Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Арсенал лагано шести завршава, у најбољем случају пети. Лестер од како је отишао Ранијери..Цигански потез, али их спасао..

    Comment


    • Willian

      Comment


      • Lukavo Willian...

        Mada, reklo bi se 80% golmanov gol i 20% živi zid...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Lord Gangara View Post
          Nemaju oni šta odgovornost da preuzimaju menadžer je lice ekipe i on je taj koji ih je izabrao i on snosi posledice. Jbg ovo sa Sančeza tek sad smo najebali
          Nadam se da si ostavio bure nekog otrova,trebace nam zamisli da zavrsimo van 4 posle 250god.,dal imam nekog ovde da pitmo kakav je osecaj
          sigpic

          Comment


          • Nece Wenger zavrsit van top4, to je gravitacija.

            Kako god bacis lopticu ona ce past na zemlju prije ili kasnije, tako je i sa Arsenalom i top4.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Jack View Post
              Nadam se da si ostavio bure nekog otrova,trebace nam zamisli da zavrsimo van 4 posle 250god.,dal imam nekog ovde da pitmo kakav je osecaj
              Iskreno brate ja i ne očajavam puno od ove sezone . Neke stvari u klubu moraju da se promene a neće se promeniti ako nastavimo ovim tempom top 4 ,Osmina finala LŠ itd. Očigledno je da moramo jednu sezonu da kiksnemo ljudski da bi ovi iz uprave malo mućnuli glavom tako da mi je totalno svejedno.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Nece Wenger zavrsit van top4, to je gravitacija.

                Kako god bacis lopticu ona ce past na zemlju prije ili kasnije, tako je i sa Arsenalom i top4.
                Znam i ja to,nego eto cisto pripreme neke, Nervira me to sto bi ispadanje iz toga dozivljava kao katastrofa,prvi put u kolko godina , ako se desi uupste to,al vise me brine totalno izgubljen indetitet igre ,nema tecnosti u igri itd itd,van 4 moze da bude samo pocetak
                sigpic

                Comment


                • Celsi do 90 bodova pjeske.
                  sigpic

                  Comment


                  • A ovo je nemoguce

                    sigpic

                    Comment


                    • Izvuce se Celzi. Hjuz je dobro namucio Kontea u oba meca ove sezone.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Niko da spomene Everton ljudi se raspucali danas za sve pare , možda sam trebao da gledam West Hem-Lester al ajde šta je tu je
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Mislim da je ovo jedno deseta utakmica ove sezone Celsija u kojoj nista ne igraju, i na kraju pobede ni samu ne znaju kako.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Mislim da je ovo jedno deseta utakmica ove sezone Celsija u kojoj nista ne igraju, i na kraju pobede ni samu ne znaju kako.
                            Tako se liga uzima
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Vidi ga Lukaku... 21 gol u 29 utakmica. Kejn povređen, Costa neubedljiv...jedino tu možda mu Sančez preti da ga stigne na listi strelaca....ili ako se Zlatan povampiri...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Hhaha sramni Venger, bolje da ne produzava ugovor da se ne bruka vise i upropasti karijeru. Ne moze Arsenal uzeti titulu ako se samo trener promeni, treba prodati pola ovih igraca, i dovesti prava pojacanja. Kakav bre Iwob, Kokelan, Remzi, pouzdani Ospina, Gibs, i nikad oporavljeni Velbek i Lolkot. Ocekivao sam vise od njih ove sezone.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X