Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al' se smorio Pogba kad je Boruc i ovo odbranio
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Nevjerovatno sta golmani ove sezone skidaju na OT-u.

      tt

      Comment


      • Mora ovo življe. Imamo igrača više u polju i ne smem da pomislim da nepobedimo "Trešnjice".

        Comment


        • Nemoj jebati ljude ovde Vladane. Pogba pregazio 80% tekmi. Imaš klip što je Erik kačio u temi stvorio Boga oca šansi.
          Zlatan se raspada ali Kerik ne moze rukom da doda loptu. Moram još godinu dana da ga trpim.
          Last edited by l1m4r; 04-03-17, 13:57.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Zlatan se bas raspada danas. Ocekujem da udju Erera i Rasko uskoro, verovatno umesto Kerika i Runija.
            sigpic

            Comment


            • Felaini ovo resava.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Imamo igrača više

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kako mi smrdi ovo na nereseno, nadam se da gresim

                  Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                  Comment


                  • Kad ne ide Junajted nema plan B. Stihijski se napada i rivali kad imaju aktivan rezultat sa lakoćom se brane. Igrač više kao da nemamo.

                    Comment


                    • Da je Runi odigrao ovakvu tekmu ne smem da pomislim drvlje i kamenje.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Evo Felainija da sačuva 1:1..
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Želim ovo da izgubimo jer je Mou ozbiljna jajara postao.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Runi nezasluzeno izvucen, Ibra nezasluzeno ostaje na terenu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Danas popodne se raspadaju Kerik i Zlatan a šta tek reći o Runiju. Ne može Šrek više ozbiljan takmičarski fudbal da isprati.

                              Comment


                              • Ibra promasuje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X