Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Eto Vladane potpisi da United osvoji titulu i sljedece sezone ispada u Championship ako se tako isplati.
    Pa ja nisam rekao da bih pristao na to, ali Junajted je bio sampion prije cetiri godine, zamisli post od 15-20-30 godina, tada bih vjerovatno pristao na to lagano. Uzmes titulu koju cekas cijelog zivota i ko ga jebe za jednu sezonu u drugoj ligi. Na to bi pristali svi klubovi sem sedmorke garant. Istog momenta. Ma i Everton i Totenhem bi pristali odma u trenutnoj situaciji. Odnosno njihovi navijaci. Vlasnici i uprava je druga stvar.
    sigpic

    Comment


    • Nesigurna investicija bi mozda u takvom slucaju postao Mancester Siti, njih navodim samo kao primjer. Arsenal, Junajted, Liverpul i Celsi ne bi imali problema sa sponzorima jer je iza njih ogromna baza navijaca sirom svijeta i sponzore to itekako privlaci.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Pa ja nisam rekao da bih pristao na to, ali Junajted je bio sampion prije cetiri godine, zamisli post od 15-20-30 godina, tada bih vjerovatno pristao na to lagano.
        Zanimljivo razmisljanje. Ja ne bi nikad na to pristao i da 15-20-30 godina Milan nema titule.

        Comment


        • Jbg Aki fakat je da ce Njukasl uzeti vece pare od ovih klubova koji su opstali u PL i koji su u toj borbi pa i godinama. E drugi ne mogu sebi da garantuju osvajanje Cempionsipa i brzo vracanje, da mogu bilo bi tih kalkulacija koliko volis. Jer su bezobrazne pare za vracanje u PL, posebno za osvajanje Cempionsipa.
          sigpic

          Comment


          • Ma kakvo ispadanje ljudi. Da si ponudio 2 titule za redom, e onda bih već razmislio.

            Šalu na stranu, nikad ne bih pristao na titulu pa ispadanje, pa da ne osvoje ništa narednih 10 godina.

            A igrače Lestera(ako je istina da su tražili glavu Ranijeriju) treba izvesti i skinuti gole i javno bičovati.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Bili u shipu, ili svake godine sesti, meni je isto. Mi u poslednjih 10 godina nista nismo uradili, jedna velika 0, bolje da smo uzeli 1 titulu pa tavorili nekoliko godina u shipu.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ne slažemo se(kao i mnogo puta ove sezone) ali eto nadam se da ćemo uzeti titulu u skorije vreme i bez Čempionšipa...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Na prvoj press konferenciji Klopp je dao obecanje da ce Redsi u naredne 4 sezone osvojiti najmanje jednu titulu prvaka Engleske.

                  Comment


                  • Mora on da dovede još igrača po njegovoj meri da bi bili konkurentni. I mora da napravi dubinu u ekipi. Klupa nam nije dovoljno dobra. Kad to reši, a kapiram da će poprilično da zapne u ovom letnjom prelaznom, možemo da pričamo o nečemu ozbiljnijem.

                    p.s. I novi golman...to mora prvo. Dati Karijusu šansu do kraja ove sezone ali mora da se šutne Minjole i dovede neki ozbiljan goša.
                    Last edited by z0La; 24-02-17, 23:14.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ako Liverpul izvisi za Evropu ove sezone, imaju podjednaake sanse za osvajanje kao i Celzi, Siti i Junajted. Medjutim, ako osiguraju evropu, jednostavno ne vidim da osvajaju titulu sa 60 utakmica u sezoni, pa makar i produzili klupu sa 3-4 kvalitetna igraca.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • @Zola

                        Bi li bio zadovoljan da vam dodje Hart?

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ako Liverpul izvisi za Evropu ove sezone, imaju podjednaake sanse za osvajanje kao i Celzi, Siti i Junajted. Medjutim, ako osiguraju evropu, jednostavno ne vidim da osvajaju titulu sa 60 utakmica u sezoni, pa makar i produzili klupu sa 3-4 kvalitetna igraca.
                          Naravno, pa evo i ove godine bez evrope smo na pola sezone prokuvali. Ja pisem vec mesecima, bolje da budemo 7,8 i da napadnemo titulu, nego da budemo cetvrti ispadnemo iz grupne faze LS i zavrsimo na 6,7 mestu u ligi. Svakako i bez evrope sanse su minimalne, u svakoj kombinaciji Liverpul je peti, a mozda cak i sesti kandidat za titulu. Ili da Klopp nesto radikalno menja u pristupu i shvatanju fudbala.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ma kakav Liverpul i titula, dajte molim vas sa kojim timom? Sa pouzdanim Klavanom i Lovrenom kao stoperima? Sa golmanima kao sto su Mignole i Karius koji je ocigledno neki rodjak Kloppu pa ga ovaj gura? Sa mocnim Dzanom i Leivom? Mora tu da se ozbiljno ulozi u odbranu i vezni red ako se zeli titula. Cuj Milner igra levog beka, ne bi on meni startnu video. Napad je dobar to stoji, ali i tu treba investirati u nekog spica, jer je Staridz na bolovanju pola sezone, a Origi i dalje trazi svoju igru. Meni je stvarno bilo zao one sezone sa Suarezom kad nisu uzeli titulu, tu su bila bas gotivna ekipa, tako da mora tu da se ulozi malo kesa u neka ozbiljna pojacanja a ne "prosecna".
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              @Zola

                              Bi li bio zadovoljan da vam dodje Hart?
                              Možda kratkoročno ali na duge staze nikako. Iako mu je tek 29, mislim da je on ispušena muštikla. Dogodiće mu se slična stvar kao Kasiljasu.

                              Što se tiče titule, rekao sam, mora tu da se napravi dubina u timu i da se dovede par kvalitetnih, po Kloppovoj meri igrača i onda možemo da pričamo o nečemu ozbiljnijem.

                              Što se tiče Evrope, ako Klopp batali proklete kupove, tj. izađe sa omladincima na svakoj tekmi, mislim da bi sa par pojačanja mogli da izguramo PL + 9-10 tekmi u Evropi. Klupa je ključna. Mora da dovede igrače kojima veruje i koje će da rotira da ne bi nestali bez goriva na pola sezone. Ako ne možemo da izguramo 47-48 utakmica u sezoni, onda jbga...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Morgan, Smajhel, Albrajton i Vardy Jude Lestera.

                                Sve igraci kojima je karijeru dao Ranieri.

                                Kakav bi film bio Vardy od radnika u fabrici, obara Rudov rekord, osvaja titulu, onda sljedece sezone odbija Arsenal, ispada iz lige sa Lesterom, zena ga napusti jer vise nije igracina, popije svo bogatstvo i na kraju se vraca da radi u fabrici i ovaj film mu je zadnja nada da se izvuce iz siromastva.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X