Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se,definitivno se vidi ko je hteo Ranijerija napolje,samo što nisu počeli da ujedaju..
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Ali Lucas!!!

      Comment


      • Ako je Hendo neizvjestan za Arsenal, najebali ste ga tu.

        Kolko god lik bio limitiran, jedini u ekipi zna zadrzat loptu.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Snake City FC
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kakav sut Denija.
            sigpic

            Comment


            • Golcina

              Motiv je cudo.

              Comment


              • Ćao zdravo...

                Ne znamo gde bijemo jbte. Svaki njihov prelazak na našu polovinu je opasan, al bukvalno. Kako pređu pola, ja se uhvatim za stolicu i govorim eve ga...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Pitam se gleda li Ranijeri sad ovo
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ala su mi odvratni...

                    Comment


                    • Bolje da su meni uplatili aranzman u La Mangi, bolje bih se spremio od njih. Kutinjo amater...
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kad sam rekao da su mi odvratni mislio sam na Lester, ovako nisu bili napaljeni ni kad su osvojili EPL.

                        Comment


                        • Minjole jedini možda zaslužuje prelaznu ocenu u ovom poluvremenu. Pojeli nas na svim delovima terena. Napad-sredina-odbrana, ništa ne postoji jbte.

                          Kad je počela utakmica ja se radovao što se Lester nije povukao nazad, mislio da ćemo imati dovoljno prostora da ih razmontiramo. Daj bunker, bunker je najbolji na svetu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Liverpul nista,al vec protiv nas u sub.ocekujem ko barselona da igraju,ne ova trenutna
                            sigpic

                            Comment


                            • Danas sam malo preterao sa njakvijem ali kumara mi se nervira evo grize čaše Nema brate i ovaj fudbal nije više normalan majke mi
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Šta je sa Coutinjom danas? Pas, prijem, dribling...ništa apsolutno.

                                Kako je moguće da dozvole da se Vardi nađe 1 na 1 sa Lukasom i pritom nije okrenut ni leđima, nego ima nekih 2-3 metra da uhvati ubrzanje...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X