Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno poluvreme Burnley-Liverpool, Wijnaldum i Firmino totalno nevidljivi. Burnley bas disciplinovano igra u odbrani, ocekujem pakleno drugo poluvreme.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Nema potrebe danas izdvajati bilo koga kad je kolektivni ocaj, Klop najveci krivac za formaciju i selekciju. Celo proslo prolece dobijao ovakve sa 4-4-2 i sada izmislja. Vajnaldum je cist visak u ovakvim tekmama, covek je dobar samo u zavrsnoj trecini terena kad se akcija razradi, solidan finisher i asistent. Najgore pojacanje ovog leta, nerealno da te pare nisu otisle na centralnog.
      sigpic

      Comment


      • Sergio Aguero now has the same number of Premier League goals as Didier Drogba.

        He's played 102 games less.
        Ako je tačno, baš wow podatak.

        Comment


        • Opet Kapu, zakuco je
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Do kurca.. daj brata Micu Bacija

            Comment


            • Lebe mekani koji ocaj.

              Comment


              • Klopp isto kao BR, ceka 80.min pa da napravi izmenu, iako nista ne funkcionise kako treba.

                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Celsi igra bas slabo, u napadu nista, akcije nema. Bas mi je bilo krivo sto sam propustio utakmicu u ponedeljak i nadao se da cu vidjeti tu energiju koju su pokazali protiv Vest Hema. Za sad nista.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Celsi igra bas slabo, u napadu nista, akcije nema. Bas mi je bilo krivo sto sam propustio utakmicu u ponedeljak i nadao se da cu vidjeti tu energiju koju su pokazali protiv Vest Hema. Za sad nista.
                    Ja obrnuto, gledao kad` su bili dobri. Danas se odlucim za Livere reko` na krilima pobede nad Arsenalom... kad ono BUR objasnjava.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Mozemo da pricamo sta hocemo, fali ovde cupavi brazilac da povuce tu loptu.

                      Sta cekas Konte menjaj jbt! Daj Mozesa, Seska daj uradi nesto.

                      Comment


                      • Preokrenule Karamele
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Dobio Stoke 3-2


                          M2 Note

                          Comment


                          • Mouzes odma promijesao
                            sigpic

                            Comment


                            • Ajde Micu Bacu !!!

                              Comment


                              • Na svaki Kutinjov savrsen sut i go ide pet totalno nekontrolisanih pokusaja.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X