Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Garantujem zivotom da su Mahrez i Vardy bili medju tim sto su isli da se zale. Dva papana.

    Htio sam Mahreza u Arsenalu, sad moze elegantno odjebat nazad u Alzir.

    Kolko god ja ne volio Lester, Ranijeri ovo nije zasluzio. Covjek je dobrica bio i ostao i nije ovo zasluzio, al eto, klub beskicemnjaka, nek se fino vrate u Cempionsip.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sad lagano mogu u Cempionsip zajedno sa Vardyem i Mahrezom,jedina svetla tacka ove sezone je bio Ranieri,steta da covjek ne dobije sansu da zavrsi sezonu do kraja,sramota za Lester
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Mareza od iduce sezone vidim u nekom drugom klubu bez obzira ostao ili ispao Lester iz lige. Za Vardija sumnjam ali Marez ce imati na stolu ponude velikih klubova, moci ce da bira gdje ce. Tako da ne vjerujem da se Marez nesto zalio na Klaudija.

        Comment


        • U ponedeljak ima da polude i Vardi i Marez, da nadoknade ono sto su se zajebavali poslednjih 6meseci.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • SK podkast: Pravda za Klaudija

            http://sportklub.rs/Blog/Vladimir-No...-Klaudija.html
            sigpic

            Comment


            • Još jedan pokazatelj dokle je fudbal dogurao. Mislim očigledno je da se fudbal menja poslednjih godina ali pomeraju se neke nove granice. Dolazi vreme kad ništa neće biti sveto. Da jedan trener koji je uzeo titulu u PL-u sa timom za ispadanje ne može da ostane celu sledeću sezonu na klupi do kraja. Budi čovek i reci sam sebi, doneo nam je ono što nam niko nikad neće doneti, neka ga ove sezone.

              Šta mislite, da ih je neko pitao pretprošle sezone, možete da birate hoćete li da osvojite PL pa da ispadnete odmah sledeće sezone ili da budete 17. na tabeli narednih 5, šta bi izabrali?

              Pixi, mogu oni da polude koliko hoće, ali sa štoperskim tandemom Huth-Morgan mi moramo bar 3 da damo.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Znam dva navijaca Liverpula koji bi sad potpisali titulu i da sledece sezone ispadnu iz lige. Ali Lester je ekipa koja je i prosle sezone trebala da bude u borbi za opstanak.
                sigpic

                Comment


                • Sad si me stavio u razmišljanje, ali opet ne bih to prihvatio. Veći mi je neuspeh ispadanje od propuštene titule.

                  Inače, pratim taj SK podcast, imaju najave za PL i La Ligu svako kolo. Zanimljivo ih je slušati. Imaju momente kad su ozbiljni a i kad je zezanje. Vladu redovno peckaju za Junajted...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Titula uvek, ali razlika je sto bi se Liverpul vratio u vrh kad tad, a Lester moze da padne u amatersku ligu...
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Cuj titula pa ispadanje, bolje top4 20 godina i ovo sto Wenger radi nego ovo Lesterovo. Cuj radi titule da prodam dusu vragu, nikad.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Finansijski vise donosi titula pa ispadanje i osvajanje Cempionsipa nego top 4. Njukasl ce zaraditi sad mnogo vise nego da je opstao u ligi prosle sezone.
                        sigpic

                        Comment


                        • Eto Vladane potpisi da United osvoji titulu i sljedece sezone ispada u Championship ako se tako isplati.

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Eto Vladane potpisi da United osvoji titulu i sljedece sezone ispada u Championship ako se tako isplati.
                            Na to nebi pristali veliki klubovi poput Uniteda arsenala che..... ali ekipe poput lestera i npr wba stokea bi bile lude da ne pristanu da osvoje naslove pa ispadnu jer se taj naslov pamti uvijek a ne non-stop borba za ostanak u ligi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Zaboravlja se na sponzore i cijenu karata. Ne mozes naplacivat isto karte kad ispadne. Manji exposure imas, manje od TV prava i sponzori nece dati pare.

                              Plus postajes veoma nesigurna investicija.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Naravno da giganti (da ih sad sve ne nabrajam) ne bi pristali na to.

                                Comment

                                Working...
                                X