Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nejasno je zasto su ga oterali bas danas, juce je izvukao sasvim ok rezultat u Spaniji. Kapiram da kosooki ne znaju za pravilo gola u gostima.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • ....

      Roberto Mancini is the favourite to replace Claudio Ranieri on the Leicester City bench after the Premier League winner was fired.

      Comment


      • Mancini je očajan postao, prvo je čekao da se uvali u West Ham a sad 'oće u Lester.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Mancini je očajan postao, prvo je čekao da se uvali u West Ham a sad 'oće u Lester.
          Vodio bi Mancini i Parmu u ovom trenutku. Samo pare braco.

          Last edited by Rossonero; 23-02-17, 23:03.

          Comment







          • Aahhahahahahaha
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment




            • Gospodin

              Comment


              • Leicester’s senior players told the club’s owners they were unhappy with Claudio Ranieri after the Champions League defeat at Sevilla, according to Sky sources.

                Sky Sports News HQ understands the players met with the owners on Thursday morning following Wednesday's 2-1 defeat in Spain.
                Twist.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • ^

                  Ako je ovo tacno, onda je uprava pravilno postupila, koliko god da mi je zao Ranijerija, on ne bi opstao u ligi, jer igraci bi ga bojkotovali.

                  Igraci su govna ispali, i to velika. Sram da ih bude.

                  Comment


                  • Uprava picke.

                    Ja bi svim tim igracima sto su se zalili opalio mjesec bez plate kaznu, jer su oni koji underperform u odnosu na proslu sezonu.

                    Cuj Vardy da se zali, covjek dao 2 gola u ligi, 10 puta manje nego prosle sezone. Hladno bi ih sviju po plati opalio i haj stisni zali se na menadzera, a onda bi da sam Ranijeri samo dosao gore i rekao dovidjenja, al jebiga vako ce cika Tinkerman par miliona dobiti, bolje sutit i dobit otkaz nego izgubit par miliona.

                    Al igraci picke, glavno se na nekoga drugog zalit, a to sto oni igraju isto pjani mjesecima, to ne treba spominjat.

                    Sretan put u Cempionsip.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • https://www.joe.co.uk/sport/quiz-nam...0-years/114568

                      Dobra, 86% sam pogodio

                      Comment


                      • Taman na leto da uzmemo Mareza 😂
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Uprava picke.

                          Ja bi svim tim igracima sto su se zalili opalio mjesec bez plate kaznu, jer su oni koji underperform u odnosu na proslu sezonu.

                          Cuj Vardy da se zali, covjek dao 2 gola u ligi, 10 puta manje nego prosle sezone. Hladno bi ih sviju po plati opalio i haj stisni zali se na menadzera, a onda bi da sam Ranijeri samo dosao gore i rekao dovidjenja, al jebiga vako ce cika Tinkerman par miliona dobiti, bolje sutit i dobit otkaz nego izgubit par miliona.

                          Al igraci picke, glavno se na nekoga drugog zalit, a to sto oni igraju isto pjani mjesecima, to ne treba spominjat.

                          Sretan put u Cempionsip.
                          Jasta ti bi nekom odbio platu... a znas i sam da ljudi imaju ugovor, moraju nesto debelo da zajebu da bi im se legalnim putem odbila jedna a ne vise plata. Ako igraju slabije/bolje, to nije razlog za odbijanje plata, moze da dobije otkaz/da se proda.

                          A upozorio sam te za takav vokabular, ajd jos jednom, promeni nacin pisanaja, previse forsiras da budes kocijas. Necu te vise upozoravati

                          Comment


                          • Jose Mourinho wearing initials CR on his #MUFC shirt in his press briefing as salute to Claudio Ranieri
                            sigpic

                            Comment


                            • Bas neki dan isla anketa sa 15000 glasova da li Lester treba da otpusti Ranijerija, 93% reklo ne.
                              sigpic

                              Comment


                              • sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X