Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ce mu se svakako ostvariti, ako ne u klubu, a ono u reprezentaciji jednog dana.
    sigpic

    Comment


    • Pa moze i Bakajoko u PSZ. Posle nas
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Nama Bakajoko ne treba, isti tip igraca kao Pogba, kakav bi to haos bio na terenu s njima dvojicom. Mada bih ja radije Bakajoka nego Pogbu da se razumijemo, ali posto je to nemoguce spojiti njih dvojicu nikako ne bi bilo dobro. Ustvari bi kad bi postojao iza jos neko, posto to nije moguce kod Murinja onda se nadati da ce ga uzeti Konte ili PSZ
        sigpic

        Comment


        • Pitanje je koliko je Bakajoko nekad haotican a koliko je to zbog slobode koju im Zardim daje. Mada ga ja nisam previse gledao, al ono sto je igrao protiv Sitija nema nikakve veze sa Pogbom.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • U drugo poluvrijeme u Mancesteru nije znao dje udara, a posebno je imao slobodnu rolu u revansu, mada je bio disciplinovaniji, a opet Fabinjo je taj koji je drzao balans, donosio stabilnost i od koga je polazilo sve. Desam ga smatra za direktnu zamjenu za Pogbu. On ce uzimati vecu slavu od Fabinja to je jasno, atraktivniji je, ofanzivniji, ali mi takvog imamo.
            sigpic

            Comment


            • Ne slazem se da je ofanzivniji od Fabinja. Bakojoko ne zna mnogo kao Fabinjo sto zna sa loptom. Fabinjo bas rastura, zna i gol da da, centarsut milina, defanzivno da ne pricam. Dok Bakajoko nisam siguran da ima bas pas i osecaj za gol kao Pogba na primer.

              Comment


              • Samo sto je Fabinjo nezadovojan izgleda sto je zadnji vezni, a ne desni bek sto mu je prirodna pozicija i sto zeli da igra. Ako je tako to je velika steta, jer takve fizikalije su stvorene za sredinu, ne za desnog beka. Jasno da je Fabinjo bolji paser, on je moderni DLP, em je jak, dug korak, em ima osjecaj, tehniku i pas, odlican u defanzivi i pozicioniranju. Ali Bakajoko je taj koji je kao od stijene odvaljen, koji gazi loptu, raznosi u duelima, i ove sezone je osjetno ofanzivniji od Fabinja, Fabinjo stoji pozadi, Bakajoko je roamer. Mislim jasno je meni sta ti oces da kazes, oni su zvanicno zadnji vezni obojica na papiru, Fabinjo DLP, a ovaj razbijac, ali na terenu to bas ne izgleda tako.

                Kako god okrenes Mancester mora da juri Fabinja/Nzonzija prije nego Karavlja npr.
                sigpic

                Comment


                • Znas sta mislim, u partnerstvo Bakajoko - Pogba, Pogba bi imao vise slobode, a Bakajoko bi sedeo pozadi i samo bi kidao protivnike.

                  Dok za Fabinjo - Pogba, naravno da ce Pogba imati vise slobode, ali ne znam dali moze Fabinjo stalno sjedeti pozadi, kad uzmes da je itekako umesan ofanzivno. Dok Bakojoko ofanzivno bas nista ne donosi, ono sto gledam do sada. Defanzivno rastura. Dzaba roamuje on kad napred nista ne zna

                  Prioritet po meni mora da bude taj vezni koji ce se uklopiti sa Pogbom na ljeto. Dakle Vajgl/Fabinjo/Bakajoko/Koke bilo ko, dakle prioritet. Onda levi bek ako se Sou ne uzima za ozbiljno, jer fudbal bez bekova se ne igra. Ja bi tu Mendija uzeo. Grizman je plus.
                  Last edited by Ser Gagi; 29-03-17, 19:49.

                  Comment


                  • Ali to mi nema neke logike, Fabinjo ima pas i stabilnost, citanje igre, doduse on je navikao da ide naprijed kao bek i da koristi taj dugi korak pa mu vjerovatno zato smeta sto je zadnji vezni, ali on mnogo bolje cita igru od Bakajoka , bolji je defanzivac osjetno. Taj Fabinjo je igrao i stopera. Vidis da Konte oce da dovede Bakajoka da zamijeni Matica, a Matic isto moze biti zadnji vezni na papriu samo, na terenu on to nije. Ja kad sam god gledao Monako ove sezone on je stojao ispred Fabinja na terenu. A protiv Sitija posebno i zasta je sabio u prvom dijelu u Mancesteru, ali je u drugom bio potpuno izgubljen covjek. Slicno i u revansu, posebno u drugom dijelu kad je Siti pritisnuo, bas je imao probleme i lagano ispadao.

                    Bakajoko izgleda kao prirodan partner Pogbi, ali izgled ovdje vara ako mene pitas. Mancester sa ovakvim tipom igraca kao sto je Pogba mora da ima DLPa koji drzi balans i radilicu pored Pogbe, tu je Erera sa ovim nivoom vise nego dovoljan, prljavi posao dobro obavlja, steta sto je nesposoban da sutira, a POgba i jos jedan na sredini samo koga god da dovedes siguran sam da nece funkcionisati na duze staze, Naingolana da dovedes i ne moze da radi. Zato cemo gledati te neke varijacije tipa 3-4-3, mozda cak i klasiku 4-4-1-1 ili 4-4-2 dje bi Pogba bio lijevo. Sto mozda i ne bi bilo lose, moze on da pravi razliku po strani i ulazi u sredinu pritom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma moze da radi sve ako mene pitas, samo malo da razmislis logicki, vidis da smo mi u TOP3 odbrana u PL. A nije to isti fudbal kao sa Van Galom sto je bilo. Napred stvaramo previse sansi koje ne mozemo realizovati zbog nekih problema.

                      Da je napad bio na nivou kompletno mi bi se borili za titulu, jer iako nema balansa kad igramo 4-2-3-1 ipak nije to Bog zna koliko lose. Nama defanzivni deo nije problem, ofanzivni jeste.

                      Comment


                      • Nemoj zajebavati. Nije Fabinjo nista bolji u defanzivi i citanju igre protivnika od Bakajoka.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Napred stvaramo previse sansi koje ne mozemo realizovati zbog nekih problema.
                          Mislis koje Ibrahimovic ne moze realizovati zbog nekih probema, a pod problemima mislis da on ipak nije tako dobar finiser?

                          Slazem se.
                          sigpic

                          Comment


                          • Naravno da jeste, covjek je prije svega defanzivac pa tek onda vezista. Sjecam se kako su kukumakali kad im je otisao Kondogbija i sta ce sad i ko da vrsi presing, jer je Fabinjo pozicioniranjem i citanjem igre ulazio u sredinu i cuvao prostor. Kondogbija, to je onaj kojeg je Mancester isto htio, kakva sreca sto nije dosao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik View Post
                              Mislis koje Ibrahimovic ne moze realizovati zbog nekih probema, a pod problemima mislis da on ipak nije tako dobar finiser?

                              Slazem se.
                              Pogba ne daje nista iako ima sansi kao da je napadac, ovaj gol po utakmici skoro, kapiram da je na Pogbu mislio
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa najvise Ibra, od njega se najvise ocekuje jer i on samog sebe predstavlja tako.

                                Ali generalno realizacija je vise od ocajna.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X