Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svim konkuremtima idemo na megdan kuci, ako se ne varam. A mi smo u gostima. Pa nemam pravu rijec da to opisem.
    Tako da bice nam veselo do kraja.
    Last edited by Dule Krtola; 22-01-17, 17:00.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Samo mi nije jasno, kako covek nije shvatio da svaki put kad spomene tripletu, ukanali Arsenal.
      Sarkazam braćela. Nego spavaš li mirno Krtolo Duško
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Hal Siti 19 mečeva zaredom nije sačuvao svoju mrežu. Sa taktikom "svi pozadi" samo je pitanje vremena kada će Plavci otključati Jakupovićev sef.

        Comment


        • Evo igra Celzi, sad je pitanje hoce li Venger biti na klupi u gradskom derbiju ili na tribinama...

          Comment


          • Originally posted by gojkočea View Post
            Glavni sudija nije doneo ni jednu lošu odluku, crveni za belog i oba penala čisti kao suza, jedina greška je bila ofsajd pre drugog penala, ali ofsajd koji nije bar pola metra nije ofsajd, to se ne može uvek videti, ljudi sude, ne mašine.

            Nema potrebe da se kmeči, svi su bili ili će biti manje ili više oštećeni.

            Koji je Alexis mudorator ko ovi sa foruma

            Arsenal je puno bodova uzeo u nadoknadi, to je možda dovoljno za titulu, kad bi zaboravili činjenicu ko je na klupi i da postoji nekoliko jako neinteligentnih igrača u timu.
            POVRATAK BRATA GORANA SA AVATAROM IZ NAJJAČE SERIJE IKADA
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Lord Gangara View Post
              Nego spavaš li mirno Krtolo Duško
              Spavas li mirno Premier Ligooo!?


              Rezultati u gostima.

              Comment


              • Originally posted by Dule Krtola View Post
                Prije svega toga nije lijepo to sto nam rade sudije.

                Pa onda sve ostalo ide.

                Mozda bas ta bod, dva budu odlucivala o opstanku. Jednostavno nije fer. Bez obzira sto bjezimo 10 bodova zoni ispadanja nije razlog da prosipamo dobijene bodove. Ne volim kad sudije umanjuju manje klubove.
                To je to.




                Nosićete nas na duši ako ne završimo u top 4 zbog 2 ukradena boda protiv vas

                Comment


                • Diego,Diego,Diegooooo
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post

                    Nosićete nas na duši ako ne završimo u top 4 zbog 2 ukradena boda protiv vas
                    Ahahahaha
                    I dalje mi nije jasno po kojim zakonom fizike smo mi tu bod uzeli.

                    Comment


                    • Originally posted by Dule Krtola View Post
                      Ahahahaha
                      I dalje mi nije jasno po kojim zakonom fizike smo mi tu bod uzeli.
                      Ništa neočekivano, prosipa Junajted bodove kod kuće ko niko. I sve isti obrazac.

                      Ali bilo bi mi drago da zbog ovog boda opstanete, mada ste, bar zasad, daleko od priče od ispadanju. Samo vi otkidajte bodove konkurentima i sve je oprošteno

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Sarkazam braćela. Nego spavaš li mirno Krtolo Duško
                        Ma jok, on je ozbiljan. I uvek izbaksuzira, kako god bio sarkazam ili ne.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Dal Zvezdin Evandro igra za Hal doktor, definitivno znam za koga navijam da opstane u ligi.

                          Comment


                          • Mozda je ovo bio penal...

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                              Ništa neočekivano, prosipa Junajted bodove kod kuće ko niko. I sve isti obrazac.

                              Ali bilo bi mi drago da zbog ovog boda opstanete, mada ste, bar zasad, daleko od priče od ispadanju. Samo vi otkidajte bodove konkurentima i sve je oprošteno
                              10 bodova smo u plusu ali sad svima njima idemo na megdan kuci. A mi smo u gostima katastrofalni. Mada na nekim utakmicama igra nam je bila odlicna ali kako mi sve to izgubimo mislim da niko iz tima ne zna. Pa ni ja. Al te bodove nadoknadjivamo kuci.

                              Bojim se da cete vi sve te promasaje koji ste imali kod kuce, kod nas pretvoriti u gol.

                              Comment


                              • Dule, odlični ste kući, ali u narednih 5 kola imate Čelzi, Junajted i Spurse kući. Moraš da računaš da će i bodovi kući malo da oslabe. Morate da počnete da uzimate bodove u gostima da bi opstali.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X