Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko nije rekao da za Arsenal je neuspijeh 2. ili 3. mjesto.

    Prosle sezone, mega neuspijeh 2. mjesto.

    Ja kazem, zadnjih 12 godina je bilo najteze u klubu, odnosno do 2014. Od tada, pa do danas, Wenger po meni nije zasluzio novi ugovor.

    Jos jedna bitna stvar je to, da je covjek previse uradio za klub, da ga se ovako istjera.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Mislim da kada bi navijaci bili mirni, da bi Wenger ostao do smrti. I ovako je pitanje da li ce otici na kraju sezone. Koliko god da je uradio za klub, on je sam trebao da shvati pre 3,4 sezone da vise nije dovoljno dobar za Arsenal i da ode sam. Ali ocigledno da godine cine svoje, a ima i podrsku uprave koju boli ona stvar za fudbal.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ljudi boziji, kad cete vi shvatiti da je on zaposlio svog sefa, Ivana Gazidisa

        Nema on podrsku uprave, on jeste uprava, oni su retardi koji veze sa zivotom nemaju i jedino sto drzi ovaj klub na ovoj poziciji jeste Wenger.

        Sad, ako uprava skonta da treba da dovede Alegrija, Henrya kao njegovog asistenta i Piresa kao DoF-a, to bi bilo brutalno. Sama optika kluba bi se podigla na novi nivo i navijaci bi bili prezadovoljni, a i ovi sto vole Wengera ovako kao ja, bili bi isto vrhunski prezadovoljni.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Volim i ja Wengera.
          Ali ti hoces Alegrija, a mislis da je pogresno ovo sto rade navijaci. Pa kako mislis da se otarase Wengera drugacije, on sigurno sam nece otici.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Čime je to self centered Henry zaslužio da bude asistent ikojem treneru Arsenala u budućnosti? Lijepim odjelima i neutralnim kvazi analizama na Sky Sportsu? Da Henry zaista želi biti trener ne bi se preseravao na televiziji i imao turističku ulogu asistenta belgijske reprezentacije već bi radio u omladinskom pogonu Arsenala i pekao zanat kao što je to npr. uradio Bould.

            Comment


            • Originally posted by Godzilla View Post
              Čime je to self centered Henry zaslužio da bude asistent ikojem treneru Arsenala u budućnosti? Lijepim odjelima i neutralnim kvazi analizama na Sky Sportsu? Da Henry zaista želi biti trener ne bi se preseravao na televiziji i imao turističku ulogu asistenta belgijske reprezentacije već bi radio u omladinskom pogonu Arsenala i pekao zanat kao što je to npr. uradio Bould.
              Mozda ima jedno 6-7 miliona razloga.

              Comment


              • Nije li Venger odbio Anrija za tako neku ulogu u mladjem pogonu?
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Dobio je ultimatum, TV ili trenerski posao, ovaj je odabrao.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Prosto je, top klubovima je sve osim titule neuspeh. Pa zar cilj cele igre nije osvojiti titulu? Na pocetku sezone svi imaju u planu osvajanje titule. Niko ne kaze super nam je ako budemo drugi (pricam samo o top klubovima). Postoje momenti tranzicije, podmladjivanja timova i ostalo, ali opet je i to po meni neuspeh ako se nista ne osvoji za to vreme. Samo sto u tim momentima mozes nesto blaze da podneses taj neuspeh.

                    Bas se ja secam da je Liverpul bio drugi pre par sezona... nema titule nema ni secanja.

                    Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Samo Berkamp za asista,a moze i Kuman trener
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Jack View Post
                        Samo Berkamp za asista,a moze i Kuman trener
                        Slažem se, pogotovo za Koemana

                        Originally posted by seskfabregas View Post
                        Mozda ima jedno 6-7 miliona razloga.
                        Ne vidim nabrojan niti jedan . Ne daje se nekom nedokazanom posao samo na lijepe oči i zato što je legenda kluba.

                        Comment


                        • Cuj Kuman da bude trener Arsenala, pa to ako se desi, to ce biti spektakl veci nego Moyesov.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • 2 penala omasi Bormut
                            sigpic

                            Comment


                            • Ludi Rendolf brani dva penala protiv Bornmoutha
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • King je omasio ceo gol, a Rendolf je procitao stranu Afobeu.

                                Comment

                                Working...
                                X