Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Top4 ima pogresnu optiku i brendirano je slucaju Arsenala kao losa stvar.

    Liverpool i United umiru za taj top4. Arsenal to radi bez problema. Al kad zavrsis drugi isti broj puta kao i cetvrti, pogresna slika se slika, kad se kaze Arsenal u top4.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Kakve veze ima da li si drugi ili cetvrti?
      Mozda je za tebe drugo mesto uspeh?
      Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Sigurno je veci uspijeh nego 6. ili 4. mjesto.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ni jedno ni drugo ne moze biti uspeh, bar za mene. Pre bih to nazvao manji neuspeh.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Sigurno je veci uspijeh nego 6. ili 4. mjesto.
            Nije. 2-3-4, isti kurac. Rekao bih i da je od drugog do 17. mesta sve isti kurac, i bilo bi da nije lige sampiona.
            Last edited by bici; 11-03-17, 10:37.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Onda su klubovi kao Stoke, Crystal Palace i mnogi drugi lose obavjesteni. Sto onda igraju opce fudbal, ako je nebitno bilo koje mjesto osim prvog.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Sigurno klubovi dobijaju vise novca sto su bolje plasirani, ali bas sad da se nerviraju jesu li 11. ili 13. ne vjerujem.
                Mada ni to 4. mjesto nije bas isto kao prva 3 jer mozes da naletis na nekog iz Njemacke ili Spanije u kvalifikacijama ili kao mi na Udineze pa smo se dobro pomucili

                Comment


                • Kao navijac Junajteda, ako nije prvi potpuno mi je svejedno sve do 18. mjesta. Ipak za LS je mnogo bolje da su tamo Junajted ili Liverpul nego Arsenal. Ista prica i sa Celsijem poslednjih 13 godina
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Kao navijac Junajteda ako nije prvi potpuno mi je svejedno sve do 18. mjesta.
                    Zasto se onda ove sezone borite za top4?

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Zasto se onda ove sezone borite za top4?
                      Zbog lige sampiona.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Pa nesto nisam siguran da se bore, da se bore batalili bi sve drugo, a odigrace 60 utakmica ove sezone. Mada Murinjovi prioriteti svakako nisu isti kao SAFovi, SAFa je samo titula zanimala, sve ispod toga katastrofa. Ali ja sam razmazen, kao i vecina navijaca Junajteda, pa nam je nejasna prica top 4 uspjeh. Mi tako nismo nauceni, mozda cemo biti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Normalno da nije isto, mislim meni nije isto i pored razmaženosti, da li smo u top 4 ili 18ti. Naravno da svi teže da budu prvi, pa i Junajted, ali u ovim godinama tranzicije, može malo kredita da se troši. Sve van 4 mi je veliki, veliki neuspeh, naravno dok ona, tranzicija, ne prođe. Čuj 18ti.
                          Last edited by miloolja; 11-03-17, 11:10.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Junajted ne moze da osvoji LS jos pet godina, ja sam toga svjestan, a top cetiri je gubitnicka prica, da se sezona opravda. To top cetiri mora biti uspjeh za Everton, Lester, Totenhem, ali za giganta nikako.

                            Junajted ako ne ode u LS gubi 20 miliona funti penala zbog Adidasa, to ce najvise da ih boli
                            sigpic

                            Comment


                            • United ne moze da uzme LP jos 5 godina?

                              Hmm.

                              Znaci prosjecna potrosnja zadnje 3 godine 200m, puta 5, jednako milijarda, plus ove 3 prijasnje godine, 1.6 mlrd funti.

                              Znaci, vrijednost LP je milijardu i 600 miliona funti.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja ne pricam za narednih 10 godina sta ce biti, nego ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X