Fergi je bar imao sistem koji je funkcionisao dok je on bio tu, a Wenger nema ni to, tako da ne vidim sta moze da podje po zlu ako on sutra napusti klub. Opet ovo ne govorim, kao mrzitelj lika i dela Wengera, ovde sam medj poslednjima koji bi po Wengeru pljunuo, ali ovo vise nije pitanje Wengera, treba gledati sta je najbolje za buducnost Arsenala.

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Niko ne spominje trofeje brate mili.Ne može klub da se preporodi kada ga napusti trener koji ga trenira 20 godina shvati to,pogotovo sad kada je najveća konkurencija ikada.Niko ne kaže da je Wenger fantastičan ali kakav je takav je držao je Arsenal u top fudbalu,nije dozvolio da ima jednu lošu sezonu da izvisi iz top fudbala.Naravno ima manjak trofeja ali ima i priču iza toga.Poenta je da smo svi svesni da nas čeka kanal kad ode,previše je godina uložio u klub i teško će se navići klub bez njega tek tako,zato nije najbolje za budućnost da ode sad kada Arsenal ima najveću konkurenciju ikada.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Slazam se sa Gangom i Akijem. Ne treba srljati sa odlukom, i treba cekati pravog coveka. Samo je pitanje moze li Venger izneti sledecu sezonu? Jer meni izgleda kao da je izgubio svlacionicu.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment




                        • Najveci
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Liverpool i United, povrede..

                            Gravitacija.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Da li je Fergi bacio 20 godina u bunar ?
                              Kada se zamislis, jeste..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ne mogu mu ništaaaaaaaaa! Životinja!

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X